Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup do galérie „Priestor a zrkadlá“ pre celú rodinu

4,3 / 5 Galéria Multium Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Jaja

Dobry den,
ked nemam mobil, na ktorom viem ukazat pri vstupe voucher (mam len klasicky tlacitkovy bez prijimania mms, ci internetu), ako sa mozem preukazat, ze som si zakupila voucher?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher si môžte poslať do mobilu aj ako SMS a tak sa viete preukázať pri vstupe, stačí keď si voucher otvoríte a kliknete na možnosť Poslať SMSkou, prípadne si ho môžte vytlačiť a preukázať sa aj vytlačením voucherom.

Želám pekný deň.

Tomáš

Dobrý deň,

07.02.2018 som zaplatila prevodom vstupenku pre celú rodinu a doteraz som nedostala žiadne potvrdenie.
Ako sa mám pri návšteve preukázať, že vstup mám uhradený?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Váš voucher evidujeme ako odoslaný, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň!

Lenka

Prosim Vas da sa ešte kupit zvyhodnena vstupenka za 3,99€ pre dospele osoby?
Je casovo obmedzene kolko minut moze clovek stravit v miestnostiach?
Dakujem za odpovede. :)

Monika

Dobrý deň. Je povolený vstup z kocarikom ? Pripadne niake miesto kde je možné kocarik odložiť kým prejdeme vystavov ?

Galéria Multium

ano, kocarik sa tu da odlozit, lebo po schodoch s nim nevyjdete

petra

dobry, vsimla som si, ze uz nemate k dispozicii vstupenky pre dospele osoby..
chceli by sme tam ist ako rodina, t.j. 8 osob. z toho je ale len jedno dieta (2,5 r.)
keby som nam kupila 2× rodinny svtup za 10,99€ akceptovali by ste to?
dakujem za odpoved

Linda

Dobrý deň, mám 12 rokov, Môžem sa vo Vašej galérii fotiť, alebo natočiť si krátke video?

Galéria Multium

ano

Lenka Langerová

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, chceme si ísť pozrieť výstavu, budeme tri kamošky a deti vo veku 5 a 6 rokov. Akcia je na detské vstupenky, tak sa chcem spýtať, je možnosť si zakúpiť nejakú rodinnú vstupenky a dokúpiť potom už len dospelácku? Viete mi napísať rovno ceny vstupeniek, ak sa to dá takto využiť? Ďakujem vopred za odpoveď a prajem pekný deň.
 Lenka

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lenka,

odporúčam zakúpiť rodinný vstup 2 x Dospelá osoba, 2 x Dieťa do 15 rokov (vrátane) za cenu 10,99. K tomu si kúpte 1 vstup pre dospelú osobu za 3,99.

Prajem pekný deň.

Katarina

Dobry den,

Chcem si kupit rodinny voucher ale ked nejde mi uplatnit kredity. Preco sa to automaticky neodcita?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pri výbere spôsobu platby bude políčko Uplatniť kredity, ktoré je potrebné zaškrtnúť a cena sa Vám zníži o dané kredity.

Andrea

Dobry den,kde zakupim voucher pre dospeleho?Potre­bujem tri detske a dva dospelacke.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Andrea

Môžete si zakúpiť u nás vo variantoch pre dospelú osobu. Odporúčam zakúpiť rodinný vstup za 10,99 eur:
2 x Dospelá osoba
2 x Dieťa do 15 rokov (vrátane)
plus si zakúpite ešte jeden variant pre dieťa.

Prajem krásny deň.

Magdaléna Janteková

Dobrý deň , chcem sa spýtať či je možné zameniť už kúpené vouchre pre deti za vouchre pre dospelých.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher nieje možné zameniť, vieme Vám ich jedine vystornovať a následne si zakúpite nové. Ak máte o storno záujem, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk aj kódy voucherov a vystornujeme Vám ich.

Veronika

Dobre deň, Chcela by som sa vás spýtať zaplatila som u vás na zlavomate, zlavovy kupón do galérie priestor a zrkadla pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa dňa 16.11 večer nato, ze bol sviatok a víkend platba prebehla až dnes pondelok 20.11, ako zistím ci mi prišli na email kupóny? Lebo teraz mi nič z toho co mi prišlo a co sa mi malo po zaplateny otvoriť nejde. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Váš voucher evidujeme ako odoslaný, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň!

Jana

Zaplatila som si rodinný vstup. Ale neprišiel mi žiadny voucher. Mám iba výpis z banky že to mám zaplatené. Ako sa mám preukázať?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
Váš voucher evidujeme ako odoslaný ale preposlala som Vám ho znovu, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň!

Ľudmila

Dobrý deň, pošlete mi link na mapu, ako sa k Vám dostanem od trolejbusu? Vďaka

Galéria Multium

vystupite z trolejbusu pri hrade a pojdete dolu zamockou ulicou a v strede pri samoobsluhe Samoska sme my

Daniela

dobry den, chcem sa opytat, ak mala dcera 15rokov v aprili tohto roku, mozem jej zakupit este detsky listok? dakujem

Galéria Multium

ano, 15 rokov vratane

Alica Kapsamunov

Dobry den,
Dieta ma 3 roky. Potrebuje vstupenku ?

Galéria Multium

nie

ANGELA SZABOOVA

dobry da sa tam ist aj na invalidnom voziku

Galéria Multium

nie, lebo sa nedostane na poschodie, kam vedu iba uzke schody

Ivi

Do kolko rokov je vstup zadarmo?

Galéria Multium

do 3 vratane

Zuzana

Dobrý deň, je možné v priestoroch fotiť? a do ktorých miestností sa nedá ísť do vnútra, prípadne rovno otázka dá sa do miestnosti s vankúšmi sadnúť?

Galéria Multium

Fotiť je možné všade. Do vankúšov sa dá sadnúť len po dohode s personálom.
Najvačšiu šancu na úspech máte cez týždeň, lebo cez víkendy býva plno a personál
sa vám nemôže pri takýchto špeciálnych želaniach venovať.

Zdenka Jankurová

Ako dlho trvá pobyt v galérii? Dobrý deň, budeme mať so sebou aj psíka, bude možnosť ho niekde pri pokladni ponechať?
Ďakujem
 Zdenka

Galéria Multium

Cca 20 min. Psika mozete nechat pri pokladni, postrazime…

Jarka

Už som to pochopila, mala som otvorené vstup pre deti a nie pre pre dospelého, čo znamená, že to bola suma pre deti a dospelý to má za 3,99 eur.

Ďakujem, už mi nemusíte odpovedať ☺

Zlavomat.sk

:)

Jarka

1 x Vstup do galérie „Priestor a zrkadlá“ pre deti do 15 rokov (vrátane) ,
Dobrý deň, tomuto :
pre deti do 15 rokov (vrátane) nechápem ?
Znamená to, že 10 ročné dieťa nepotrebuje vstupenku ?

Zlavomat.sk

Pekný deň Jarka,

pre dieťa do 15 rokov je potrebné kúpiť voucher v hodnote 2,49€. To znamená, že aj 10-ročné dieťa potrebuje voucher.

Olinka Vangová

Prosím, koľko minút trvá prehliadka v galérii? Za odpoveď vopred ďakujem.

Galéria Multium

Niektorym 15 min, niektorym 30 …

Eisenhammerova Daniela

Prosim ,ako sa da k vam dostat s MHD Bratislave??
Dakujem

Galéria Multium

Električkou 5,9 na zastávku Kapucínska
alebo
trolejbus 203, 207 na zastavku Zámocká
alebo
autobusy na zastávku Zochova

a potom pár desiatok metrov peši…

Žaneta Hrubá

Dobrý deň, pri pokuse o kúpu dospelej vstupenky ukazuje, že táto ponuka už nie je k dispozícii, detská vstupenka sa zakúpiť dá. Ako máme ďalej postupovať? Ďakujem,

Galéria Multium

Skúste, už by to malo ísť

Sisa Tomašovičova

Dobrý deň,
vstupenky pre dospelú osobu už nie sú a nebudú k dispozícii alebo došlo k nejakej chybe? Ďakujem a prajem pekný dník

Galéria Multium

Už by zase mali byť

katarina

Ako dlho je platny poukaz?

Zlavomat.sk

Pekný deň Katarína,

voucher je možné využiť do 30. 9. 2017.

Nina

Od akého veku prosím potrebuje dieta vstupenku? Dakujem

Galéria Multium

od 3

hriňová

dobrý deň, neruzumiem ponuke: do 15 rokov vrátane. s dvomi 12 ročným deťmi potrebujem 1 lístok, alebo 3. dakujem

Galéria Multium

ak ide jedna dospela osoba a dve deti, lacnejsie vas vyjdu 3 vouchery: 1 dospely a 2 detske

Katarína Giertlová

Dobrý deň, dieťa mladšie ako 2 roky má vstup zadarmo alebo je potrebné mu kúpiť vstupenku?

Galéria Multium

samozrejme zadarmo…

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore