Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Požičajte si auto za super cenu!

4,8 / 5 Autopožičovňa CITYMETAL (2 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Jano

Dobrý deň, rád by som sa opýtal či je voľne niektoré z áut od 9.2.-11.2.2018.
A ešte by som sa opýtal či treba do auta natankovať alebo je nádrž plná.
Ďakujem

Autopožičovňa City-Metal

Dobr den auta mame obsadene dakujem

Daniela

Dobry den, chcela som si minuly tyzden kupit kupony na pozicanie auta, ale este predtym som sa rozhodla overit si, ci maju v danom termine (kedy si chcem pozicat auto) auto k zapozicaniu, aby sa mi nestalo, ze nahodou budu mat vsetky vypozicane. V sobotu som sa v pracovnom case, do pozicovne dovolat nevedela. Nikto nebral telefon. Dnes rano som znovu volala. Pani mi oznamila, zev Bratislave nemaju nijake auta, lebo pobocka v Bratislave je docasne zrusena. O dva dni si potrebujem pozicat auto, a teraz mozem hladat po celej Bratislave odznova. Nerozumiem preco je tato ponuka tu na tejto stranke takto uvedena, ked vlastne sluzba vobec ponukana nie je. Esteze som si nekupila najprv kupony, a potom rezervovala auto. Toto je teda dost neseriozne.

Autopožičovňa City-Metal

Dobry den je nam luto ze ste si nevedela rezervovat auto . Predali sme 108 klientom vozidla a kazdy bol nad mieru spokojny . V bratislave stale mame vozidla ale su porezervovane . Snad Vam to vyjde na buduce .dakujem

Paula

Dobrý deň prajem,
Chcela by som sa opýtať, či máte stanovenú nejakú vekovú hranicu, teda okrem veku 18rokov, pripadne ako dlho musí byt vodič držiteľom vodičského preukazu, aby si u vás mohol zarezervovať auto. Máte v ponuke nejaké špeciálne pripoistenie v prípade „mladých vodičov“?
Ďakujem pekne za odpoved

Autopožičovňa City-Metal

Dobry den staci 18 rokov a platny vodicak
Mame ak specialne pripoistenie v ponuke ktore odporucame kedze je cenovo dostupne

Marek

Dobry deň, plánujeme cestu na SK a otázka je ak si zakúpite 31 kupónov vieme ich využiť od 22.12.2017? Alebo deadline je do 29.12.2017?

Autopožičovňa City-Metal

Dobry den . Ano mozte si zakupit kolko chcete kuponov samozrejme ich budete vediet vyuzit . Od kedy potrebujete auto? Dakujem

Tomáš

Dobry den,
odkedy je mozne najskor si u vas zapozicat auto?
Mal by som zaujem od zajtra pripadne od soboty na 7 dni.
Auto sa da prevzat kde najblizsie a za aky poplatok? Som z Partizanskeho.
Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď.
Odporúčame si vopred zistiť dostupnosť vozidla na daný termín telefonicky, alebo e-mailom. Rezerváciu je potrebné urobiť vopred na citymetal@post.sk, prípadne na tel. č. +421 948 497 405.

Pekný deň.

Autopožičovňa City-Metal

Dobry den najblizsia pobocka od Vas je v bratislave

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore