Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letný wellness pobyt pre 2 osoby v Hoteli Pod Zámkom****

4,2 / 5 Hotel Pod Zámkom**** Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Erika

Dobry den
Chcela by som sa vas opytat,chodi k vam autobus do Bojnic,ale je to viacej zastavok,viete mi povedat na akej zastavke treba vystupit,ktora je najblizsie k vasmu hotelu?Lebo budem cestovat s dietatom.
Dalsia otazka,pisete ze mate detsky kutik,ci je strazeny,alebo si za svoje dieta kazdy rodic zodpoveda sam?
Posledna otazka ako daleko je ZO od vasho hotela?
Velmi pekne dakujem,za odpoved.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Erika,
autobus sem samozrejme chodí. Vystúpite na najbližšej zastávke priamo v centre (námestie Bojnice) ak ste si nie istá tak si môžete si vziať taxi priamo na stanici v Prievidzi stoja. Stojí cca 3.-€ do Bojníc pri náš Hotel.
Detský kútik máme v Hotelovom lobby a nie je strážený. ZOO aj ZÁMOK je zhruba 2 – 3min. chôdze z nášho Hotela.
Prajeme Vám pekný deň
S pozdravom

Jana Remišová

Dobrý deň, rada by som sa spýtala, či Vaše hotelové wellness je bezplavkové ?, teda či ho možno využívať v plachte a aj nahý, alebo či sú vyžadované plavky pre pobyt vo vírivke, v saunách, bazéne a pod.?Tiež by ma zaujímali otváracie hodiny wellnessu pre hostí a obmedzenia čo sa týkajú dĺžky pobytu vo wellnesse cez deň? Ďakujem.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Remišová,

v našom wellness môžete používať plavky, ako aj nemusíte (v saune). Vstup pre každého ubytovaného hosťa je 90minút na deň, kde Vám zapožičiame plachtu aj uterák priamo vo wellness. Otváracie hodiny komplet wellness je od 16:00h do 22:00h. Fitness a bazén je otvorený mimo týchto hodín aj doobeda od 08:00h do 11:00h

Prajeme Vám pekný deň.

Denisa Svecova

Dobry den, dakujem pekne za promptnu odpoved… este Vas poprosim o informaciu ohladom dostupnosti na tri dni, v termine od 7.8 pre 2 osoby s wellness a polpenziou. Dakujem. Pekny den. Svecova

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Švecová

ospravedlňujeme sa neskorú odpoveď , v tomto termíne aj dnes od 08.8 máme už iba dvojpodlažné izby.

Pekný deň.

Denisa Švecová

Dobry den, prosim Vas, mate volny termin na trojdnovy pobyt s wellness a polpenziou od 11.8? Dakujem. Denisa Svecova

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Švecová,

áno v tomto termíne ešte máme voľné izby.
Pekný deň prajeme

David

Dobrý deň,
Chcel by som sa informovať ohľadom dostupnosti izby pre 2 dospelých v termíne 18.8–20.8.
Ďakujem za odpoveď

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň p. Dávid,

v tomto termíne žiaľ voľné izby už nemáme.

Pekný deň prajeme.

Katarina

Prosím vás nemáte volni termín 22–24.9. pre dvoch dospelých jedno dieťa do 2 a jedno do 6 rokov vopred ďakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Katarína,

v termíne 22.-24.9.2017 nemáme voľné izby.

Prajeme Vám pekný deň.

Anna Furjelová

Prosím Vás, nemáte voľný termín pre dve osoby od zajtra do nedele? Ďakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Furjelová,

v termíne od 28.7. do 30.7. máme k dispozícii už iba dvojlôžkové izby s oddelenými posteľami.
Ak máte záujem nás neváhajte kontaktovať.

Prajeme Vám pekný deň.

Slavko

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je voľný termín od 4.8 –6.8 s polpenziou a welness pre 2 dospelé osoby a 3 deti 8,8 a 17 rokov.

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pán Slavko,

v termíne 4.-6.8.2017 máme k dispozícii poslednú rodinnú izbu. Zloženie postelí v rodinnej izby je nasledovné:
1 manželská posteľ (2 osoby) + 1 pevné lôžko (1 osoba) + 1 prístelok pre jedno dieťa.
Tretie dieťa by musela spať s rodičmi.

Pekný deň.

Lenka

dobry den bol este volny termin od 28.7.-30.7, pre 2 dospele osoby a 2 deti 1rok a 7 rokov na 2 noci s polpenziou a wellnes ?dakujem

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Lenka,

v termíne od 28. 07. 2017 do 30. 07. 2017 máme žiaľ všetky rodinné izby, ktoré by boli pre Vás vhodné, už vypredané.

Prajeme Vám pekný večer.

Tibor meszaros

dobry den chcem sa opitat aku izbu mi odporucujete pre 3 dospele osobi a jedno dieta 6 rok

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pán Meszaros,

odporúčame Vám rodinnú izbu. V takom prípade je nutné doplatiť za tretiu osobu (17,50€/noc) a dieťa (10,–€/noc) ubytovanie a polpenziu (dospelá osoba 13,–€/noc a dieťa 7,–€/noc).
Izbu je nutné si rezervovať vopred (pred zakúpením vouchera), nakoľko sme v sezóne a izby máme skoro vypredané.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Pekný deň

Jelena a Jozef Timko

Mame u Vas objednany pobyt v dnoch 16.az 18 .augusta pre dve osoby. c. voucheru9763 3052 60A 384 a chcela by som vediet ci je zaistena aj pristelka pre 6 roc. vnuka nakolko pobyt objednavala neter a nie som si ista ci na to nezabudla. Tiez sa chcem spytat ako je to s vyuzitim bazena, kedze v popise je len sauna a jacuzzi neobmedzene.Dakujem Jelena Timkova

Hotel Pod Zámkom****

Dobrý deň pani Timková,

áno, máte rezervovanú izbu pre dve osoby a prístelok pre vnuka. Bazén je k dispozícii hosťom v čase otváracích hodín wellnessu a v cene pobytu máte zahrnutý vstup na bazén, a to 90 min./deň.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prajeme Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore