Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Leto v apartmánoch na Kysuciach pre 2 až 4 osoby

4,6 / 5 Penzión Sasanka Kysuce (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martin

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či máte voľný termín v období 15. – 17. 9. pre 2 osoby, ďakujem. S pozdravom

Penzión Sasanka

Bohuzel termin je uz plny.

Nikola

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať o dostupnosti ubytovania na dátum od 26.8.-28.8.2017. Izba pre dve osoby, na 2 noci, 3 dni.

Penzión Sasanka

Zdravím,

jsme rádi, že vás zaujala nabídka na ubytování v našem penzionu Sasanka.
Bohužel termín 26.8.-28.8. je už plný a nemáme volný apartmán.

Lucia TRIEBOVA

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či by ste mali voľné pre dve deti a dvoch dospelých v termíne od 15.9–17.9?A ako je to s deťmi platí sa plná suma ako u dospelých alebo ak by sme chceli pristielku keď mame 7 a 4r deti? Ďakujem

Penzión Sasanka

Termin je volny. Deti plati jako dospeli.

Aja

Mate volne 3 apartmany na 1–3.9?
Dakujem

Penzión Sasanka

Ano, v termínu 1.9.-3.9.2017 jsou volné 3 apartmány. Pokud chcete udělat předběžnou rezervaci, tak pište na email: sasanka.raca@gmail.com

Ján

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte volný apartman na dni 18–19–20.8 pre dve osoby?

Penzión Sasanka

Bohuzel tento termin je uz plny.
Volne jsou terminy v zari 2017.

Marián

Dobrý deň chcel by som sa spýtať, či je voľný apartmán na termín od 28.-30.8.2017 pre dve osoby.
Ďakujem

Penzión Sasanka

Ano, termin je volny, muzete si koupit voucher a pak nam poslete jeho kod, abychom mohli potvrdit rezervaci na sasanka.raca@gmail.com.

Veronika Melicherova

Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať či máte voľný termín od 28.8.2017 do 3.9.2017 na 6 nocí /7dní/. Platí sa aj za dieťa, ktoré má 2 roky a 10 mesiacov? Ďakujem.

Penzión Sasanka

Termín je volný.dite do 3 let je zdarma. stačí voucher pro 2 osoby.

Ľubomír

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať o dostupnosti na dátum od 28.7.-30.7.2017. Izba pre dve osoby, na 2 noci, teda 3 dni. A taktiež by som sa chcel informovať aká je cena. Ešte by som sa chcel informovať či každá izba je tak štandardne zariadená ako na fotkách. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Penzión Sasanka

Termin 28.7.-30.7.2017 je volny. Cena je na strankach Zlavomatu.
Predbeznou rezervaci vam primo na vase jmeno udelame, kdyz nas budete kontaktovat na nasem emailu.

Penzión Sasanka

Termin je volny. Cena je 55 eur, apartman je stejny jak na fotce.

Lucia

Dobry den, apartmany maju 2 samostatne izby na spanie, ale sa spi v obyvacke na gauci? V pripade ubytovania pre 4 osoby.. dakujem :)

Penzión Sasanka

V apartmanu je jedna oddelena loznice a dalsi 2 osoby spi na gauci v obyvacce.

Meg

Dobry den,

je mozne sa u Vas ubytovat aj so psikom?

Dakujem.

Penzión Sasanka

Bohuzel nas penzion neni prizpusobeny pobytum s domacimi zviraty. Pobyt se psem eni mozny.

Alena

Dobrý den,, rada by som sa spýtala ohladne stravovania ,,
je možnost stravovat sa priamo u Vas ???
 vdaka

Penzión Sasanka

V našem penzionu máme všechny apartmány s kuchyňkou. V penzionu se přímo nevaří, ale v Oščadnici je dost zařízení, kde se můžete stravovat nebo si objednat polopenzi. ( restaurace Mega, hotel Marlene)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore