Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Zážitok vo Ferrari, Lamborghini, Maserati a Porsche vrátane paliva!

4,4 / 5 RACING MOTORS Zvolen  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Nikola Šprtkova

Dobrý deň , chcem sa spytat ci mate volno termin 26.10.2017 ďakujem

RACING MOTORS

Dobrý den,
tento termín není v kalendáři vypsán. Máme volno 28.10. a 29.10.

Martina

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte voľný termín na 18.10.2017 streda alebo 19.10.2017 štvrtok …alebo ak by ste mi mohli napísať iné termíny ďakujem :)

RACING MOTORS

Dobrý deň, voľné termíny na Slovenskú sú posledné v tejto sezóne 28.10 a 29.10. Viac info ohľadne voľných časov nájdete priamo na naších rezervačných stránkach: http://superjizdask.herokuapp.com/
Pekný deň :)

Alena

Dobrý deň, máme záujem kúpiť ako darček k narodeninám ku dňu 2.11.2017 ale chceme sa opýtať či je možné uplatniť kupón min. 31.12.2017. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť kupónu je do 30. 10. 2017.
Želám pekný deň.

Silvia

Chcem sa este spytat ak som zaplatila pred 2 dnami kedy mi pride kupón? Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ak ste platili bankovým prevodom, voucher odosielame do 2–3 pracovných dní. Skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň.

Andrea

Dobrý deň kedy máte voľný termín ku koncu novembra vo Zvolene?

RACING MOTORS

Dobrý deň, posledný termín vo Zvolene je naplánovaný na 29.10.2017

Martina

https://www.zla­vomat.sk/zlava/612193-zazitok-v-sportovych-autach-vratane-paliva
Dobry den chcem tuto jazdu darovat na narodeniny 28.10. su vtedy nejake terminy volne? pre Zvolen dakujem

RACING MOTORS

Dobrý den,
termín je v neděli 29.10.

Silvia

Dobry den chcem sa spytat, chcem tuto jazdu darovať priateľovi ale, priatel ma narodeniny v decembri najblizsie termíny nahodou neviete kedy budu? Alebo ako by to bolo najlepsie objednat.
Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť voucheru je do 30. 10. 2017, po tomto termíne už nieje možné voucher využiť. Na voľné decembrové termíny sa informujte priamo u Racing motors.
Prajem pekný deň!

Romanka Hanková

Dobrý deň,
voucher by som rada kúpila ako darček pre priateľa. Chcem sa spýtať, jazda prebieha s vašim pracovníkom? A ešte by ma zaujímalo, môže sa jazdy ako spolujazdec (prípadne niekde vzadu) zúčastniť niekto ďalší ako tichý pozorovateľ ?

RACING MOTORS

Dobrý den,

vozidla jsou pouze pro dvě osoby. Není tedy možné další osoby do vozidla, protože se zákazníkem je vždy ve voze instruktor.

Karin

Dobrý deň, rada by som zajednala jazdu, len neviem ako. Rada by som to dala ako narodeninový darček, je možné to uplatniť aj niekedy v októbri? ďakujem

RACING MOTORS

Dobrý deň, prosím napíšte mi email na info@supersportpreteba.eu
Ďakujem a pekný deň.

Gabriela Plajdičková

zdravim, vcera 5.9. som objednala a zaplatila . voucher mi este neprisiel. kedy ho zasielate?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 3­21. Prajem Vám pekný deň

Karin

Dobrý deň. Prosím vás, chcela by som sa spýtať. Možno to bolo niekde písané ale asi som prehliadla. Jazdí sa po diaľnici?? Alebo máte na to vyhradené trate? Ďakujem za odpoveď

RACING MOTORS

Dobrý den,
máme vyhrazené trasy které jsou kombinací dálnice a okresní komunikace.

Nina Hargašová

Dobrý deň chcela som sa spýtať či sa dá dať jazda aj na 30.9. Dávam to ako darček tak je to pre mna dôležité za odpoved ďakujem

RACING MOTORS

Dobrý deň, na našej stránke www.supersportpreteba.eu sú termíny zverejnené. Termíny sa doplňujú priebežne. No s istotou Vám nevieme potvrdiť, že práve 30.09. budeme jazdiť na Slovensku. Pekný deň.

Ján

Dobrý deň, mám jednu otázku ohľadom platnosti voucherov. Platnosť mojich voucherov bola od 1.4.2017 do 30.6.2017, ale 1.augusta mi bol doručený mail, že platnosť končí za 30 dní. Je teda možné tieto vouchery ešte použiť? Ďakujem za odpoveď.

RACING MOTORS

Dobrý deň,
mohli by ste mi prosím na náš email: info@supersportpreteba.eu napísať číslo kupónu? Ďakujem a želá pekný deň.

Romana

Dobrý deň, prosím Vás aké máte najbližšie volne termíny? Nezáleží na tom pre ktoré auto. Ďakujem za odpoveď

RACING MOTORS

Dobrý den,

18.8.2017 – Plavecký Štvrtok
vozilda: Lamborghini Gallardo, Ferrari 458 Italia, Porsche Boxster

19.8.2017 – Plavecký Štvrtok
vozilda: Lamborghini Gallardo, Ferrari 458 Italia, Porsche Boxster

20.8.2017 – Zvolen
vozilda: Lamborghini Gallardo, Ferrari 458 Italia, Porsche Boxster

21.8.2017 – Zvolen
vozilda: Lamborghini Gallardo, Ferrari 458 Italia, Porsche Boxster

Mirka

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa jazdi cez mestá alebo dediny, alebo je zvlášť vyhradená trasa?

RACING MOTORS

Dobrý den, trasa je vyhrazena tak, aby jsme se vyhnuli centru měst a obcí.

David Sladek

Dobry den, sice este je skoro na tuto otazku ale dost to pre mna znamena.chcem prichystat pre priatelku prekvapenie na konkretny den 5.november ako jazdu v nejakom sportovom aute.Je mozne to naplanovat na tento konkretny den ?

RACING MOTORS

Dobrý den,
v tomto období již nejezdíme z důvodu počasí a nutnosti zimního pneu.

Terézia Krausová

Dobrý deň,
chcela som sa spýtať, kde nájdem kód voucheru, ktorý je potrebné vyplniť do formuláru na rezerváciu. Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

samotný voucher Vám príde po úspešnej platbe na e-mailovú adresu, z ktorej ste objednávku vykonali. Poprípade ho nájdete aj na našom portáli po prihlásení v sekcii „Moje nákupy“. Kód voucheru sa nachádza v hornej časti kupónu a je vždy 14miestny.

Ak by ste mali ďalšie otázky, prosím kontaktujte nás: +421 232 117 321, podpora@zlavomat.sk

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore