Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fantastický 8-dňový letecký zájazd do Primorska v Bulharsku – konečná cena!

4,4 / 5 CK ALFA TRAVEL Primorsko - Bulharsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Petra

Dobrý den, od 9.8 mate terminy všetky vypredane. Chcela by som sa vas opýtať, ci by sa aj tak nedala jedna uzba na tento termín zohnať. Velmi pekne ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem, nie su uz volne letenky. zajazd je vypredany.

Kaja

Niesu nahodou volne este pre 2 dospelych a 1 dieta ?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
info o volnych miestach na: alfatravel@alfatravel.sk

EVA Petényiová

Dobrý
Chcela by som sa spýtať aká by bola cena na termín 9.8. pre 1 dospelú osobu a 1 dieťa 11 ročne. Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
cena je 2 krat kupon v hodnote 349 Euro

Alena

Dobry termin od 21.8–28.8.
3 osoby a jedno dieta do 2 rokov este mate daco volne?dakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
termin mame len od 19.8. do 26.8., odlet len z Bratislavy, vaic info na: alfatravel@alfatravel.sk

Adrian Sirotnik

Dobrý deň,
2dospele osoby a 12r dieťa? odlet z KE 23.8–30.8
je to este možné?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
v penzione nie je moznost ubytovat 3 osoby,
jedine v hoteloch.
Info na www.alfatravel.sk

Angelika Bodnarikova

Dobry vecer uz 12.7. som poslala na ucet ck penaze za 3 zajazdy a este stale ziadna odozva stale u vas mam len rezervovane v ck mi vraveli ze ked dojdu penaze im tak to uvidim na stranke moje nakupy prevod ide 2–3 dni ale uz presli 7 dni kupila som si 3 kupony a bojim ze by mi to neprepadlo dakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den pani Bodnarikova,
peniaze ste zaslali na ucet zlavomatu a nie CK.
Nemate odpoved z CK, nakolko ste nepostupovali podla pokynov, ktore sa pisu , ked si zakupite kupon, ze mate ihned kontaktovat CK, a preposlat kupony, zajazd mate rezervovany, ale musite nam preposlat mailom kupon , ktory ste zakupili a my Vam nasledne zasleme prihlasku. Takze , akonahle nam zaslete mail , my Vam zasleme prihlasku.

Zuzana Pápayová

Dobrý deň. Máte oj zájazdy s odletmi z Popradu?

CK ALFA TRAVEL

Len KE a BA

zuzana garstková

dobrý den , na termin od 30.8. , pisete posledne
2 ks. Je mozne dokupit deti ?(6 a 12r.) aka bude konecna cena ? nastup KE , dakujem

CK ALFA TRAVEL

cena pre deti je 262€ na osobu

Martina

dobry den mate este nieco volne na 2.8–9.8? dve dospele osoby a dieta do 2rokov kolko by nas to vyslo aj s polpenziou?

CK ALFA TRAVEL

Dobry debn prajem,
2.8. je vypredane.
Volne je od 9.8. ale uz len hotel Belitsa, Info o cene na www.alfatravel.sk

František Potocký

Dobrý deň máte dve miesta v termíne od 25.7. do 4.8. prímorsko hotel tanev .

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
mame posledne 2 izby, ale uz len odlet KOSICE, v pripade zaujmu poprosime zaslat mail na alfatravel@alfatravel.sk

Ing. Slávka Špirková

Zvazujem termin 30.8.-6.9. ale som sama. Je este volne jedno miesto a dalo by sa eventuelne bez priplatku? Nemate nahodou zaujemcu, zenu okolo 50, co je v podobnej situacii?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
mame este volne,
v uvedenom termine je priplatok za prazdne lozko 50 Euro.

Jana P

Dobrý deň, mám záujem o termín 26.7. – 2.8. avšak mám zopár otázok:

  1. cestujem sama, dá sa s niekým spojiť na izbu? Ak nie, čo to pre mňa ako pre jednu osobu znamená z pohľadu kúpy voucheru?
  2. som z BA a komfortnejšie je mi nastúpiť v BA. Viete mi prosím napísať čas odletu z BA?

Verím že ma ne
CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
info o zajazdoch s odletmi z BA poskytujeme na : alfatravel@alfatavel.sk

Miška

Dobrý deň,od 23.8 do 30.8 je tam voľná izba pre 2dospele osoby a jedno dieťa na priateľku 7rocne?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
nemame volne izby s pristelkou.

Ľudmila

Dobrý deň. Poprosím cena 3 dospelý termín maximálne do 20.8.2017. Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
3 lôžkové izby uz nemame, sú vypredane,

Timea

Dobry den je este volny termin od 2.8.?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
v uvedenom termine mame uz len posledne 2 miesta.

renča

Dobrý den.Je možnosť zakúpiť dva turnusy za sebou,čiže na 16dni?ak áno,aká by bola cena?dakujem

CK ALFA TRAVEL

2×349

Petra

Dobrý deň,mate ešte voľný termín od 9.8. do 16.8?? Pre dve dospelé osoby?

CK ALFA TRAVEL

este su tam dve miesta

Veronika

Dobrý deň, chcem sa opytat na deti. Mame štvor ročnú dcérku… koľko by sa za ňu platilo? A cena za all inclusive? Alebo neaka ponuka od 25.7 do 2.8 … letecky z Košíc … prosím o odpoved

CK ALFA TRAVEL

viac info v ck www.alfatravel.sk

Iveta

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte ešte voľné 2 miesta v termíne St 2. 8. – St 9. 8. 2017. Ďakujem za odpoveď.

CK ALFA TRAVEL

este mame 2 miesta

Angelika Bodnarikova

Dobry den kedy je odlet a prilet pri datume 23.8 do 30.8 z Košic?Ďa­kujem

CK ALFA TRAVEL

info v CK na alfatravel@alfatravel.sk

Lucia Ligusová

Dobrý deň, máte ešte voľný termín 26.7.-2.8.? Dvaja dospelí a jedno dvojročné dieťa. Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

posledne 4 letenky

Martina

Dobry den. Cena pre 2 dospele osoby a dieta na pristelke, 8rocne. Termin od 16.8.

CK ALFA TRAVEL

2×349,1×280

Angelika Bodnarikova

Dobry vecer chcem sa opytat priatel je talian ale ma povolenie na pobyt na slovensku staci mu obciansky slovensky alebo ako cudzinec potrebuje pas a vseobecne treba aj pas zobrat zo sebou aj pre nas alebo staci občansky preukaz dakujem

CK ALFA TRAVEL

staci o.p.

Erika

Dobry mate este volne od 2.8– 9.8?
Aka by bola cena 2 dos. 1 dieta 6 rokov..z ko­sic.dakujem

CK ALFA TRAVEL

349×2 ,1×280

Daniela

Dobrý voľný termín niekedy od začiatku augusta 2 dospelý +2deti a poproaim aj konečná cena. Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

posledne studio 2×349,2×280

Marcela Dešková Maticová

Termin 23.8.-30.8.pre dve dosp.os.a jedno dieta na pristelke mate este volne? Aka je celkova cena?

Ďakujem 😊

CK ALFA TRAVEL

2×349,1×280

Tomáš

Dobrý deň nástupné miesto Bratislava alebo Sliač by sa nenašlo niečo?

CK ALFA TRAVEL

viac info www.alfatravel.sk

Michal

Dobrý deň ! Je možné že by som mohol ísť sám ? Resp. Aký je príplatok za jednolozkovu izbu ?
Ďakujem !

CK ALFA TRAVEL

ano ,26.7 mam poslednu letenku mozete ist aj sam bez priplatku.viac info na 0905 665 113

Mária P.

Dobrý deň,
mala by som záujem o zájazd od 9.8.2017 – 3 dospelí a 1 dieťa 8-ročné. Máte prosím Vás ešte voľné miesta, aká by bola cena pre dieťa, či by sme boli ubytovaní spolu, alebo oddelene a či nástupné miesta sú len z Košíc.
Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

9.8 viac info 0905665113

Dominika

Dobry deň,
Je voľný ešte termin od 16.8.-23.8 pre 3 osoby? Ako je to prosím so stravou? Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

posledne 3 miesta,polpenzia 63€ osoba

Angelika

Dobry vecer chcela by som sa opytat v bulharsku sa da platit kartou alebo je lepsie mat pri sebe zmenenu hotovost?dakujem

CK ALFA TRAVEL

hotovost,ktoru si tam zamienate na BG Leva

Angelika

Dobry vecer chcem sa opytat ci mate este volne pre 3 osoby od 23.8 do 30.8 a kolko miest este zostalo dakujem

CK ALFA TRAVEL

mame posledne 4 miesta

Paol Dunka

Dobrý môžete mi napísat kolko by ma vysla dovolenka pre 2dospele a 2deti vek 8 a 10

CK ALFA TRAVEL

1258€

Momo

Dobry den prosim o kalkulaciu ceny zajazdu pre 2dospele +dieta 15 rokov,odletom z kosik bez ranajok a s cestovnym poistenim.
A poprosim o kalkulaciu 2dospele +3deti 15rokov bez ranajok s poistenim.
Dakujem

CK ALFA TRAVEL

2×349+3×280 poistenie osoba 16€

Milan

Dobry den kolko by vyslo keby som chcel plnu penziu alebo all inclusiv okolo 28.7 termin. 3 osoby. Dakujem

CK ALFA TRAVEL

penzion all inclusive neponuka,co mame v ponuke hotel s All incl.na 10 dni je cena 720€ osoba

Ivana

3 dospelé + 1 dieťa

CK ALFA TRAVEL

Posledne studio 2×2 cena je 3×349 a 1× 270€

Ivana

Dobrý deň, je termín od 9 do 16.8 ešte voľný? Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

pre kolko osob?

Silvia Kolková

Dobry den, mate prosim volny termin od 2.8.do 9.8. Pre 4 dospele osoby?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den ,mam tam posledne 4 miesta

Mato Tomko

Nevadi.najdeme iny termin.kolko sa plati za 4r dieta?cena za vsetky povinne poplatky..

CK ALFA TRAVEL

volne mame 30.8 – 6.9 ,cena pre dieta je 250€

Mato Tomko

Dobry den.termin od 6.9 do 13.9. je este volny?konkretne ma zaujima kolko zaplatime za 4r dieta?napiste mi cenu za to dieta komplet vratane vsetkych povinnych poplatkov.

CK ALFA TRAVEL

vypredane

CK ALFA TRAVEL

volne mame 30.8 – 6.9 ,cena pre dieta je 250€

Miroslava Kimaková

Prosím Vás, je potrebné kúpiť voucher aj pre 3 ročné dieťa? Alebo dieťa platí osobitne?

ďakujem

CK ALFA TRAVEL

osobitne 280€

Martina Šoltysová

Dobrý večer prosim vas za dieta 3 r je aja cena?

CK ALFA TRAVEL

280€

Vincent Kekeli

Dobrý deň, prosím čas odletov lietadla tam a späť…Zájazd v termíne 23.-80.8
Dakujem

CK ALFA TRAVEL

17.30 odlet ,prilet 8.50

Drahoslava

Dobrý deň,chcem sa opýtať,či máte voľný termín od 23.8.2017 pre 2 osoby a ako si môžme objednať polpenziu? Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

polpenzia sa neda doobjednat

CK ALFA TRAVEL

polpenzia sa neda doobjednat

Adrea

Dobry den.kolko treba doplatit 2dospely a jedno dieta 9rokov.dakujem

CK ALFA TRAVEL

280€

Marta

Dobry den,

rada by som sa informovala ci mate v ponuke zajazd v termine od 12.7.2017 alebo od 19.7.2017 aj s odletom z Bratislavy? Dakujem.. Marta M.

CK ALFA TRAVEL

viac info na www.alfatravel.sk

Jana Machajova

Dobry den, chcem sa spytat na cenovu kalkulaciu pre dve deti vo veku 4 a 3 roky v termine od 19 do 26. 7.Dakujem

CK ALFA TRAVEL

Na izbe nie je moznost 2 pristeliek,len jednej viac info na alfatravel@alfatravel.sk

CK ALFA TRAVEL

Na izbe nie je moznost 2 pristeliek,len jednej viac info na alfatravel@alfatravel.sk

Jana Machajova

Pardon zmylila som si datumy, tak termin 19 az 26. Deti su 4 a 3 rocne poprosim o kalkulaciu ceny pre ne . Dakujem

CK ALFA TRAVEL

Na izbe nie je moznost 2 pristeliek

Viera

Máte voľný termín od 05.07 do 13.07?

CK ALFA TRAVEL

vypredane

Katriničová terézia

Dobrý deň chcem sa spýtaž ako mám postupovať keď sme 2 dopspelí a 3 deti vo veku 8,9,13 rokov,aká by bola cena?Polpenzia za doplatok je formou bufetu,Vopred ďakujem za odpoveď,

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,termin potrebujeme vediet,viac info na alfatravel@alfatravel.sk

Jozef

Dobrý den,da sa dokupit all inclusive, alebo plna penzia a za aku cenu?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,tato moznost tu nie je ,len polpenzia 70€ osoba/pobyt

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore