Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fotokniha s krúžkovou väzbou – od 12 až po 96 strán

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Ivana

Dobrý deň prosím vás ak chcem poslať cez zasielkovnu tak to je kde? Ďakujem

IVA PRINT

Dobrý deň,
na uvedenom linku si môžete vybrať pobočku Zásielkovne, ktorá je najbližšie k Vašmu bydlisku. http://www.myphotostory.eu/zasielkovna.html.
S pozdravom IVA PRINT

Martina

Dobrý deň, v prípade, ak by som si zakúpila voucher S04 s príslušným počtom strán, dal by sa použiť aj na S03 s rovnakým počtom strán, keďže by som uprednosťovala skôr umiestnenie fotoknihy na ležato?
Ďakujem.

IVA PRINT

Dobrý večer,
kupón môžete použiť aj na knihu S 03.
S pozdravom IVA PRINT

Zdenka Tamášová

12 strán = 6 listov, aj s obálkou?

IVA PRINT

Dobrý deň,
jeden listy má dve strany, takže 6 listov.
S pozdravom IVA PRINT

EV

Dobrý deň,

prosím vás, chcela by som sa opýtať, všimla som si, že máte napísaný použitý typ papiera – 200g/m2, tzn., že je trošku hrubší a kvalitnejší ako iné fotoknihy? Sú aj fotky na ňom potom akoby ostrejšie? Alebo kvalita fotky na papiery závisí od niečoho iného?

A ešte otázočka – ak by som si vybrala typ fotoknihy A4 – 96 strán – je možné do tohto maximálneho počtu strán ešte doobjednať ďalších napr. 30 strán. Pre ilustráciu – mám vybraté fotky z celého cela – cca. 400 fotiek, tzn., že by som dávala na stranu 3–4 fotky. Zmenší mi ich program autamaticky a rozmiestni podľa toho ako sú zoradené, alebo si ich budem musieť ukladať ja?

Ďakujem za odpovede. Pýtam sa, pretože slovné recenzie zatiaľ nemáte pridané.

IVA PRINT

Použitý papier je špecialne pre digitálnu tlač. Kvalita fotografii je závislá i na použitom papieri, ale najmä ma kvalite fotografie. Rozlíšenie by malo byť 300 dpi.
Kniha sa dá vyrobiť do cca 300 strán. Uloženie fotografii pri automatickom uložení je podľa preddefinovanej šablóny. Je estetickejšie, keď si ich ukladáte podľa svojho uváženia.
K Vašej otázke Vám môžeme poskytnúť viac informácií. Až máte záujem poprosíme Vás zaslať na náš email Vaše tel. číslo.
IVA PRINT

Marcelia

Dobrý deň.
Chcem sa informovať pri kúpe viac kusov fotokníh je možné zaplatiť poštovné jeden krát?
Ďakujem

IVA PRINT

Dobrý deň,
samozrejme poštovné sa platí iba raz.
S pozdravom IVA PRINT

Marianovakova

Dobry den , zaujima ma ak fotokniha A5 ma 96 stran .. tak kniha ma obsahovat 96 stran alebo 96 fotiek ? Lebo uz jednu mam a som nevedela ako to mam urobit tak radcej som dala iba 96 fotiek .. s tym stylom ze na jednej strane mam aj 3–4 foto .. dakujem za radu .. 😊

IVA PRINT

Dobrý deň,
kniha má 96 strán a je na Vašom uvážení či dáte 1 fotografiu na jednu stranu, t.j 96 fotografií, alebo si dáte primerané množstvo fotografií podľa veľkosti na jednu stranu. V prípade nejasnosti nám zavolajte, radi Vám poradíme.
S pozdravom IVA PRINT

Monika Ragulska

Dobry vecer. Ak ma fotokniha 24 stran, tak sa tym mysli 24 listov? Teda v nej bude,ak je na jednej strane jedna fotka, 48 fotiek? Dakujem.

IVA PRINT

Dobrý večer,
24 strán je 12 listov. Ak budete mať na jednej strane jednu fotografiu tak ich použijete 24. V prípade, že chcete viac fotografii zvolte si prípadne knihu s viac stranami. V ponuke je i viac strán.
S pozdravom IVA PRINT

Ľubomír

Dobrý deň,
nemáte v ponuke formát S05 29× 20 cm?

Ďakujem Ľubo

IVA PRINT

Dobrý večer,
je možná i táto varianta. V programe Album maker si vybetre produkt S 05. Zľavový kupon si zakúpte na produkt S 06 podľa Vami zvoleného počtu strán.
S pozdravom IVA PRINT

Jozef

Dobrý deň, v prípade zvoleného formátu A4 je možné umiestniť na jednu stranu dve fotografie. Ďakujem

IVA PRINT

Dobrý deň,
preddefinované strany sú len pre predstavu ako môže strana vyzerať. Vy si môžete preddefinované obrázku vymazať, zmenšiť, zväčšiť, alebo presunúť. Na stránku si môžete umiestniť hoci aké množstvo obrázkov podľa Vašej potreby.
S pozdravom IVA PRINT

Jana Kriflikova

dobrý den ,su na to vhodne fotky aj z mobilu?

IVA PRINT

Je to ťažko posúdiť, častejšie sú nevhodné na tlač. Pošlite mám na náš e mail 3–4 fotografie.

S pozdravom IVA PRINT

Nikolka Chlebanová

Dobry den..da sa vkladat aj text do knihy..a napr natacat fotky atd??

IVA PRINT

Dobrý deň,
otočiť obrázky sa dá v položke „Formát“ je možnosť „Otočiť“. Vkladanie textu je možné použitím ikony v riadku pod vytváranou knihou „A s červeným indexom +. Podrobne máte všetky možnosti popísané v položke "Pomocník“. Až by Vám toto nestačilo zavolajte na číslo uvedené v ponuke, kde Vám radi poskytneme informácie.
S pozdravom IVA PRINT

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore