Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zubná kefka od Ecoheart – poklad zo Slovenska

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Zuzana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda platí cena za vyzvednutí na Zásilkovně i pro její pobočky v ČR. Děkuji

Ecoheart

Dobrý deň,

veľmi radi Vám pošleme kefky aj do ČR na akúkoľvek pobočku zásielkovne. Ďakujeme a tešíme sa na Vašu objednávku.

Richard

Dobry den,
Je mozné kúpiť aj sadu napriklad 2, 3, alebo 5 v kombinacii roznych (nahodnych) farieb?
Mame doma zaujem otestovat tento vyrobok.
Dakujem

Ecoheart

Dobrý deň Richard, ďakujeme za návrh! Kľudne si vyberte variantu či chcete 2, 3 alebo 5 kefiek. Zakúpte si ich a do emailu napíšte aké farby chcete a my Vám ich pošleme. Email posielajte na kovacs@ecoheart.sk

Ďakujeme za Váš nákup

Greta

Dobry den, som trochu zmatena z recyklacie tohto produktu, kedze telo je z bambusu a stetinky z nilonu, kam mam vyhodit kefku po douzivani? Do plastov? Ak ano, ako sa to potom lisi od normalnych kefiek.
Dakujem za odpoved

Ecoheart

Dobrý deň,

naše vlákna sú natĺkané pomocou malých plieškov. Tie dřzia vlákna v kefky, pokiaľ použijete hrubú silu, dokážete ich vytiahnuť a vyhodiť do plastov. Zostane Vám iba telo, ktoré môžete kompostovať, hodiť do bežného odpadu(rozloží sa na smetisku) alebo ju môžete spáliť v krbe. Sklenený obal môžete recyklovať v skle a korková zátka zas môže skončit v prírode, poprípade môžete skúmavku využiť na rôzne druhy čajov, korenín atď. Verím, že Vám táto odpoveď pomohla a inšpirovala k druhotnému využitiu obalov.

Peter Štubendek

Ja nemám nič proti výrobkom z Číny alebo inej krajiny. Len v tomto prípade sa mi zdajú takto podávané resp. uvádzané informácie ako zavádzajúce a preto som na toto chcel upozorniť.

Ecoheart

Keď sa na to teraz pozrieme z tej druhej strany, môže to tak vyznieť, no ubezpečujeme Vás, že sme to mysleli ináč. Pozmeníme aj názov
pretože zubné kefky nie sú ecoheart. Ecoheart je značka od ktorej sú tieto zubné kefky. Ďakujeme za upozornenie.

Peter Štubendek

Prečo sa píše že je to „Zubná kefka Ecoheart – poklad zo Slovenska“ keď na stránke predajcu www.ecoheart.sk je jasne deklarované že kefky sú vyrábané v Číne? „Bambus vo svojom prirodzenom prostredí rastie extrémne rýchlo a práve preto vyrábame naše kefky v Číne. Náš produkt je tak dlhodobo udržateľný.“

Ecoheart

Dobrý deň,

naša značka pomáha rôznych neziskovým projektom. Sústredíme sa hlavne na našu krajinu, no niekedy podporíme aj zahraničné projekty. Podporili sme napripklad projekty, ako sú Ďakujem sused, Free food, Slovenských skautov a v neposlednom rade sme posielali kefky aj do Rwandy. Dizajn kefky vznikol v našej krajine a vytvoril ho pán Paulovič. Celá značka vznikla priamo v Bratislave pred niekoľkými rokmi. Bohužiaľ, nie všetko sa dá vyrábať v Európe, či na Slovensku, i keď naše sklenené obaly sú zo Slovenska a taktiež korkové zátky z Jelínka.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore