Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Trvalé odstránenie chĺpkov IPL metódou bez bolesti

4,1 / 5 La Pausa Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
ruzena

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa odstránia trvalo aj svetlé chĺpky, nielen s tmavou pigmentáciou. ďakujem

La Pausa

Dobry den, odstraňujú sa aj svetle chlpky avšak nie blond. Musí byt v chlpku pigment.
Ďakujem La Pausa

Martin

Dobrý deň. Rád by som vedel, či stačí 8 kupónov zakúpiť pre odchlpenie hrude a brucha (4+4) u muža.
Ďakujem.

La Pausa

Dobry vecer, áno stačí vam zakúpiť 8 kuponov na Ipl hrude a brucha.
Ďakujem La Pausa

Vladimir Hugec

Kedy budete mat ucet v slovenskej banke? Nemam kreditku a chcem platit bankovym prevodom alebo SEPA.

Zlavomat.sk

Pekný deň p. Vladimir, na našom portáli sa platí vopred na účet buď bankovým prevodom alebo kartou online (poprípade priamym vkladom do ČSOB banky). https://www.zlavomat.sk/podmienky-pouzitia

Evka Brandstädterová

Dobry den. V pripade odstranenia ochlpenia u muza v komplet celej intimnej oblasti je potrebny aky pocet kuponov?

La Pausa

Dobry den, v prípade komplet celej intimnej partie u muža je potrebných 8 kuponov.
Ďakujem La Pausa

Ondrej

Dobrý deň koľko by ma stálo odstránenie chĺpkov na bruchu,hrudni­ku,ramien a okolie bradaviek?

La Pausa

Dobry vecer, na odstranenie vašich spomínaných partii je potrebných 14 kuponov.
Ďakujem La Pausa

Vika

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať kebyže si chcem odstrániť chĺpky z brucha ,koľko by to stálo? Kedy je najlepšie si odstrániť? Mohli by ste mi dať na vás nejaký mail? Ďakujem

La Pausa

Dobry den, v prípade otázok vam posielam email:
jskorcova@gmail.com
Ďakujem La Pausa

Jana

dobrý deň, kolko sedení je potrebných na odstránenie chlpkov nad perou a na brade? kupony platia na 1 sedenie alebo na celkové odstrádnenie (tj. napr.na 4 sedenia). Dakujem.

La Pausa

Dobry den, na odstranenie chlpkov nad perou a na brade potrebujete 4 kupony a treba absolvovať 4 sedenia každé tri týždne
na trvale odstranenie chlpkov.
Ďakujem La Pausa

vlado

rad by som si nechal odstranit chlpky na nose. su jemne ale tmave. mate s tym skusenosti? nerad by som chodil s cervenym ratafakom. kolko kuponov budem potrebovat?

La Pausa

Dobry den, mame s chlpkami na nose skúsenosti, takze budete potrebovať na jedno sedenie 2 kupony a nebudete vidiet žiadne zacervenanie.
Ďakujem La Pausa

Dominika

Dobry den ak by som mala zaujem o odstranenie chlbkov nad hornou perou a na likach kolko kuponov si treba zakupit dakujem

La Pausa

Dobry den, na tieto partie si potrebujete zakúpiť 4 kupony.
Ďakujem La Pausa

Laura

Dobrý deň, koľko krát treba opakovať proceduru v oblasti podpazušia? počet kupónov 3 platí pre obe podpazušia naraz? ďakujem

La Pausa

Dobry den, takze na obe podpazusia treba 3 kupony a opakovať procedúru potrebujete 4 krat raz za tri týždne.
Ďakujem La Pausa

simona

Ak si objednam zlavu pomocou kuponu tak pre nohy 12 kreditov plati to pre obe nohy ? alebo je to 12kreditov=1 noha?

La Pausa

Dobry den, 12 kuponov plati pre obe nohy.
Ďakujem La Pausa

Jan

Dobry den .
zbavujete sa aj komplet ochlpenia na chrbte ?ako dlho to vydrzi?aka je cenova relacia ? dakujem za odpovede

La Pausa

Dobry vecer, robíme aj trvalú depilaciu chrbta. Stojí to 36€ za jedno sedenie. Trvá to necelú hodinu a potrebujete prist minimálne 4 krat každé tri týždne.
Ďakujem La Pausa

Zuzana

môžem podstúpiť túto procedúru aj ked dojčím? a kolko x treba opakovať aby chlpky napr. na predkolení úplne zmizli???

La Pausa

Dobry den, táto procedúra sa moze podstúpiť, aj ked dojcite.
Na procedúru predkolenia je potrebné absolvovať opakovanie minimálne minimálne 4 krat raz za tri týždne.
Ďakujem La Pausa

patko

Dobry den, robite aj chlapom trvale odstranenie chlpkov v oblasti ohanbia ? dakujem

La Pausa

Dobry den, robíme aj trvale odstranenie chlpkov pre mužov v oblasti ohanbia.
Ďakujem La Pausa

Monika

Dobry den,
aky velky casovy odstup by mal byt medzi opätovnym odstranovanim chlpkov na jednom mieste?
Dakujem

La Pausa

Dobry den, pre opätovne odstranenie chlpkov na jednom mieste ma byt časový odstup 3 týždne.
Ďakujem La Pausa

viera

Chcem sa opytat ci je tato metoda vhodna aj pre deti?dakujem za odpoved

La Pausa

Dobry den, táto procedúra je pre deti od 16 rokov.
Ďakujem La Pausa

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore