Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi!

5,0 / 5 Bridge Jump - Kyvadlový zoskok Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Silvia Vankova

Dobry den kupila som manzelovi zoskok na dnes len sa chcem opytat ci sa bude dnes skakat alebo nie kvoli pocasiu?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Skace sa za kazdeho pocasia, pod mostom az tak moc na nom nezalezi, kazdopadne budeme na mieste :)

Emma Chalupová

Dobrý večer, kúpila som poukaz na zoskok z mosta lafranconi na 26.11.2017 ale na voucheri je platnosť že do 29.10. Tak som teraz zmätená, že ktorý dátum je platný. Ďakujem

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

ahoj Emma, platny je datum akcie 26.11.2017, dakujem za upozornenie.

Viktoria

Dobry den, nezapoziciavate nahodou nieco ako GoPro? Idem na tento zoskok a rada by som si to natocila ale nemam vlastnu, vdaka :)

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Pozdravujem Viktoria, nezapoziciavame kameru, na dobre video treba viac kamier naraz ako aj viac skokov a potom to zostrihat, vezmi si mobil a natocime ta ako skocis :) aby si mala na pamiatku aspom daco

Ľuboslava Stavná

Bude sa skákať aj cez víkend 21.10 a 22.10?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

vsetky terminy su zverejnene na stranke www.kyvadlo.sk, vikend 21. a 22. 10 nebudeme skakat

Stanka

Dobrý deň, bude sa dať skákať ešte aj v Novembri?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Hlavná sezóna viacmenej skončila, skáce sa počas celého roka avšak zimných terminov je menej.

Milan

Dobry den, ja by som sa chcel opytat ci sa bude skakat len do konca septembra alebo aj v oktobri, lebo velmi rad by som to vyskusal , zial do septembra to nestiham. Dakujem

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Bude sa skakat aj v oktobri.

Henrieta

Prosim vás ešte sa nestalo nikdy nič vážneho?Nikto sa neudrel,ani nič horšie?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Ahoj Henrieta, keď sa všetko robí tak ako má, ako aj ty musíš dodržať všetky inštrukcie tak je skok z mosta bezpečná aktivita, určite bezpečnejšia ako bicyklovanie alebo korčulovanie.

Ján

Dobrý deň. Chcel by som si zakúpiť voucher ale neviem či je to aj pre mňa. Pretože vážim 100kg.. Oplatí sa mi to kupovať? Ďakujem za odpoveď

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Nezáleží na váhe, ale na velkosti, pokiaľ sa zmestíš do postroja, môžeš skákať, 100kg je dnes bežná váha :)

Pavel Lang

Dobrý deň prajem, volám sa Lang a chcem sa spýtať. Mám u vás zakúpený voucher na kyvadlovy zoskok, priateľka mi ho u vás zakúpila k narodeninám ešte koncom minulého roka, platnosť voucheru mám ešte mesiac ale bohužiaľ mi ho systém vymazal, tak som vás chcel poprosiť či mi ho viete preposlat. Voucher je na meno Pavel Lang, ďakujem.

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobrý deň, napíšte na podpora@zlavomat.sk alebo pozrite na https://www.zlavomat.sk/kontakt, tam sú zodpovedané otázky na časté problémy alebo môžete zavolať na telefonne číslo podpory.

Gabika

Dobrý deň ,
je možné kúpiť voucher napr. na 13.08.2017 ale prísť skočiť tento piatok t.j. 04.08.2017 , nakoľko je to narodeninový darček a zoskok uverejňujete aj v tento deň len je už vypredaný ?
Ďakujem

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Ano, ale musime si dohodnut cas skoku, nakolko medzi 17:00–19:00 to je uz obsadene.

Martina Bludovicova

Dobrý deň, mám voucher zakúpený od decembra. Vtedy nebol voucher zakúpený na daný termín. Môžeme prísť zoskočiť 30.07.?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Ahoj Martina, môžeš, ale príd medzi 16:00–17:00 alebo potom až 19:00–20:00.

Andrea

Dobrý deň, máme jeden voucher zakúpený už dávnejšie s platnosťou do konca augusta. Aktuálne máte na výber z konkrétnych termínov…keď si teraz dokúpime ďalšie dva vouchery s termínom 18.8. 2017, môžeme prísť v tento deň všetci traja?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Ano :)

Miso Reptilian

Je prosím nejaký váhový alebo výškový limit?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Váhový ani výškový limit nemáme, pokiaľ sa zmestíš do postroja je to OK

Peter

Dobrý deň, dá sa túto zľavu uplatniť do 30 júla alebo už len 16.7.2017

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Mozete si vybrat dve varianty 16.7 alebo 30. 7. uplatnit sa daju v deň na ktorý bol kupón kúpený.

Alžbeta Kmecová

Dobrý deň, je možné v prípade nepriaznivého počasia uplatniť voucher v iný deň?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Podľa skúseností na počasí až tak nezáleží, vietor nám neprekáža a pod mostom neprší, ak je úplne najhoršie chvíľu počkáme a skáče sa ďaľej, poprípade sa dohodneme priamo na moste.

Timea

Dobrý deň, nie je potrebné mať 18 rokov? Ani žiaden súhlas od rodičov?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Je fajn ked sa doma s nimi o tom porozpravas, na moste neriesime kto ma kolko rokov.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore