Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pobyt v krásnej prírode Ľubovnianskych kúpeľov s minerálnymi prameňmi, bazénom, s procedúrami a športoviskami. Až 2 deti do 15 r. extra zvýhodnenie!

4,3 / 5 Hotel ** SOREA Ľubovňa Spiš (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Katarína Pyšná

Dobry den, plánujem kupit variant pre dve osoby na dve noci, no chceli by sme zobrat aj deti vo veku 6 a 15 rokov, za starsieho sa doplaca priamo v hoteli?Treba to nahlasit po zakúpení voucheru, ked kupujem online termin? Dakujem za
odpoveď.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
doplatok za 15r. syna by bol priamo na recepcii hotela a to 1/2 kupónu,
stačí to uviesť v poznámke pri zakúpení kupónu.

Janka Bacharova

Kolko kilometrov je zo železnice na hotel?cena taxika ,?mate hotelovu vyhodnu taxu,?vdaka

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň, 7km, taxík vychádza asi 10,00€ závisí aké taxy majú jednotliví taxikári.

Janka Bacharova

na izbach su zupany v cene?mate este volne izby s wifi?na izbach

Hotel ** SOREA Ľubovňa

župany nie sú v cene, dajú sa vypožičať bezplatne, wifi na izbách nie je

Janka Bacharova

dobry den.V bazene je termalna alebo mineralna voda,?velkost bazena?vdaka

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,
16×8m, voda je obyčajná 27 stupňov Celzia

Rastislav Babcanik

Dobry den.
Aka je obsadenost 6.9–8.9 2019?
Dakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobry deň prajem,ubytovanie máme voľné.Potrebné je urobiť rezerváciu pred nástupom.

Gustav

Prosim vas mate dopravu ze stanice do kupelu??

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobry deň, musíte si objedanť taxi službu.

Mária Drndová

Dobrý večer, prosím Vás chcem sa opýtať, či je možnosť byť ubytovaní vedľa seba, keď mame zakúpených 6 voucherov, čiže 6 izieb, aby bola rodina pri sebe spolu. Veľmi by ste nás potešili. Pekne ďakujeme.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
budeme sa snažiť, aby izby boli vedľa seba.

Vladimír Pristaš

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, či sa dá k Vám prísť len napr. na 2 hod. do bazéna a aká je teplota vody? Aká by bola cena na osobu? Ďakujem.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
teplota vody 27 stupňov,dá sa prísť aj na 2 hodiny.

Veronika

Dobrý deň ,chcela by som sa spýtať ohľadom zaplatenia pobytu , je aj nejaká iná možnosť zaplatenia vrátane platby kartou , rodičia chcú využiť rekreačný poukaz a nemajú interbanking dakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem, poprosím kontaktujte Zlavomat čo sa týka platby.

Pierre

Dobry den prosim Vas pr dieta vo veku 4r sa plati za bazen,nakolko voucher je pre 2dosp.osoby len. Dakujem s pozdravom

Hotel ** SOREA Ľubovňa

za bazén platia hoteloví hostia 1,00 €/hodina, deti do 120 cm majú bazén grátis

Jarmila Brezovska

Dobrý večer,chcem si kúpiť pobyt cez zlavomat v termíne 15–18.8. máte prosim ešte voľné izby? dvaja dospeli + syn ma 15 rokov .

Hotel ** SOREA Ľubovňa

áno ubytovanie máme v danom termíne voľné.

Anna Vikartovská

Dobrý deń, práve som zaplatila pobyt pre 2 osoby na 3 noci v auguste za 209,– €. V cene je 1× soľný kúpeľ pre 2 osoby. Mala by som záujem o viac soľných kúpeľov počas tohto pobytu. Je možné si ho objednať a zaplatiť pri príchode na pobyt?

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
morský kupeľ je možné objednať a zaplatiť počas pobytu.

Len

Dobrý deň, pobyt by som chcela uplatniť ako zľavu od zamestnávateľa. Je možnosť dostať pri odchode faktúru na celú sumu aj keď platba bude realizovaná cez zľavomať? ďakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem, aj keď si zakúpite kupón cez zľavomat, v deň odchodu Vám vystavíme pokladničný daňový doklad pre zamestnávateľa,

Vlasta Špircova

pobyt pre 3 dospele osoby v termine od 27.7. do 1.8., bude moznost ubytovania?

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,ubytovanie v tomto termíne je možné.

Slávka Andiľová

Dobrý deň. Chcem sa vás pýtať,sme 7-členná rodinka s piatimi deťmi od 3–17 rokov. Máme záujem o pobyt vo vašom zariadeni v čase 31.7.-3.8. P rosím vás viete mi napísať koľko by nás stál dokopy pobyt pri využití dvoch voucherov a ak sa dá ubytovať, vhodné izby pre nás.
Ďakujem Slávka Andiľova

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem, v uvedenom termíne máme voľnú kapacitu.
Po zakúpení dvoch kupónov, je doplatok za 3 deti na prístelkách: 7,80 € x 3 deti x 3 nocí = 70,20 € + miestny poplatok 0,75 € x 7 os. x 3 nocí = 15,00 €

Andrea

Dobrý deň, zakúpila som si voucher bez termínu, chcela by som sa spýtať, či je možné absolvovať pobyt v termíne od 9.8. – 11.8.2019 spôsobom, že prvú noc budeme ubytovaní len dvaja a ďalšiu noc plus naše dve deti 11 a 13 ročné. Je to z dôvodu, že prvú noc budú deti ešte v tábore, končia 10.8. ,kedy by sa k nám pridali. Informovala som sa u Vás aj cez telefón, ale pani na recepcii mi nevedela poradiť a navrhla, aby som napísala prípadne zavolala tento týždeň znova.
Ďakujem.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem, v uvedenom termíne máme voľné kapacity, samozrejme, deti sa k Vám môžu pridať na pobyt, doplatok za polpenziu 7,80 €/deň/dieťa.

Silvia Michnova

Dobry den mozem sa prosim vas opytat mate tam kupon 2 osoby a 2 deti do 15 rokov zdarma… A teraz by som potrebovala vediet co vsetko je zahrnute v cene a zaco vsetko musim doplacat… Dakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň ,dieťa má len ubytovanie grátis,dopláca si za stravu 7,8€ na deň,dieťa a taktiež procedúry.

Jozef Brunacký

Dnes som asi pred dvoma hodinami objednával pobyt na termín od 17 do 20.7, dostal som sa až k položke platba, tu som to nechal tak, pretože som musel odisť.
Vrátil som sa asi po dvoch hodinám a na PC svietil oznám: Požadovaná platba už bola raz neúspešne spracovaná. Vráťte sa prosím na Zlavomat.sk a skúste vašu objednávku zaplatiť znovu. No tam som už nemohol zadať nástupný termín 17.7.
Da sa s tým niečo urobiť, iný termín mi bohužiaľ nevyhovuje.
Ďakujem za odpoveď.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Termín je znova voľný, môžete si pobyt rezervovať

Anna Čerchlová

Dobrý večer v termíne od 1.8 do 4.8.2019 mate voľný termín?

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
v uvedenom termíne máme voľné kapacity.

Beata

Dobrý deň, poriada váš hotel autobusové výlety do blízkeho okolia ako pred pár rokmi? Ďakujem.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,
v určitých termínoch áno, pre konkrétne info o termínoch prosím kontaktujte recepciu hotela.

Ľubomíra Bartová

Dobrý deň mala by som záujem o pobyt v Ľubovniansky kúpeľoch v čase od 22.7.2019 do 26.7.2019 spojením 2 termínov pre 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 14 a 11 rokov. Ďakujem za skorú odpoveď, lebo už som sa 2 x dotazovala a nedostala som odpoveď.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
v tomto termíne už nemáme voľné ubytovanie. Vyberte si prosím iný termín, V ponuke je aj pobyt na 4 noci, nemusíte si kupóny spájať.

Ľubica

Dobrý podvečer, máte ešte voľný termín od 1. 7. 2019 pre 2 osoby na 6 dní, chcem si uplatniť využitie rekreačného príspevku, aký typ letného pobytu je pre nás vhodný . (dve lôžka, nemanželské postele) Poskytujete aj zľavu na masáž, výrivku, morskú kúpeľ viackrát?
Ďakujem za skorú odpoveď.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,
v termíne od 04.07.-07.07. máme hotel obsadený. V cene pobytu je zahrnutá aj 1 x výrivka, 1 x morský kúpeľ. Masáže v cene pobytu nie sú, ale dajú sa zakúpiť. Zľavy na masáže neposkytujeme.

Stanislav

Dobry den, chcem sa spytat, ci je mozne mat psika aj na izbe spolu s nami. Je to Jorkšírsky teriér, cistotna a kludna fenka, kastrovana. Dakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem, ubytovanie so psíkom je možne, poplatok je 7,00 €/noc.

Majka

DObrý den,
prosim o kalkulaciu… letny pobyt, polpenzia, 3 deti – 9r, 6r a 4r na 4 dni…ako je to s doplatkom za tretie dieta, ak dve su zadarmo? Polpenzia a pobyt sa uhradza za 1 dieta na mieste? Dakujem za informcie

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
kupon pre dve osoby na tri noci v cene 209,00 €. Za dve deti na prístelke, resp. na spoločnom lôžku sa platí strava 7,80 € x 2 deti x 3 noci = 46,80 €. Za tretie dieťa na prístelke pol kupónu, tzn. 104,50 €. Platba za deti na mieste.

Michal Straka

Dobrý deň chcem sa opýtať je na izbe rýchlovarná kanvica alebo dá sa zapožičať ? Mohli by ste mi poslať fotky kupelky ďakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,kanvica na izbe nieje,ale môžme Vám nápoj zaliať aj na recepcii.

Pavol Florek

Zdravim . Chcel by som si u Vas rezervovat pobyt ale na 6dni. bolo by to možne ? Od 9.8 do 14.8 pre dve osoby s dietatom 10rokov. Dakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,áno je to možné v danom termíne zakúpením dvoch voucherov po sebe.

Viera Čižmárová

Dobrý deň, chcela by som si kúpiť pobyt na 3 noci pre 2 osoby v termine 5,6,7,8 september 2019…ponúka je iba do donca augusta… september sa nedá objednať? Ďakujem za odpoveď

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,pobyt je možné vyčerpať do konca augusta.

Miki

Dobrý deň, prosím Vás nezaregistroval som nikde čas nástupu na pobyt, resp. najskorší čas možného ubytovania sa na izbe v deň príchodu ako aj čas uvoľnenia izby v deň skončenia pobytu.
ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,
nástup na pobyt je možný v deň príchodu po 14-tej hodine a odubytovanie sa v deň odchodu do 10-tej hodiny.

Milena

Vstup do bazéna neobmedzene sa platí osobitne k voucheru alebo je zahrnutý v cene – je tam totiž uvedené že to je zahrnuté v cene voucheru alebo nie? Neobmedzený vstup do bazéna pre 2 osoby počas celého pobytu
1× relaxačná perlička s chromoterapiou 20 min. pre 2 osoby
1× morský aerosólový kúpeľ 20 min. pre 2 osoby
1× infra sauna 45 min. pre 2 osoby
Aj toto je súčasťou voucheru alebo sa to dopláca? Ďakujeme

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Všetky tieto služby sú v cene pobytu.

Silvia Kalužova

Dobry vecer v priebehu leta by som si chcela uplatnit zlavovy kupon na 2noci cize 3 dni 2 dospeli a 2 deti (14 a 17)rozmyslame vziat aj psika aky woucher by bol pre nas vhodny aby aj deti mohli vyuzivat bazen a mame zaujem minimalne o polpenziu.Dakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
vo Vašom prípade odporúčam zakúpiť 2 kupóny. Pobyt so psíkom je tiež možný,poplatok 7,00 €/noc.

olga antolova

dobry den chcem sa spytat nakolko ste bezbarierovy?mate aj zdvihak do bazena?Vytahy a pohyb po hotely je bezbarierovy?da­kujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň, dostupnosť všetkých hotelových priestorov je riešená bezbariérovo a hotel je prispôsobený pre poskytovanie služieb imobilným hosťom avšak zdvihák do bazéna nemáme, sú tam len schodíky.

Milena

prosím Vás aká je cena vstupu do bazéna pre deti vo veku 5 a 8 rokov a jednu dospelú osobu, keďže manžel do bazéna chodiť nebude. Ohľadom voľných termínov – je voľný termín 19–22.8.19, aká je cena voucheru pre 2 dospelých a 2 deti vo veku 5 a 8rokov.? Ďakujeme.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň, cena vstupu do bazéna pre hotelových hostí (dosp.osoba/dieťa) je 1,00€/hod.
Uvedený termín je k dispozícii.
Cena voucheru pre dve dospelé osoby na 3noci je 209,00€. Doplatok za polpenziu pre deti
7,80€/dieťa/noc uhradíte priamo na recepcii hotela.

Katka

Dobry den, pri zakupeni woucheru pre dve osoby plati sa za bazen a wellness pre deti, ak ich zoberieme zo sebou (dve deti, 4r.)? Dakujem za odpoved.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň, áno deti majú len ubytovanie grátis ostatné služby si hradia.

Leo Kilvady

Leo
Je vhodné pre staršich manželov /1 izba/ a pre ženu s dvoma deťmi /12,14 r./ apartmán, či rodinná izba ? Ak dve deti by to mali zdarma , koľko bude stáť na 2 noci takéto ubytovanie. A strava sa potom ako počíta ?

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,najvhodnejšie je pre Vás zakúpiť si apartmán. Deti budú platiť pri príchode len za stravu 7,8€/deň,dieťa/

Viera

Dobrý večer! Chcela by som sa spýtať,koľko treba zakúpiť voucherov,ak chceme ísť na 5 dní a sme dvaja dospelí a deti vo veku 7,14 a 17 rokov. Ďakujem.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
v takom prípade je potrebné zakúpiť 2 x voucher na 3 noci a 2 x voucher na 2 noci.

Zuzana

Dobrý deň, mám záujem o letný pobyt 2× dospelý a 3× dieťa – 9, 5, 4 roky. Aké ubytovanie by bolo pre nás vhodné, aké budú príplatky? Ďakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
k dispozícii máme aj apartmány (2 izby prepojené chodbičkou) s príplatkom 10,00 €/noc.

Danka urcikanova

Dobrý deň chcela by som sa opýtať koľko by stál pobyt pre dve osoby s polpenziou od 11.8 do 15.8 ďakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
v uvedenom termíne máme voľnú kapacitu, možné je zakúpiť si 2 x kupón (po sebe), so splatnosťou do 30.6.2019 v cene 2 × 149,00 € alebo so splatnosťou do 29.8.2019 v cene 2 × 159,00 €.

Alena Malovcova

Dobrý deň, chcela by som vedieť či je
možné uplatniť na pobyt príspevok 50€
pre dôchodcov.Je to príspevok na ktorý
majú nárok dôchodcovia raz za rok.
Ďakujem Alena

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
na tento pobyt nie je možné uplatniť príspevok od štátu. Ohľadom pobytu so štátnou dotáciou nás kontaktujte telefonicky.

Marianna

Dobrý deň,chcem sa opýtať,či sa robia u vás aj masáže,vďaka

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Súčasťou hotela je aj wellnes centrum, kde sú masáže v ponuke.

Viera

Sučastou ubytovania su aj kupelne?

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň,
súčasťou každej izby je zvlášť kúpelňa aj toaleta.

Slavka

doby den chcela by som sa opytat ci mate volny termin od 29.7do4.8 2 dospeli a jedno dieta 14 ročne

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem, áno máme voľné kapacity.

Katarina Paušurova

Mozem zrusit rezervaciu ?mam to na 11.6.na4dni

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň, áno môžete.

Katarina Pausurova

Mam rezervovany pobyt na 5dni da sa to zrusit ked este nemame zaplateny voucher? Nevyhovuje nam datum

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň, samozrejme rezerváciu môžete zrušiť.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katarína,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, ak si prajete voucher stornovať, kontaktujte nás emailom na: podpora@zlavomat.sk

Prajeme Vám pekný deň.

Lenka

Dobrý deň, mám záujem o jarný pobyt na 3 dni bez terminu, ako darček. V hodnote pobytu je aj neobmedzený vstup do wellness? Akým spôsobom viem dokúpiť napr.masaz k voucheru? Ďakujem za odpoveď.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
v cene pobytu je neobmedzený vstup do bazéna, 1 x relaxačná perlička, 1 x morský kúpeľ.
Ak máte záujem o dokúpenie masáži, zašleme Vám faktúru zvlášť mailom. Prosíme o zaslanie e-mailovej adresy. Cena za čiastočnú masáž je 15,00 €/osoba, a celková masáž 20,00 €/osoba.

Szabó Ibolya

Dobrý deň
Môj otec slávil 70. narodeniny, chceli by sme mu darovať 3 dňový darčekový poukaz do kúpeľov pre 2 osoby bez udania presného termínu. Mohli by ste poslať ponúku prosím? Ďakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem, môžete mu zakúpiť jarný alebo letný pobyt pre 2osoby na 3dni priamo cez zľavomat ako otvorený voucher. Nám už len mailom udáte termín, ktorý si vyberiete.

MUDr. Frič Ivan

Pekný deň, mám záujem o 1-posteľovú izbu na 4 noci koncom augusta t.r. s plnou penziou, som 85 ročný dôchodca, prosím o mailovu odpoveď ohľadne voľných termínov a cenových podmienok, ďakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
kupón je pre dve osoby. Kontaktujte nás telefonicky na tel č. 0918 665 427, kde Vám poskytneme ďalšie informácie.

Vladimír

Mal som otázku ohľadne televízora,ale videl som už odpoveď.
Avšak,priateľka má celiakiu,máte v ponuke aj stravu pre celiatikov,bez­lepkovú?
Ďakujem za odpoveď.

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem,
áno ponúkame aj bezlepkovú stravu, potrebné je to nahlásiť pri rezervácii,
s pozdravom recepcia hotela.

Terézia

ako sa dá dostať k Vám so Starej ĽUbovne?

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň, zo železničnej alebo autobusovej stanice Vám vieme zabezpečiť TAXI, cez týždeň (8,00 €), alebo cez víkendy (2,00 €), ktorý je potrebný nahlásiť aspoň 2 dni pred nástupom na pobyt,
s pozdravom recepcia hotela.

Fero

Dobry den nevidel som na izbe telku su tam? Dakujem…

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň prajem, áno v každej izbe sa nachádza aj televízor,
s pozdravom recepcia hotela.

Martin

Dobry den v akom case je otvorene wellness? Dakujem

Hotel ** SOREA Ľubovňa

Dobrý deň, štandardne je wellness otvorený v čase od 12.00 do 20.00 hod. Otváracie hodiny sa však môžu meniť v závislosti od obsadenosti – aktuálne otváracie hodiny Vám ochotne poskytne recepcia hotela tel. 052/4321751–52

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore