Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Výplň pier a vrások kyselinou hyalurónovou

4,8 / 5 Esteľ by Dr. Žaneta Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
mirka remenyiova

dobry den. 1 ml kyseliny je dost nato aby to bolo dost viditelne? tyka sa to jednej pery alebo mi treba 1ml na spodnu a 1ml na vrchnu?

JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň!
1 ml stačí na výplň aj spodnej aj hornej pery.Keď by ste chceli plnšie potom,da sa dopichnuť.
S pozdravom JTM cosmetics&beauty

viki

– Ako to je vlastne s vpichovanim kyseliny pri autoimunitnych ochoreniach napr. koze-psoriaza. 

  • A ako pocas tehotenstva. Totizto sa pokusame o babo a zena nikdy nevie kedy ostane tehotna. Moze to nejako uskodit?
  • Kolko vpichov staci na jemne zvacsenie pier? a ako dlho vydrzi?
JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň!
Medzi kontraindikácie patrí : autoimunitne ochorenia,teho­tenstvo a dojčenie.
Ale keď nemáte psoriázu v aktívnej faze,tak vtedy môže sa aplikovať hyaluronova kyselina.Priamo na bábätko hyal kyselina nema žiaden vplyv a nemôže zle pôsobiť,len môže sa rýchlejšie vstrebať.Väčšinou počet vpichov záleží od techniky,cca 5–7,vydrží 8–12 mesiacov.

Gabriela

Dobrý deň.
Chcela by som sa spýtať, či v jednom ošetrení je zahrnutá výplň pier i vrások za ponúkanú sumu?

JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň! Mame v ponuku akciu výplň vrások kyselinou hyaluronovou 1ml za 125 eur,alebo výplň pier kyselinou hyaluronovou 1 ml za 139 eur.Da sa vyplniť napríklad 0,5 ml pery,ďalších 0,5 ml pichnúť do vrásky (napríklad nosoustna ryha)

Andrea

Dobry den chcem sa spytat kolko.celkom vujde uprava pier nakolko mi ich zdeformovali pri operacii dasna na zub.chirurgii­.dakujem.Daku­jem .Andrea

JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň!
Keď ste mate zaujem upraviť estetický problem,odporúčame prísť ku nam najprv na konzultaciu.Kon­zultaciu mate zdarmo.Pekný deň prajeme

Nikky

Dobrý den je možné použiť voucher aj na 2 sedenia ? Dávam si totiz vpichovat len 0,5 do spodnej pery …

JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň! Samozrajme možte použiť voucher na 2 sedenia.Zbytok sa odloži do chladničky

ivana531

Dobrý deň čo sa rozumie pod korekciou …som sa pýtala pri ponuke Výplň pier a vrások kyselinou hyalurónovou a nie tetovania. V ponuke výplň pier máte v cene uvedenú aj korekciu podľa potreby.To znamená, že sa môže stať ,že jednu polku pier vyplníte väčším množstvom KH ,alebo ako?

JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň! Sme sa ospravedlňuje­me,omylom bolo to uvedené v tejto ponuke.Ďakujem za otázku a budeme sa snažiť opraviť chybu čím skôr.

Ivana

Dobry vecer co presne sa mysli pod korekcia podla potreby,ktora je v cene.

JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň!
Korekciu robíme na to,aby zvýrazniť efekt microbladingu,čo je vlastne druh tetovania ,ktory sa vykonáva povrchovou čiarkovanou metódou.Po prvom sedení 30% farvy sa zosvetli,či že bude potrebne doplnenie.Odporúča sa prísť na korekciu o 3 týždne ,kym sa obočie zahoji a už vtedy bude vydno,čo presne treba korigovať.Pekný deň prajeme,JTM cosmetics&beauty

Petra

Dobry den,

Je mozne aplikovat kyselinu hyaluronovu aj pocas dojcenia?

Dakujem.

JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň! Hylurónova kyselina je vlastná telu látka,či že nevidím žiaden problém.Ale problém je v tom,že počas dojčenia prebiehajú hormonálne zmeny,je možné že organizmus bude inak reagovať,môže sa skrátiť dlhodobosť efektu.Preto odporúčame prísť ku nam na konzultáciu po skončení kojení.
Prajeme pekný deň, JTM cosmetics&beauty

janka

Dobrý deň. Zaujíma ma kto vykonáva tento zákrok? Kozmetička?

JTM cosmetics&beauty

Dobrý deň! V našom salone aplikácie kyseliny hyaluronovej a všetky medicínske zakroky sa vykonávajú iba lekárom.V pripade zaujimu,konzultacia je zdarma.Prajeme pekný deň JTM cosmetics&beauty

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore