Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentný make-up s microbladingom

3,9 / 5 Miracle Studio Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Michaela

Dobrý deň… Zaujíma ma či je nutné mať absolvovanu tetanovku… Ak s týmto ockovanim momentálne meškam ☺

Miracle Studio

Dobrý den, nie je to podmienkou. Pracuje sa so sterilným jednorázovým materiálom.

janatuchova@gmail.com

Dobrý deň,
Vašu stránku nedokážem otvoriť Keď si kliknem na uvedený link, prípade vyhľadám cez Google síce sa dostanem na stránku, ale po niekoľkých sekundách sa objaví chybová hláška na celú obrazovku: „Chyba! Pri zobrazovaní tejto stránky sa vyskytla chyba.“ Dialo sa to aj v odstupe niekoľkých dní. Prosím skontrolujte si nastavenia stránky, pretože by som rada videla Vašu prácu. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

mrzí nás, že sa vo Vašom prehliadači vyskytuje chyba pri tejto stránke (http://www.miraclestudio.sk/), avšak po preverení my žiadnu chybu neevidujeme.
Verím, že sa prípadná chyba vyrieši.

Pekný deň.

Erika

Dobrý deň
Kde môžem vidieť Vašu prácu?
Myslím na stránke alebo na fb?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

internetová adresa Štúdia Miracle je: www.miraclestudio.sk

Pekný deň.

Renate

dobry, dakujem za odpoved. Mam u Vas dohodnuty termin myslim ze 5.8. o 10.00 hod. Chcem sa Vas opytat ci by som mohla na tu sobotu objednat aj moju mamu, ona by chcela tiez vytetovat obocie. Dalo by sa, zeby sme prisli obydve a mali terminy za sebou. Jedna na druhu by sme pockali. Renate

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám kontaktovať priamo poskytovateľa služby na tel.č.: +421 911 924 961
Verím, že dohoda bude možná.

Prajem pekný deň.

Renate

Dobry den, mam u Vas termin na perm. make up s microblandingom. Docitala som sa ze to vydri 1–3 roky. Chcem sa Vsak opytat to sa robi normalne ako tetovanie s tetovac. ihlou ? je to tetovane obocie ? ak ano je moznost pouzit trvacnu farbu, ktoru budem mat navzdy ? Renata

Miracle Studio

Dobrý den, vieme to samoztejme zameniť aj za trvacnejsiu farbu ale maximalne to bude mať trvácnosť 4–5rokov.
Microblading je koncipovány primárně na tie 2maximalne 3 roky pretože po tom sa pleť i tvár mení a následne sa dá meniť aj tvar obočia kdežto pri trvalom tetování s tým funguje člověk celý život a nevie sa to prispôsobiť už.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore