Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Letný pobyt v Hoteli Remata***

4,3 / 5 Horský hotel Remata*** Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Andrea

Dobry den. Aka by bola cena pre 2 dospele osoby + 2deti (5rokov) na variatu na 2noci?
Dakujem

Peter Šottník

Dobrý večer, chcem sa opýtať či máte voľné ubytovanie v termíne od 20.8.do 1.9.2017. Mali by sme zaujem o 6 dní, 5 nocí. Sme 2 dospelí a 12 ročné dieťa. Ak by sa dal psík boli by sme radi. Máme maleho maltezaka.
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na tel. čísle: +421 915 753 8­71 alebo e-mailom: hotel-remata@mvstaving.sk. Za psíka by sa doplácalo 7€/noc. Pekný deň.

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte voľné v termíne od 30.8. – 1.9. 2 (2noci) pre 4 dospelých a 3 deit (5,4 a 1 ročné). vďaka

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na tel. čísle: +421 915 753 8­71 alebo e-mailom: hotel-remata@mvstaving.sk. Pekný deň.

Barbora Michalíková

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať, či máte v termíne medzi 14. – 20. 8 voľné ubytovanie na 3 – 4 noci pre 2 resp. 3 dospelých a jedno 6 r. dieťa

Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na tel. čísle: +421 915 753 8­71 alebo e-mailom: hotel-remata@mvstaving.sk. Pekný deň.

Beb

Dobrý deň prajem .
Chcem sa spýtať ,či máte na tento týždeň (nástup cez týždeň) voľnú izbu pre pár ak by som si zakúpila voucher ? ďakujem .

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na tel. čísle: +421 915 753 8­71 alebo e-mailom: hotel-remata@mvstaving.sk.
Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore