Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Festival Európske Ľudové Remeslo – neobmedzený vstup

4,8 / 5 FESTIVAL EURÓPSKE ĽUDOVÉ REMESLO Kežmarok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Mariana

Dobrý deň
Do akého veku dieťaťa je určený detský vstup za tych 5€?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

detský vstup je možný do 18 rokov.

Pekný deň.

martina kavulicova

Dobrý den, chcem sa opytat, ja som sa pomylila a kupila som dva listky detske, ale potrebujem pre dospelych, da sa s tym niečo robit ? dakujem velmi pekne :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kontaktujte nás, prosím na zákazníckej podpore telefonicky: +421 232 117 321, poprípade e-mailom: podpora@zlavomat.sk.
Radi Vám pomôžeme.

Pekný deň.

Lucia

Dobry den. Chcela by som sa opytat ci maju zadarmo vstup len drzitelia preukazu ŤZP-S alebo to plati aj pre drzitelov obycajneho preukazu ŤZP cize bez sprievodcu. Dakujem za odpoved.

Daniela

Dobry den…rada by som videla remeselnikov ori oraci a ukazala aj detom…v tom case sme na inom pobyte v nedelu okolo obeda by sa dalo prist…otazka je ci sa nam to oplati ci este uvidime a aka je cena za 4 hodiny..pre dopelych a deti do 140cm…Dakujem.

Sia

Chcem sa spýtať ohľadom dieťaťa, nemá ešte 140cm výšku. Takže jeho vstup je voľný všade? Lebo zajednala som len dvom dospelym.

Európske ľudové remeslo

Dobrý deň prajem. Vstup je voľný do areálu. Spoplatnené sú však niektoré sprievodné programy. Sledujte tiež stránku festivalu elro.kezmarok.sk, tam sa dozviete o aktualitách. Pekný deň želám. Šlosárová

Sisa

Dobrý deň,
stačí si vytlačiť voucher, ktorý mi bol zaslaný mailom a týmto sa preukázať pri vstupe?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, odporúčam Vám voucher vytlačiť a následne sa preukázať pri týchto vstupných bránach:
Hlavné námestie 4 (od kníhkupectva Alterego)
Hviezdoslavova 3 (od Tatrabanky).
Po uplatnení voucheru dostaneme náramok, ktorý vám bude slúžiť ako neobmedzený vstup do areálu počas celého konania podujatia (môžete počas celého konania podujatia ľubovoľne opúšťať areál a znova doň vstupovať vďaka náramku).

Prajem Vám pekný deň.

Lucia

Keď použijem kupón v piatok – pri vstupe dostanem náramok. Platí tento náramok aj na sobotu a nedeľu alebo si potrebujem kúpiť kupón na každý deň?

Európske ľudové remeslo

Dobrý deň, náramok platí na všetky tri dni. Šlosárová

Jozo

Tato ponuka je zavadzajuca !!!!!
V nazve pisete NEOBMEDZENY VSTUP a dalej v ponuke uz LEN PRE DETI.
je to neferove, klamlive!!!

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v ponuke je možný výber z dvoch variantov:

1. neobmedzený detský vstup

2. neobmedzený vstup pre dospelú osobu

Stačí si „prekliknúť“ variant a vybrať ten, o ktorý máte záujem.

Prajem Vám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore