Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre dvoch vo Vysokých Tatrách + zľava do Aquacity Poprad

Penzión Bernardín Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Veronika

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte voľný termín od 4.8 do 6.8.2017 (od piatka do nedele na 2 noci) pre 2 osoby + 1 dieťa 7 rokov.

Penzión Bernardín

Dobrý deň,

Daný termín je už plne obsadený.

Eva

Dobrý deň,

chcela by som sa Vás opýtať, či máte ešte volný termín od 26–28.7 /3noci/pre dve osoby.

ďakujem

Penzión Bernardín

Dobrý deň, daný termín je už plne obsadený. Voľné miesta by sme ešte mali od 24. 27.7. alebo potom od 28.7. do 1.8.

Penzión Bernardín

Dobrý deň, daný termín je už plne obsadený. Voľné miesta by sme ešte mali od 24. 27.7. alebo potom od 28.7. do 1.8.

Michaela

Dobrý deň chcela by som sa informovať či máte ešte volný termín od 21.7. – 23.7. pre dve osoby. Ďakujem

Penzión Bernardín

Dobrý deň,

V danom termíne máme ešte voľnu poslednú izbu ak si chcete pobyt rezervovať poprosím potvrďte nám to mailom a následne zašlite číslo zakúpeného kupónu.

Maria

Dobr den chcela by som sa spitat co by nas vysiel pobyt na 3dni …sme dvaja dospeli a dieta,mali by sme zaujem tak asi 16,17,18teho dakujem vopred za odpoved.

Penzión Bernardín

Dobrý deň, danom termíne ešte evidujeme Voľné kapacity. Cena dve osoby a jedno dieťa na dve noci: zakúpili by ste si jeden kupón za 65 € a na mieste by si ho po celej za dieťa 20 €.

Iveta Kacvinska

Dobry den mate volny termin od 17.7 a chcem sa opitat ci nate nejaky herny kutik alebo ihrisko pre deti dakujem

Penzión Bernardín

Dobrý deň,

Nenapísali ste mi na koľko noci by to malo byť a pre koľko osôb potrebujete izbu. Prosím doplňte tieto informacie a ja Vám napíšte aké termíny by sme ešte mali pre vás voľné. Na záhrade máme pre deti kútik kde sa vyhrajú.

Rasťo

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte aj 3-lôžkovú izbu, resp. prístelku pre dvch dosplých s 10r. dieťaťom (druhé 2r. dieťa by bolo s nami bez samostatného lôžka). Ďakujem

Penzión Bernardín

Dobrý deň,

Áno, máme aj trojlôžkovú izbu, len mi prosím napíšte o aky termín máte záujem lebo nie všetky termíny sú voľné.

s pozdravom
Palušák
+421 904 892 465

mmm

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte voľné miesta pre dvoch ľudí v termíne od 24. júla a dokedy najneskôr treba si treba rezervovať. Ďakujem

Penzión Bernardín

Dobrý deň,

V danom termíne máme ešte voľné kapacity, ale už su len posledné 3 izby takže vám neviem do kedy je potrebné si rezervovať. Je dobre rozhodnúť sa čo najskôr. Ak sa rozhodnete dajte nám vedieť aby sme izbu podržali a vy si zatiaľ zakúpite kupón.

Darmo

Dobrý deň chcel by som sa spýtať čo ponúkate pre rodinu s tromi deťmi na 3 dni v júli približne od dvadsiateho ôsmeho do tridsiateho Júla ďakujem

Penzión Bernardín

Pre rodinu s tromi detmi máme apartmán ale ten je voľný až od 29.7. tam by ste mali dve spálne a spolu pre 5 osôb.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore