Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Oddych s príchuťou westernu pre celú rodinu v Černovej

3,7 / 5 Western Penzión Ružomberok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jana, Peter, Lili

Dobrý deň, chcem poďakovať za krásny víkend, ktorí sme spolu s vnučkou trávili v penzióne. Musím pochváliť pani Janku za info na výlety v okolí Ružomberka.

Western Penzión

Ďakujeme pekne a velmi nás teší ,že ste boli s Vašim pobytom u nás spokojní ,budeme radi ak k nám opäť prídete
S pozdravom Jana

Western Penzión

Ďakujeme pekne a velmi nás teší ,že ste boli s Vašim pobytom u nás spokojní ,budeme radi ak k nám opäť prídete
S pozdravom Jana

Bibika

Dobrý podvečer, chcela by som sa infor.o polopenzii. Čítam tu len raňajky,ale či by bolo možné aj večere.

Western Penzión

Dobrý deň p. Bibka
Ano je možné dokúpiť si aj večeru cena je 6 euro /osoba

Jana Duchová

dobrý deň prajem,chcela by som sa informovať,ak si teraz zakupim pobyt u vas a urobim predbežnu rezervaciu koncom Oktobra,a budem potrebovať zmeniť na začiatok oktobr,či nebude potom problem?nevieme ešte ako presne bude mať manžel voľno.vopred ďakujem za odpoveď

Western Penzión

Dobrý večer p. Duchova
Ano je možné urobiť aj predbežnú rezerváciu oktober nie až tak obsadený začiatkom oktobra nam dajte info .Dakujem
S pozdravom Jana

Zdenka Marinecová

Mala som uložený váš pobyt, práve som ho išla kúpiť, a pozerám, je o 10 eur drahší. Ako je to možné? neupozorňovali ste na to, mohla som ho kúpiť pred 2 dňami ak by som to vedela

Western Penzión

Dobrý večer p. Marinecová
ospravedlnujeme sa ale po prepočitani cien sa to pre penzion neoplacalo ,sme radi že je taký záujem o ubytovanie a 10 euro nie je až tak vela .ďakujeme za pochopenie
s pozdravom Jana

Zdenka Marinecová

máte večer aj živú hudbu? dakujem

Western Penzión

Dobrý deň p.Marinecová
Nie u nás nie je hudba ale vedla v moteli býva cez leto každý piatok westernová kapela

Zdenka Marinecová

Dobrý deň, vedeli by ste mi povedať ako sa od vás dostanem do obce vlkolínec ak nemám auto? S menším dieťaťom. dakujem

Western Penzión

Dobrý večer prajemp.Marinecová
na Vlkolinec sa od Nás dostanete tak že pôjdete MHD do Ružomberka a potom autobusom na Vlkolinec
alebo taxikom za 10 euro/čo by bolo pre Vás výhodnejšie nakolko máte malé dieťa
Na Vlkolinec sa dá ísť aj Lanovkou na Malinô Brdo apotom si urobite turu na Vlkolínec je to cca 2 km ,terén nie je náročný a potom nazad a lanovkou alebo ak to dieťa nie je moc malé dá sa zisť aj z Vlkolinca do Ružomberka peši cesta je ale stále dole kopcom a bude Vám to trvať as 1 hodinu a do penzionu sa dostanete MHD č 2 alebo č 4
Prajem pekný večer

Sabina

Dobrý den, když máme děti 7 let, 5 let a 2,5 roku, tak tedybudeme doplácet jen za 1 dítě, těch 10e/noc, a za nejmenší tedy za snídaně 1,5 eur/noc? a 1 dítě bude zcela zdarma?

Western Penzión

Dobrý deň p.Sabina
doplácať budete len za jedno dieťa 10 euro/noc
S pozdravom Jana

Simona Gazovicova

Písala som vám mail ohľadom rezervácie na info western penzión eu

Western Penzión

Dobrý večer
ďakujem už som si prečitala potvrdzujem vašu rezerváciu od 21.7–23.7.2017
Tešíme sa na Vás s
S poydravom Jana Westernpenzion

Simona Gazovicova

Chcem sa ešte opýtať termín od 21.7 do 23.7 je voľný?

Western Penzión

Dobrý den p Gazovicová
Termin od 21 7 do 23 7 Vám možem potvrdiť je už len posledná izba tak Vám ju rezervujem
Prosim o info či našu ponuku akceptujete
poydravom Jana

Simona Gazovicova

Takže mám to rátať 48€ s raňajkami alebo iba dva dni my v piatok chceme dôjsť a v nedeľu okolo 10. Odchádzať.je to dospelá osoba

Western Penzión

Dobry den
Kupon je za 49 eiro na 2 noci
Ked je to dospela osoba tak doplaca 16 euro aj s ranajkami
na 1 den tak doplati. pri nastupe na pobyt 32 euro ÷ rekrany poplatok 0,70 euro /den
S pozdravom Jana

Simona Gazovicova

Dobrý deň na Zľavomate ponúkate izby pre dve osoby no sme traja aká je cena pre tretiu osobu na 3 dní 2 noci plus raňajky ďakujem

Western Penzión

Dobrý večer prajem p.Gazovicová
neviem či sa jedna o dospelu osobu alebo dieťa
dieťa má pobyt zdarma a dospela osoba dopláca 12 euro + raňajky 4 euro spolu – 16 euro /deň

Katarina Jurcova

Dobrý deň, je možné zakúpiť si aj jazdu na koni? Ak áno, aký približne je cenník?

Western Penzión

Dobrý deň p.Jurčová
Jazda na koni sa dá dokupiť priamo v areli ,kone prevádzkuje iny majitel t čislo 0911 026 116 alebo email rančdivočina@gmail.com
cennik okruh 4 euro Jazda 1 hodina 10 euro 2 hodiny 20 euro
S pozdravom Jana Krajniková

Lucia

Dobrý deň, pri zakúpení pobytu pre dve dospelé osoby má 6ročné dieťa ubytovanie a raňajky zdarma, a druhé 3ročné dieťa bude ubytované tiež zdarma bez nároku na posteľ a stravu? Ďakujem

Western Penzión

Dobrý deň prajem p.Lucia
6 ročne dieťa ma ubytovanie aj ranajky zdarma a 3 ročne dieta ma ubytovanie gratis možeme Vam poskytnuť detsku postielku a za raňajky doplatite 1,50 euro /den
S pozdravom Jana Krajnikova

Marcela Pjatáková

Dobrý deň, ako sa k Vám dostame, ak cestujeme vlakom z Košíc.
Ďakujem.

Western Penzión

Dobrý deň prajem p.Pjatáková vystupite na železničnej stanici v Ružomberku a penzion sa nachadya v obci 4ernovej cca 4 km od stanice ,možete isť MHD č 1 ,4 alebo 2 vystupite na poslednej zastavke cena listka je 0,55 euro ,od zastavky je to asi 300 m
alebo si zoberete taxik ,no neberte si na stanici budu od vas pytať viac možem poskytnuť lacne taxi 0905 733 745 alebo 0905 551 991 ak by ste mali akykolvek dotaz ,nevajte nás kontaktovať
Jana Krajnikova
Westernpenzion

Darina mikulova

Jednopostelova izba sa dá objednať na jeseň? Ak áno ako mám zaplatiť, keď V zlqvomate táto ponuka nieje?

Western Penzión

Dobrý deň prajem pani Mikulova
V zlavomate mame akciu pre 2 osoby v pripade že potrebujete postel pre jednu osobu kontaktujte nás emailom info@westernpenzion.eu
Spozdravom Jana Krajnikova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore