Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Set z chirurgickej ocele retiazka + náramok

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

marcela

Dobrý den, chcela by som sa spýtať, či sa u vas objednaný sed da aj upraviť.
Ďakujem

e-sperk.sk

Dobrý deň
pre skrátenie nám napíšte mail s požadovanú dĺžkou
predĺženie je potrebné zakúpiť dve sety a následne vám bude set predĺžený na požadovaný rozmer
S pozdravom tým e-sperk.sk

Lubica

Dobry den. Uvadzate sirku do 1,1cm. Ktore sety su teda takto siroke a vhodne pre mladeho muza? (Nie srdiecka a pod, ale taky chlapsky vzor). Vdaka

e-sperk.sk

šírka do 1,1 cm su prevažne dámske vzory na 99 % tie tzv. pánske su max 0,9 cm a to je vzor T19

rav

Zdravim, prosim vas aka je sirka tychto setov? dakujem

e-sperk.sk

Dobrý deň záleží to od variantu ktorý si vyberiete šírky sú v rozmedí 0,4 – 1,1 cm. S pozdravom tým e-sperk.sk

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či ešte bude v ponuke SET Z CHIRURGICKEJ OCELE T03. Ďakujem.

e-sperk.sk

Milá P. Zuzana set je opäť skladom od pondelka resp. utorka je možné ho zakúpiť. S pozdravom tým e-sperk.sk

Peter Sokolovský

Tak som mal teda tých 50 kreditov a ako správny dôchodca som pre vnuka kúpil znova set, uplatnil som ich a znova som musel zapla 8,99 Eur , napriek tomu, že mi mali byť 2 eurá strhnuté. Tak dúfam, že aspoň to poštovné teda tie 2 Eura uhradíte, aby bolo všetko v poriadku . A možno to tak robíte vždy. S pozdravom Peter Sokolovský

Zlavomat.sk

Pekný deň Peter,
Vaše kredity v hodnote 2€ boli úspešne uplatnené na nákup. Cena Setu je 8,99€ + 2€ poštovné. Za objednávku ste však zaplatili spolu 8,99€.

Peťo

Zdravím Vásktoré sety sú pánske ? a ktoré dámske?Ďakujem

e-sperk.sk

No záleží od vkusu viacmenej sú všetku unisex a to je každého slobodné rozhodnutie či bude nosiť napr retiazku zo srdiečkami alebo nie :) Takže sety su unisex vhodné aj pre ženy aj pre pánov.
S pozdravom tým e-sperk.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore