Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prázdniny a relax v susednom Poľsku

3,9 / 5 Hotel Zajazd Chyżne** & Hotel Zajazd Chyżne*** Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
marian drancak

Dobrý den aka je cena dvaja dospeli a dve deti10r.a14r na dve noci.

Hotel Zajazd Chyżne**

Dobry den,
Musitie vykupit dva vouchery.

Diana Kvasnovska

Dobry večer… Mate volný termín od 20.08. – 22.08.2017??? Pre dve osoby a pes? Ďakujem
00421915607234

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom dostupnosti termínov alebo priamo rezervácie, Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.
Prajem pekný deň.

Andrea Ondrasikova

Dobry den,nasa dcera ma 3,5 roka.to znanena ze by sme museli platit za nu 22 € za noc? Dakujem

Hotel Zajazd Chyżne**

dobrý deň,
Cena 22 eur výdavok prístelok.
Ak je dieťa spí s vami nemusí platiť

Petra

Dobrý deň, máte voľný termín od 2.-5.8.2017 pre 2 dospelí a 2 deti vo veku 2 a 5 rokov.

Hotel Zajazd Chyżne**

dobrý deň, Máme voľné izby poskytujú všetky informácie o stôl zamestnanca. Kontaktný recepcja@zajazd-chyzne.pl. pozdravy

Katarína

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa dá za deti platiť aj eurami ? Ďakujem Katarína

Soňa

Dobrý večer, chcela by som si rezervovať jednu izbu pre 2 dospelí a 2 deti vo veku 6 rokov a 12 rokov v termíne od 08.7.2017 do 14.7.2017 s ra­ňajkami. Je voľný tento termín?Vopred ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov alebo priamo rezervácie, Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Natalia

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte voľný termínov auguste od 14.8. do 19.8. Je možnosť aj zapožičania byciklov? Dohovoríme sa na mieste aj slovensky? Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Natália.

Hotel Zajazd Chyżne**

dobrý deň,
Máme voľné izby poskytujú všetky informácie o stôl zamestnanca.
Kontaktný recepcja@zajazd-chyzne.pl.
pozdravy

Jana Vernerová

Dobrý večer, chcela by som si rezervovať jednu izbu pre 2 dospelí a 2 deti vo veku 4 roky a 11 rokov na 18.7.2017 až 21.7.2017 s ra­ňajkami. Ako si to môžem rezervovať? Vopred ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov alebo priamo rezervácie, Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Hotel Zajazd Chyżne**

Dobry den ,
V 18.07.2017 do 21.07.2017 mať voľný priestor pre 2 osoby + 2 deti, .Voucher môžete byť zakúpené na ZLAVOMAT.sk . Lôžko pre dieťa platí sa na mieste . Zakúpený voucher zašlite e-mail. recepcja@zajazd-chyzne.pl spolu s kontaktnými údajmi (č. telefónu) Prosím čo najskôr potvrdiť svoju rezerváciu.
Pozdravy

Dana

Dobrý, chcela by som sa spýtať na možnosť si kúpiť pobyt na 4 noci (mám si teda kupit 3 noci+1 noc??), pre 2 dospelé + 2 deti s polpenziou na dátum 9.8.2017–13.8.2017 Dakujem pekne Dana, rezervovať potom ako??

Hotel Zajazd Chyżne**

Dobry den,
V 9.08.17–13.08.2017 mať voľný priestor pre 2 osoby + 2 deti, je tu možnosť, že si môžete kúpiť 1 voucer 3 noci = 139 eur + 1 voucher na 1 noc 49 eur. Lôžka pre deti platí sa na mieste informácií, prosím, či majú jeden alebo dva . (Tiež oznamuje, že dňa 12.08.17 v hostinci je organizovaná svadbu, takže zákaz vychádzania neplatí)
Ak chcete vykonať rezerváciu, je poslať voucher e-mailom recepcja@zajazd-chyzne.pl a kontaktné informácie pre vás.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore