Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Leto s rodinou v Penzióne Sankt Johann s wellness, športami a jaskyňou v Jánskej doline

4,2 / 5 Penzión Sankt Johann Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Klaudi

Dobrý den, chcela by som sa informovat ci v týchto dnoch tj. 15.8 do 20.8 2017 mate este volný termin pre pobyt 2 osoby 4 dni (3noci) Letný pobyt+ vstup do Stanišovskej jaskyne. Dakujem velmi pekne za odpoved :-)

Penzión Sankt Johann

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za prejavený záujem o penzión Sankt Johann.

Ospravedlňujeme sa Vám, ale v rozmedzí 15.-20.8.. sme už plne obsadení.

Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť ubytovanie v termíne 20.-23.8., prípadne 26.-31.8.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

S úprimným pozdravom a prianím krásneho dňa,
Tomáš Macko

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte voľný termín od 07. 08. do 11.08. pre dve osoby a jedno dieťa (4 roky). Ďakujem za odpoveď.

Penzión Sankt Johann

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za prejavený záujem o penzión Sankt Johann
Ospravedlňujeme sa Vám, ale v termíne 7.-11.8. sme už plne obsadení. Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť ubytovanie v termíne 11.-14.8., prípadne 15.-24.8.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

S úprimným pozdravom a prianím krásneho dňa,
Tomáš Macko

Ivana Sopková

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať, či máte voľný termín pre 2 osoby na 6 dní v termíne od 31.7. do 7.8.?
Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

Penzión Sankt Johann

Dobrý deň pani Sopková,

ďakujeme Vám za prejavený záujem o penzión Sankt Johann

Ospravedlňujeme sa Vám, ale v termíne 2.-3.8. sme už plne obsadení. Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť ubytovanie v termíne 29.7.-2.8. a v rozmedzí 3.-14.8.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

S úprimným pozdravom a prianím krásneho dňa, Tomáš Macko

maria

Chcem sa spytat, ci cena 249 € pre dve osoby je cena na jednu osobu alebo uz na obidvoch, A ci mate volny termin od 24.07.-30.07.2017

Penzión Sankt Johann

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za prejavený záujem o penzión Sankt Johann.

Ospravedlňujeme sa Vám, ale v termíne 24.07.-30.07.2017 sme už plne obsadení. Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť v termíne 23.-26.7. (3 noci), v rozmedzí 16.-20.7., prípadne od 30.7.-14.8. Cena balíku 249 EUR je za dve osoby.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.
S úprimným pozdravom a prianím krásneho dňa,
Tomáš Macko

Simona

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či ešte máte nejaký voľný termín od 26.7.2017 do 30.7.2017.,,,,, dakujem Nováková

Penzión Sankt Johann

Dobrý deň pani Nováková,

ďakujeme Vám za prejavený záujem o penzión Sankt Johann.

Ospravedlňujeme sa, ale v termíne 28.-30.7. sme už plne obsadení. Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť ubytovanie v rozmedzí 21.-28.7., 30.7.-3.8. a neskôr.

S úprimným pozdravom a prianím krásneho dňa,

Tomáš Macko

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore