Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre dvoch až na 7 dní na Domaši so súkromnou plážou

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dávid H

Dobrý deň,je k dispozícii kuchyňa pri variante 4+2?

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobry den žiaľ nemáme k dispozícii kuchyňu. V hoteli sa nachádza reštaurácia. S pozdravom hotel zatoka

Mária Klabníková

Dobrý deň.
Máte prosím voľnú izbu pre dve osoby na 3 noci v dňoch 25.8.-28.8.? Ďakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, áno máme :) prosím potvrdte mi rezerváciu emailom.

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na všeobecnú spokojnosť, vzhľadom na to, že na celej stránke som nenašla hodnotenie ani recenzie hotela ako pri iných ponukách. A ešte by som sa chcela informovať o dostupnosti kapacít pre dátum 24.08. – 27.08. 2017 pre 2 osoby. Za odpoveď vopred ďakujem, Tinka.

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň ano mame ešte voľnú izbu. Prosím potvrdte mi rezerváciu mailom. Myslím že naši klienti su spokojný keďže hotel sa nachádza priamo pri pláži ,pre deti je k dispozícii ihrisko, nafukovací hrad s vodou. Tak isto môžete využiť tenisový kurt, altánok na grilovanie, biliard a veľa ďalšieho. S pozdravom hotel zatoka

Slavka

Dobry den.Chcela by som sa opytat kolko by nas stal pobyt sme 3 dospele osoby a jedno dieta vo veku 14 rokov.Dakujem za odpoved.Pollakova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v ponuke je viacero variantov pobytu na rôzny počet dní. Neviem o koľko dní by ste mali záujem. Ceny sa pri týchto variantoch menia. Pre kalkuláciu ceny a overenie dostupnosti konkrétneho termínu kontaktujte priamo Rekreačné stredisko Zátoka Domaša – hotel.zatoka.domasa@gmail.com, +421 918 391 490.

Pekný deň!

Marianna

dobrý den ,
mate este v case od 14 do 23 volný termin pre 2 osoby na 3 noci _ dakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobry den ano, prosim potvrdte mi rezervaciu emailom.

timea augustinova

Dobry den, mali by sme zaujem o pobytv dnoch od 1.8.-4.8.2017. Je to este volne?
Boli by sme dvaja dospely, jedno dieťa 7rokov a jedno 2roky. A Aka cena by bola za ubytovanie? Dakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, áno máme ešte voľnú izbu. Je potrebné si zakúpiť voucher pre dve dospelé osoby plus dve deti:)

Stanislava

Dobrý chcela by som sa opytat aká ny bola cena pre 2 dospelý +1dieta(14r) na 3 noci.ďakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, cena je 115 E pre dve dospelé osoby a dieťa do 15 rokov. S pozdravom Hotel Zátoka

Martina korytarova

Dobrý deň chcela by som sa spýtať termín 24.7.na sedem dní 2+1dieta do 15.rokov či je volne

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, áno je voľné. Prosím potvrdte mi rezerváciu na email alebo telefonicky .
S pozdravom Hotel Zátoka

Zuzana

Dobrý deň aká by bola cena 2 dospelí,1 dieťa 8r a 2dieta 3 roky ak by došlo v cestovnej postieľke.dakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, môžte si zakúpiť voucher pre 2 osoby + dieťa. Pokial budete mať cestovnú postieľku :)

Janka

Dobry den, aka by bola cena pri ubytovani jednej dospelej osoby na 2–3 noci?
Dakujem za info.
 Janka

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, pri ubytovanie jednej osoby účtujeme cenu ako za celu izbu takže 30E.
Taktiež je možné zakúpiť si voucher pre dve osoby a budete ubytovaná v dvoj-posteľovej izbe.
S pozdravom Hotel Zátoka

Jany

Zdravím,

Mate voľné od 21,80,2017 na 6 nocí. Sme dvaja dospelý a dve deti do 15r.

Ďakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, áno. Prosím potvrdte rezerváciu emailom .
Ďakujeme

Helena Vozarova

Dobrý deň,prosím Vás,máte aj bezbarierový prístup,alebo izby na prízemí,pre osobu ťažšie chodiacu?

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, žiaľ nie. Izby su na prvom alebo druhom poschodí.

Veronika

Dobrý deň, máte voľný termín od 13.-16.07.2017 pre 2 dospelé osoby a 1 yorkshirku? :) Ďakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň áno máme.
S pozdravom Hotel Zátoka

Alena Puškárová

Dobrý večer ,je možnosť sa ubytovať aj s domácim zvieratkom… Čivava., Yorkshire.Dakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, áno samozrejme.

Lenka Babušová

Dobrý den chcem sa spýtat či máte volný termin na 28–29–30 .7. pre dve osoby a dve deti do 5 rokov? dakujem

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Ano , máme voľné izby.
S pozdravom Hotel Zátoka

Majchrovicova Eva

Dobry vecer…mame 2 rocne dieta…aka by bola cena pre dve osoby +dieťa? Resp.vztahovala by sa zlava aj na takúto variantu?

Rekreačné stredisko Zátoka Domaša

Dobrý deň, je potrebné si zakúpiť voucher pre 2 dospelé osoby +dieťa do 15 rokov.
Ďakujem s pozdravom Hotel Zátoka

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore