Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letný kurz sebalíčenia a spoločenské líčenie na svadby

4,4 / 5 Štúdio krásy Herlianska Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Mirka

Dobrý deň, chcela by som spýtať, či je tento kurz vhodný aj pre úplných začiatočníkov, čo sa líčenia týka :)

Štúdio krásy Herlianska

Áno, samozrejme, je vhodný aj pre úplné začiatočníčky. :)
Keďže je kurz individuálny, vždycky prispôsobím priebeh kurzu podľa toho, čo vedia a čo sa chcú klientky naučiť .
Pekný deň vám prajem.
Beata Viteková

Katarina

Dobry den, je mozne kupon po uhrade uplatnit aj v septembri?, alebo budete mat v ponuke este iny termin; jedna sa o licenie na svadbu.dakujem

Štúdio krásy Herlianska

Dobrý deň, prajem. Áno, dá sa to urobiť aj tak, že si zakúpite kupón teraz a využijete ho v septembri. Len mi musíte nahlásiť číslo kupónu skôr. Ale ešte pred tým mi zavolajte, či mám na ten konkrétny dátum a čas voľné. Ďakujem.
Beata Viteková

Katka

Dobrý deň,
je možné objednať sa na kurz líčenia aj v sobotu?
Ďakujem

Štúdio krásy Herlianska

Dobrý deň, prajem.
Áno, je možné objednať sa aj v sobotu. Ak mám voľný termín a ak nie som mimo BA. :)

Timi

Dobry den prosim vas mate volny termin na 22.7 je to sobota ideme na svadbu? Ďakujem

Štúdio krásy Herlianska

Dobry den. Bohuzial, v tom termine som akurat mimo BA.
 😐

Silvia

Dobrý deň, môžem si na kurz sebalíčenia sama navrhnúť termín alebo sú nejaké vopred stanovené, príp. sa čaká, či sa prihlási dostatočný počet záujemkýň? Ďakujem.

Štúdio krásy Herlianska

Dobry den, prajem. Kurzy su individualne, na termine sa mozeme dohodnut. Ak navrhnete termin a mam volne, nie je problem. 😊

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore