Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne fotenie v exteriéri alebo u vás doma

5,0 / 5 Mraz photo&design Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Jana

Dobry den,
Fotite aj glamour ? Chcela by som to ako darcek pre manzela.
Dakujem
 Jana

Mraz photo&design

Pekný deň,

fotím aj glamour a budoir, ak mi napíšete e-mail, môžem Vám poslať nejaké ukážky.
Mám už ale veľmi málo voľných termínov (len 18.,19.,20.,21­.,26.9.) takže prosím zvážte kúpu voucheru podľa toho.

S pozdravom,
Zuzana.

Eva

Dobry den prajem, ak by som si teraz zakupila voucher, mate este volne terminy do 30.9? Myslim hlavne na vikendy.
Dakujem

Mraz photo&design

Pekný deň,
bohužial víkendy už voľné nemám, jedine pracovné dni 18.,19.,20.,21­.,26.9.

S pozdravom,
Zuzana.

Némethová

Dobrý den. Chcem sa spýtať, ci okrem upravenych fotografií by som dostala aj ostatné nafotene a neupravene. Ďakujem Némethová

Mraz photo&design

Zdravím,
neupravené fotky neodovzdávam (keďže je to aj moja vizitka a úprava je súčasť fotiek, bez nej to nie je ono) ale z neupravených fotografií si môžete vybrať tých 10, ktoré sa Vám páčia, takže nebudete o nič ukrátená :)
Prípadne ak máte záujem o viac fotiek (namiesto 10tich chcete 20), môžete si kúpiť ešte jeden voucher.

Jarmila Deckárová

Dobrý deň,
v ktorej časti Sk prebieha fotenie ?
Ďakujem za odpoveď
Deckárova

Mraz photo&design

Zdravím,
fotografujem hlavne v Bratislave (prípadne okolie do 10km), vo väčšej vziadlenosti s menším príplatkom.
Určite mi napíšte e-mail, kde Vám môžem zdeliť viac informácií.
S pozdravom,
Zuzana Mrázová.

michaela

Dobru den,chcem sa opytat ci by bolo mozne keby ste prisli az do smolenic,dakujem

Mraz photo&design

Zdravím,
fotografujem hlavne v Bratislave (prípadne okolie do 10km), vo väčšej vziadlenosti s menším príplatkom.
Určite mi napíšte e-mail, kde Vám môžem zdeliť viac informácií.
S pozdravom,
Zuzana Mrázová.

Lenka

Dobrý deň,prosím vás pekne keby sme chceli fotenie paru v tehotenstve da sa?
Ďakujem pekne.

Mraz photo&design

Dobry den, samozrejme, ze da, staci mi napisat e-mail a dohodneme si podrobnosti :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore