Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi!

5,0 / 5 Bridge Jump - Kyvadlový zoskok Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Timea

Dobrý deň, budete mať vochery aj na iné termíny? Napríklad počas letných prázdnin?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Timea,

momentálne naša ponuka platí do 23.6.2017.
O budúcich akciách žiaľ informácie nemáme.
Ak máte nastavené odoberanie noviniek, budete informovaná e-mailom ohľadom nových ponúk.

Prajem pekný deň.

Peťa

Je to len pre jedneho? Nevieme skocit spolu dvaja? Dakujem :)

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Na akcii takéhoto typu len pre jedneho, tandemový zoskok síce je možný ale je časovo a technicky náročnejší, patrí medzy technické skoky ktoré treba inak pripraviť, zároveň odporúčame takýto skok už skúseným skokanom ktorí už absolvovali zopár samostatných.

Radoslav

Musím byť v sprievode rodiča keď nemám 18 rokov?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Nemusíš :)

Heňa Hodáková

Dobrý deň, chceli by sme si ísť v nedeľu skočiť, ale nestihneme prísť skôr ako 19:30, bolo by to v poriadku? Kedy najneskôr treba prísť? Ďakujem

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Je to v poriadku, budeme cakat na moste do 20:00 :)

Illes Feri

Bude táto ponuka aj 4teho dať kúpiť na 11 teho že by som išiel pozrieť 4teho A keď sa mi zapáči tak to kúpim na 11teho :-)

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Ano, ak sa nevypreda ponuka skor tak sa bude predavat do 11teho, kludne sa pridi najprv pozriet

Illes Feri

Dobrý deň aj na mieste sa dá kúpiť zoskok ak áno za koľko ? Ide oto že najprv by mal vidieť a potom bi som vedel len rozhodnúť či áno nie :-)

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobrý deň, počas rezervovaných termínov pre Zľavomat nie, pozrieť a porozprávať sa dá prísť kedykoľvek :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore