Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Klasická, reflexná alebo športová masáž. Aj permanentky!

4,6 / 5 ROYAL Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Eva

Dobrý deň chcela by som sa pitat či sa môžem objednať na masáž chodidiel

ROYAL

Dobry den, samozrejme, okrem 90min. masaze sa da. Tesime sa na Vas!

Patrik

Zdravím, ja by som sa chcel opýtať, či je vhodná masáž pre mamku, ktorá má problémy s medzistavcovými platničkami? Ona má také amatérske masáže rada, len neviem, či sa jej to hodí na chrbát, ktorý ju dosť trápi. Akože, ju bolieva viacero častí tela, čiže určite by sa našlo niečo iné len sa chcem poradiť, či to je vhodné na ten chrbát. A ešte som sa chcel opýtať, aký je rozdiel medzi klasickou masážou a reflexnou masážou? Ďakujem :)

ROYAL

Pekný deň prajeme,

záleží na tom čo konkrétne má mamina s platničkami. Od doktora má odporúčané masáže? V jej prípade by sme odporúčali klasickú masáž a už konkrétne tlak nech sa dohodne priamo s masérom na masáží.

Čo sa týka reflexných masáží, tak z reflexných robíme iba masáž chodidiel.

V prípade dalších informacií nás, prosím, neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu na info@healthservices.sk.

Ťešíme sa na Vás.!

Robo

Dobry den, ake su parkovacie moznosti v blizkosti Vaseho centra na nam 1. maja?
Mate parkovacie miesta pre klientov? Vdaka.

ROYAL

Pekny den prajeme, zial vlastne parkovacie miesta nemame,

Da sa vsak u nas parkovat bud v okoli, alebo na platenom parkovisku na pri Prezidentskom palaci (1,80€/hod.). V okoli vsak vzdy najdete.

Tesime sa na Vas.!

D.

Je mozne zakupit hodinovu reflexnu masaz chodidiel? Ak ano, ako si rezervovat termin v rezervacii nie je v ponuke hodinova reflexna masaz.

ROYAL

Dobry den,

reflexná masáž chodidiel sa odporúča 30minut v prípade záujmu o 60minutovu masáž si, prosím, zvoľte 60 minútovú klasickú a už priamo s masérom sa dohodne o prípadných kombináciách.

Tešíme sa na Vás!

Renata

Dobry den, v ktorych casoch je masaz HAPPY HOURS ?

ROYAL

Dobry den, po-pia 8–14:00, tesime sa na Vas! :)

Meliska Szaboova

zdravim, ak chcem masaž celeho tela urobíte mi aj taku? :) myslím tu 60minutovu, dakujem

ROYAL

Dobry den, samozrejme, je to len na Vas. Tesime sa na Vas!

Anka

Prosím, dá sa k vám objednať aj na sobotu? Ďakujem za odpoveď!

ROYAL

Dobry den, samozrejme, v pripade zakupeni vikendovej masaze nie je problem. Tesime sa na Vas!

Kristína

chcela by som sa opytat, keby som chcela parovu masaz ci robite aj masaz pre tehotne vzhladom na to ze kamoska je tehotna_?

ROYAL

Dobry den, zalezi natom v ktorom mesiaci. Prosim zavolajte na nase tel. cislo a prekonzultujeme to. Dakujem a prajem pekny zvysok dna.

Matej

Dobry den,je mozna rychla sprcha pred masazou.dakujem

ROYAL

Dobry den, samozrejme. Treba dat ale vediet dopredu, ze pridete 15min skor. Tesime sa na Vas!

Iveta Šramelová

prosím o upresnenie – co znamená masaž vybranej časti tela? Mám konkretne záujem o masaž chrbta spolu s ramenami a krkom
Ďakujem za odpoveď

ROYAL

Dobry den,

maser dany cas (30–60–90min) rozdeli tak, aby boli masirovane Vami pozadovane casti tela. Tzn. nebude masirovat 60min chrbat, ale napr. 30min chrbat, 20min ramena a 10min krk. Mozete sa priamo na mieste dohodnut na poziadavkach.

Tesime sa na Vas!

Henrieta

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné absolvovať masáž ako pár, resp. či je možné, aby v tom istom čase boli na masáži dvaja ľudia. Vopred ďakujem za odpoveď.

Health Services

Dobry den, samozrejme, na nasom rezervacnom systeme si vyberiete „parova masaz“. V pripade akychkolvek problemov nas, prosim, nevahajte kontaktovat. Prajem pekny zvysok dna.

Boris Boris

Nefunguje pod TU, na ktory odkazujete v popise, konkretne >>>
Rezervácia: Po zakúpení voucheru si, prosím, rezervujte termín cez rezervačný systém TU.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

po overení tohto problému Vám môžem odporučiť skúsiť opäť otvoriť stránku. Je možné, že cez mobil nie je stránka k dispozícii, avšak cez počítač k dispozícii je. Ak ani po tejto rade sa Vám stránka nezobrazuje, prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk

Prajem pekný deň.

Boris

Link na rezervacie nefunguje…

Health Services

www.rezervujma­saz.sk nefunguje?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore