Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenné bláznenie sa v Halloweenskej Tatralandii či v Bešeňovej

4,6 / 5 TATRALANDIA Liptovský Mikuláš  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Častá otázka
Martin

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať.
Patria ku tejto zľave aj letné tobogany fungujúce v sezóne?
Či to závisí od počasia alebo sú už po letných prázdninách, všetky letné zatvorené..

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Všetky bazény a tobogány (vonkajšie aj vnútorné) budú spustené do 17.9.2017.
Po tomto termíne bude ich prevádzka obmedzená.

Prajem pekný deň.

Nika

Dobrý deň!Chcem sa spýtať :Tatrapolis je otvorený celoročne?

Tatralandia

Dobrý deň , Tatrapolis park miniatúr Tatralandia je otvorený nasledovne:
15.6.- 17.9. 2017(denne) – 9:00 – 19:00
18.9.- 31.10.2017 (len počas víkendov a sviatkov) – 10:00 – 16:00
pre viac informácii o Tatrapolise :
 http://www.tatralandia.sk/zazitky/tatrapolis/tatrapolis-svet-miniatur/

Mirka

Dobry den,dnes som si objednavala a vouchery,aledoteraz mi nedosla ziadna potvrdzujuca sprava,ze to tam je evidovane.Dala som platbu prevodom,ktory uz bol uskutočnený.ako si potom budem vediet vytlacit tie vouchery,ked mi nebol ziadny mail zaslany?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.

Prajem Vám pekný deň

Lenka

Dobry den. Ako je to s kocikom v tatrandii a aj besenovej. Treba navleky?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

S kočíkmi je prístup v Aquaparku Tatralandia bezbarierový, na kočík nie sú potrebné návleky.

Prajem pekný deň.

Katarina

Dobry den nemate ponuku aj na letne dni??napr. August??

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zľavnené celodenné vstupy sú platné v termíne 4. 9. – 25. 12. 2017. Mimo tohto termínu sa voucher v akciovej hodnote nedá využiť.
Variant na leto teda neponúkame.

Prajem pekný deň.

Jana

Kamarátka Oľga ma pozvala do Aquaprku Tatralandia a lístky že kúpi cez zľavomat dňa 24,2,2017. Ja som súhlasila tak objednaala 3 kupony aj so synom a ja za 11,90 eur.Bolo to celodenný vstup Tropical Packet v termíme od 20,3,2017–14,6,2017 a s platnostou kuponou do 30,6,2017. Boli sme tam 24,6,2017 s tým že na pokladny nám povedali, že to platilo na vyčerpanie len do 14,6,2017. Nedá sa cez ZľAVOMAT DOPLATIŤ A ISŤ EšTE DO 30,6,2017. Tie penaze máte len tovar nebol vyzdvihnutí. Kamarátka Oľga bola často chorá a ja som nemala s nimi ako prísť lebo ja dochádzam do L M spojmi a ešte som bola tak na rýchlo od 5,6,17 do 15,6,2017 v z­ahraničí. Da sa to ešte nejak riešiť, S pozdravom

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

poprosím Vás aby ste napísali na podpora@zlavomat.sk. V správe uveďte aj čísla voucherov, prosím.
Preveríme Vaše vouchery.

Prajem pekný deň.

Jozef

Chcem vedieť koľko stojí rodinný celodenný listok

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v ponuke máme varianty pre 1 osobu.
Celodenný rodinný vstup neponúkame. Cenová relácia sa tak riadi bežným cenníkom aquaparku.

Prajem pekný deň.

David

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Je mi z nej jasné, že naše ročné dieťa bude mať vstup zdarma. Naše trojročné dieťa má ale už viac ako 2,99 rokov, keďže má tri. Koľko bude platiť za vstup počas jesene? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

buď zakúpite pre dieťa zľavnený vstup pre dospelú osobu alebo si môžete porovnať ceny s bežným cenníkom, ktorý nájdete na oficiálnej stránke.

Prajem pekný deň.

Pater

Dobrý deň, takže tento kupón môžem využiť iba od 4. 9. do 25. 12. 2017 ???? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, voucher je možné využiť v termíne 4.9.-25.12.
Počas letnej sezóny je voucher neplatný.

Prajem pekný deň.

Dušan

Dobry den do kedy mate spustene tobogany dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Všetky bazény a tobogány (vonkajšie aj vnútorné) budú spustené do 17.9.2017.
Po tomto termíne bude ich prevádzka obmedzená.

Prajem pekný deň.

Martin Mundier

Dobrý deň do kedy tu bude táto zľava vyvesena? ďakujem :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

akcia síce trvá do 3.7., ale môže sa stať, že vouchery sa vypredajú aj skôr.

Prajem pekný deň.

David

Dobrý deň. Sme rodina s dvoma malými deťmi (3-ročné a 1-ročné). Na stránke máte uvedené ceny iba pre leto a tento voucher platí na jeseň.. preto sa pýtam, aké sú cenové podmienky pre takéto deti na jeseň? Čo ešte bude treba dokúpiť, ak si kúpime dva vouchery pre dospelých? Ďakujem za odpoveď.

Tatralandia

Dobrý deň , vstup pre dieťa do 2,99 roka do Aquaparku Tatralandia je zdarma.

Anka Kalafutova

Dobry den.dokedy przosim mozem kupit listky na zlavu.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

akcia síce trvá do 3.7., ale môže sa stať, že vouchery sa vypredajú aj skôr.

Prajem pekný deň.

Katarína Riznerova

Dobrý večer chcem sa spýtať čo sa mi viac oplatí sme dvaja dospelý a dvaja chlapci do 12 rokov koľko stojí rodinný vstup na celý deň máte nejaké akcie. Mohli by ste mi poslať nejaku cenu

Ďakujem

Tatralandia

Dobrý deň, ponúkame rodinné vstupy – 2 dospelé osoby a 1 dieťa od 3–12 rokov – 55 € + 9 € každé ďalšie dieťa max 4 deti. – online ceny a pri nákupe 4 dni a viac vopred – 45,00 €
a rodinný vstup zakúpený na pokladni – 62,00 €
viac informácii – http://www.tatralandia.sk/zazitky/aktualne-cenniky/leto-2017/

Peter Križan

Ako sú otváracie rodiny v Tafralandii.

Tatralandia

Dobrý deň,
Momentálne je otváracia doba od 9:00 do 21:00 (platné do 17.9.)
Po 17.9. by sme mali mať otvorené od 10:00 do 21:00. V prípade, že by nastali zmeny odporúčame sledovať internetovú stránku:
http://www.tatralandia.sk/zazitky/tatralandia/otvaracia-doba/
Prajem pekný deň

Denisa

Dobrý deň chcela som sa opýtať, sú zahrnuté vo vonkajších bezénoch aj vonkajšie tobogány? Ďakujem

Tatralandia

Dobrý deň,
Ak sme správne pochopili otázku za tobogany sa nepripláca. Automaticky máte ku vstupu k dispozícii celý areál, ktorý je sprístupnený v deň návštevy (doplnkové služby ako sauna, surf vlna… za doplatok, kt. uvádzame v ponuke).
Prajem pekný deň

Jozef Poništiak

Máte aj aktuálne zľavy ?
Alebo iba od septembra???

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zľavnené celodenné vstupy sú platné v termíne 4. 9. – 25. 12. 2017. Mimo tohto termínu sa voucher v akciovej hodnote nedá využiť.

Prajem pekný deň.

Lenka

Dobrý deň, mám otázky k vašej ponuke:

  1. Keď chcem kúpiť aj lístok pre dieťa (13 rokov) oplatí sa mi kúpiť voucher tu na zlavomate ako pre dospelého? Alebo je dieťa potrebne doplatiť pri pokladni?
  2. V prípade že by sme využili tento kupón v Bešeňovej, ako je to so stravou? Je možné kupón s obedovym menu uplatniť aj tam? Ak áno v ktorých reštauráciách?

Ďakujem za odpoveď
Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Pokiaľ sa jedná o 13 ročné dieťa, tzn. junior zľava sa určite oplatí. Treba si porovnať cenníky na web stránke – http://www.tatralandia.sk/zazitky/aktualne-cenniky/ . Počas jesene nebudú vyššie ceny ako počas letnej sezóny.
Kupón na menu môžete uplatniť aj v Bešeňovej za poplatok 2€, a to konkrétne v reštaurácii Bistro.

Prajem Vám pekný deň.

Deni Ska

Dobry den, mozte napisat, co znamena chutne menu? resp. co to zahrna…a bude na vyber z viacerych jedal?

a halloweenska vyzdoba bude zavesena uz od toho 4.9?
 vdaka

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kupón so zakúpeným obedovým menu platí aj v Bešeňovej za doplatok 2€ ak meníte aquapark, ktorý máte pôvodne zakúpený. Strava pre zľavomatových klientov sa bude vydávať v Bistre. V Tatralandii je to Paradiso Restaurant.
Menu býva štandardné – výber z 2 jedál. Väčšinou sú to 1. cestoviny a 2. mäsité jedlo. Vybrať si môžete na prevádzke v deň príchodu. Halloweenska výzdoba bude od 17.9.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore