Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Veľké balenie cukríkov Tic Tac: 60 menších krabičiek so 4 rôznymi príchuťami

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Monika Besedicova

Dobrý deň,do akej banky mám ist zaplatiť ??
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ak chcete vložiť peniaze priamym vkladom do banky, je potrebné tak urobiť v ČSOB banke. Zvoľte prosím spôsob platby bankovým prevodom a s informáciami, ktoré sa Vám vygenerujú (variabilný symbol, číslo účtu a suma) môžete vklad vykonať. Prajem Vám pekný deň!

jakub podolský

Kolko stojí dodanie?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, tovar bude dodaný do pobočky Zásielkovne za 3,99€. Pekný deň!

Maria Lokajova kysucke nove mesto

Dnes som objednala 2 ks prosim kedy ich dodate?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

doba dodania je 10 prac. dní od prijatia objednávky. Ak by ste sa chceli informovať kde sa Váš tovar nachádza je možnosť kontaktovať dodávateľa na tel.č.: +420 775 727 0­27 alebo e-mailom: obchod@megasladkosti.cz

Pekný deň!

katarina

Dobry den keby som si dnes objednala da sa to na dobierku

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

tovar bude doručený do Zásielkovne kde je možný osobný odber. Keď prejdete k objednávke môžete si vyhľadať najbližšiu Zásielkovňu od Vášho bydliska. Doručenie na dobierku nie je možné.

Pekný deň!

Katarína Gumanová

Dobrý deň,

ak si to objednám večer 11.07. dorazí mi to do 14.07.2017 do zásielkovne Vranov nad Topľou?

MegaSladkosti.cz

Zkusíme to stihnout, pošleme co nejdříve. Díky

Darina

Prečo nieje možné zaplatiť počas doručenia

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

toto sú podmienky nášho portálu. Platí sa dopredu buď kartou online alebo bankovým prevodom. Platba pri doručení možná nie je. Na tomto linku sa dozviete viac o našich podmienkach: https://www.zlavomat.sk/podmienky-pouzitia

Prajem Vám pekný deň.

Helena Bugarova

Prosím vás dá sa tovar vyplatiť pri preberaní tovaru v hotovosti?

MegaSladkosti.cz

Bohužel ne. Jen při platbě v hotovosti.

Anna Gontkovicova

Chcem sa opytat dalo by sa to objednat tak na 12.7

MegaSladkosti.cz

Dorazí to zhruba tak nějak možná dříve :)

Marek Nezni

Dobry den. V Brne nieje ziadna zasielkovna?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

žiaľ miesta Zásielkovne platia iba pre Slovenskú republiku. Ak prejdete k nákupu, môžete si vyhľadať najbližšiu Zásielkovňu podľa Vášho bydliska.

Prajem pekný deň.

Eva Dzurnakova

Dobry vecer, neda sa to objednat. Uz akcia skoncila?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

akcia stále trvá. Problémy s objednávkou by nemali nastať. Prosím, skúste si objednať opäť, poprípade nám napíšte na podpora@zlavomat.sk aj s opísanými podrobnosťami vzniknutého problému.

Prajem pekný deň.

Dona Koncz

Dobrý deň, to naozaj príde až 10.7.2017, keď to objednám dnes??
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak sa chcete uistiť kedy tovar dorazí, prosím kontaktujte priamo poskytovateľa tovaru na tel.č.: +420 775 727 027, poprípade e-mailom: obchod@megasladkosti.cz.

Prajem pekný deň.

Lucia Valachová

Dobry den dnes som si bola vtzdvihnut dve balenia cukrikov a som sklamana nakolko to opisujete ako mega balenie a ze krabicka ma 3.9kg no neviem akej za cenu ktoru to predavate to nema hodnotu ani polovicu keby ste mali napisany rozmer urcite neobjednam ani jednu urcite neodporucim nikomu zo znamych .....

MegaSladkosti.cz

Dobrý den, v nabídce je napsáno že 1 krabička má 3,9gramů a celkově ve velké krabičce je 60 kousků.
Mrzí nás že jste zklamaná, ale vše je v nabídce popsáno správně.

Sisa

Prosim vas ake su rozmery tych malych krabiciek? Dlzka,vyska a hrubka krabiciek?

Lucia juhosova

Dobry den da sa balenie poslat na dobierku?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

tovar je možné prevziať v Zásielkovni. Iný spôsob doručenia nie je k dispozícii. Pri platbe si môžete pozrieť kde sa nachádza najbližšia Zásielkovňa od Vášho bydliska.

Prajem pekný deň.

dada

dobrý deň,dajú sa cukríky poslať aj poštou alebo kuriérom,potre­bovali by som to ako darček za vysvedčenia.da­kujem dada

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

tovar je možné prevziať v Zásielkovni. Iný spôsob doručenia nie je k dispozícii. Pri platbe si môžete pozrieť kde sa nachádza najbližšia Zásielkovňa od Vášho bydliska.

Prajem pekný deň.

Darina Bardakova

aka je prosim velkost tej krabicky? myslim v cm,dakujem

MegaSladkosti.cz

16 cm

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore