Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Najmenší štartovací box pre motorkárov a powerbank v jednom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Jaroslav

aku kapacitu ma powerbanka, napr. 8tis 10tis kolko ??? ako dlho sa to potom nabija a je to spolahlive aj v zime ked je minus 15 stup ? je to vhodne aj pre citroen c3 44kw? vdaka za skoru odp

startovacibox.sk

Dobry den,

pri takom malom benzinovom motore si Startovaci Box ani nevsimne, ze nieco startoval. Mame v ponuke aj vacsie pre Diesel, ktore su vykonnejsie. Vo Vasom pripade vsak s bohatou rezervou staci aj Startovaci Box mini, ktory je v ponuke zlavomatu. Pokial budete mat Startovaci Box nabity – bez problemov Vam nastartuje aj pri hlbokych minusovych teplotach aj nizsich ako –15st C.

Jaroslav Hrabovský

Uz vieme načo je vhodny, koľko naštartovaní zvládne ale otázka znie AKÚ kapacitu má ten box v mAh
Ďakujeme

Romana Hajzerová

Dobrý deň, chcem sa opýtať prečo nikde na Zlavomat.sk neuvádzate, že sa jedná o štartovací box pre benzínove motory, iba na krabičke a v týchto otázkach?z Vašej strany je to dosť zavádzajúce, keďže ja ako laik som to kupovala pre priateľa, ktorý má diesel, tým pádom je tento štartovací box nepoužiteľný?ak áno, môžem ho vymeniť za naftový v tej istej cene?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za pripomienku, túto informáciu na stránku pridáme a upravíme. Ohľadom výmeny treba kontaktovať priamo predajcu a dohodnúť sa s ním, či je možná výmena.
Prajem pekný deň.

Peter

Prosím uveďte kapacitu štartovacieho boxu v mAh. Ďakujem.

startovacibox.sk

Dobrý deň,

Štartovaci Box, ktorý je v ponuke Zlavomat.sk je vhodný na štartovanie áut s benzínovými motormi. Na jedno nabitie dokáže Štartovací Box naštartovať motor niekoľko krát (>5) záleži na motore a podmienkach. V ponuke máme Štartovací Box aj pre naftové motory a veľké stroje.

Peter

Dobrý deň, chcel by som sa vás opýtať akú kapacitu má štartovací box a či je vhodný aj pre motorku s 12V batériou.

startovacibox.sk

Dobry den, ano Startovaci Box, ktory je v ponuke na Zlavomat.sk je vhodny aj pre motorky s 12V sustavou. Na jedno nabitie Vam Startovaci Box dokaze opakovane nastartovat motorku. Avsak Startovaci Box nie je urceny ako nahrada baterie, po nastartovani je potrebne ho od motorky odpojit.

Marek

Akú má kapacitu batérie štartovací box?

startovacibox.sk

Štartovaci Box, ktorý je v ponuke Zlavomat.sk je vhodný na štartovanie áut s benzínovými motormi. Na jedno nabitie dokáže Štartovací Box naštartovať motor niekoľko krát (>5) záleži na motore a podmienkach. V ponuke máme Štartovací Box aj pre naftové motory a veľké stroje.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore