Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v historickom hoteli v štvrti Kráľovské Vinohrady

4,8 / 5 Online Media - Hotel Taurus Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zdenka

A kolko sa plati za starsie deti ako 2 roky napr. 10– rocne deti

Zlavomat.sk

Pekný deň Zdenka,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď. Výška príplatku za dieťa závisí od obdobia v ktorom hotel navštívite. Ohľadom ceny Vám odporúčam obrátiť sa priamo na hotel: taurus@avehotels.cz /+420 725 974 363.

Petra F.

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či máte v termíne od 1 do 3 augusta voľnú izbu pre dvoch. ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď. Ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela e-mailom na taurus@avehotels.cz alebo na tel. čísle +420 725 974 363.

Prajem pekný deň.

Janka

Dobrý deň. A izba pre 2dospelých a 1 dieťa 14ročné, na dve noci cez týždeň v auguste? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela e-mailom na taurus@avehotels.cz alebo na tel. čísle +420 725 974 363.

Prajem pekný deň.

Miroslav Semčišák

chcel by som rezervovať dve dojlôžkové izby na termín 21.7.2017–23.7.2017,akým spôsobom to mám zarezervovať?Vopred ďakujem.

Online Media - Hotel Taurus

Po zakúpení voucheru je potrebná rezervácia vopred. Rezervácie vykonávajte e-mailom na taurus@avehotels.cz alebo na tel. čísle +420 725 974 363.

Lucia Dzurová

Dobrý večer,
Správne tomu rozumiem, izby sú 2lozkove a nieje možná pristelka?

Online Media - Hotel Taurus

optional: (to be paid locally at the hotel)
 One child from 0 to 2 years stays free of charge when using existing beds.
 One child from 0 to 2 years stays free of charge in a child's cot/crib.
 The maximum number of extra beds/children's cots permitted in a room is 1.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore