Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Chorvátsko trochu inak. Dovolenka pri Plitvických jazerách!

Hotel Plitvička Jezera*** Chorvátsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Sanela

Dobar dan,hotel se zove PLITVICKA JEZERA a posebno se placa ulaz u rezort PLITVICKA JEZERA?Ako da koliko para?

Zlavomat.sk

Pekný deň,

názov hotela je Hotel Plitvička Jezera*** a nachádza sa 9 km od Plitvických jazier. V cene kupónu však nie je zahrnuté vstupné do parku.

Ivet

Dobry den,
mam rezervovany pobyt na plytvicych jazerach a poslala som aj cislo voucheru a ziadala som nejake potvrdenie od hotela o rezervacii. Zatial mi nic neposlali.Mozem vycestovat aj bez toho?dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, potvrdenie Vašej rezervácie z ich strany je potrebné. Ak ste si rezerváciu vytvárali sama, prosím skontaktujte sa s Hotelom a žiadajte od nich potvrdenie rezervácie. Ak ste rezerváciu riešili skrz našu zákaznícku podporu, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk

Prajem pekný deň!

Andrea Šlesárová

Dobrý deň, máte v ponuke aj autobusové zájazdy do tejto oblasti?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

k tejto ponuke nie je k dispozícii autobusová doprava.

Pekný deň.

Laislav

dobry den, chcem sa spytat ak je termin od 2. 9 do 30.9 ak si zakupim voucher mozem odcestovat uz toho 2. 9. 2017 dakujem

Hotel Plitvička Jezera***

hello,

which exact term are you interested in?

best regards

Silvia Némethová

Dobrý deň.
Prosím Vás je možné zobrať so sebou do hotela aj psíka? Ďakujem pekne vopred za informáciu.

Hotel Plitvička Jezera***

hello,

some apartments do allow dogs, but please send me email with exact term on appkarlobag@gmail.com

thank you

Dusan Spisak

len chcem upozorniť na nesprávnu emailovú adresu v časti Rezervácia (jedno i je navyše)… adresa je správna v kontaktných informáciach, bolo by vhodné to opraviť

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za upozornenie.
Chybu sme napravili.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore