Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Obedové menu podľa dennej ponuky pre 1 osobu

4,5 / 5 Gemma - Cafe & Restaurant Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Alana Petrovková

Dobrý deň, aj ja som bola a povedala som obsluhe že v cene mám malý dezert a ona že nepodávame, neviem prečo je to tam napísane… Nerobíte si vôbec dobré meno

Gemma - Cafe & Restaurant

Dobry den, dezert podavame kazdy den. Nahlasili ste u obsluhy, ze ste zo zlavomatu? Toto sa stava, ze ludia az pri plateni si uplatnuju voucher a obsluha sa nema ako sozvediet, ze zakaznik je zo zlavomatu.

Štefan

Ako je možné že k tejto ponuke nie sú dávané dezerty aj keď je to jasne vo voucheru napísané?aj v hodnotení podniku si všímam viaceré tieto námietky.. reštaurácia dezerty nedáva, aj keď je tam písaný malý dezert podľa dennej ponuky! Už dvakrát som tam bol na menu u nich a ani raz som ten dezert nedostal! Prosím vás Zľavomat prešetrite to ak môžte, to je nonsens aby zákazník nedostal to čo je na voucheri jasne dané a za čo si zaplatil.dakujem.

Gemma - Cafe & Restaurant

Dobrý deň, keď ste prišli do reštaurácie, informovali ste obsluhu, že ste máte voucher zo zľavomatu? Alebo ste ho aý uplatnovali pri platení? Ďakujem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore