Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rekonštrukčná kúra Nashi so strihom a farbením

4,3 / 5 Kaderníctvo NASH Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Ivana

Dobrý deň,

Je možné si dať v rámci záverečného stylingu vyžehlit vlasy, je teda žehlenie v cene? Mala by som záujem o 2. variant.

Ďakujem.
 Ivana

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Dobrý deň, samozrejme že áno:)

Katka

Dobry den nashi nepoznám chcela by som vediet aka to je znacka ..dalo by sa prist este v októbri trebars30teho?

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Dobrý deň, Nashi je talianska bio kozmetika založená na 100% argánovom oleji. Pre viac informácii ma prosím kontaktujte… S pozdravom Kaderníctvo Bella Donna Michaela

Eva Suchárová

Dobry den,
chcem sa spytat, ci mi ohladne strihu poradite, kedze si nie som ista, co by sa mi najviac hodilo ? A sucasne strih znamena len podstrihnutie alebo aj viac ako 10 cm napr.? :) dakujem

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Dobrý deň, strih znamená akýkolvek strih… Samozrejme , že Vám poradím, odtoho som tu!:) keď bude treba budem Vás aj hodinu prehovárať :) Ide mi o to aby ste odchádzala spokojná a nie opak :) s pozdravom Kaderníctvo Bella Donna Michaela :)

Adriana

Dobrý deň,
voucher je platný iba do 31.10., dá sa to aj predlžiť, prípadne ak by mi to nevyšlo do tohto termínu, dá sa prísť aj po termíne za túto istú cenu? Ďakujem.

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Zavolajte mi a poskytnem Vám bližšie informácie :) s pozdravom Kaderníctvo Bella Donna Michaela

Petra Papánová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či ide o permanentnú farbu alebo len o farbiaci šampón. Ďakujem

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Dobrý deň, farby sú trvácne :)

Lenka

Dobry deň..čiže keď chcem do blond vlasov tmavšie pramienky to už sa nepočita ako farbenie? Ďakujem

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Dobrý deň, nie, pretože sa to robí formou melíru a to je prácnejšie minimálne o hodinu :) pekný deň :)

Michaela Danišková

Dobry den,v cene je aj strihanie? Dakujem :-)

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Áno, samozrejme :) sú tam 3 varianty. :) keď to rozkliknete môžte si vybrať buď len kúru , kúru so strihaním, alebo farbenie strih a kúru :) v prípade ďalších otázok ma prosím Vás kedykoľvek kontaktujte :) s pozdravom kaderníctvo Bella Donna Michaela

Iveta Machovcakova

dobrý ste bezbarier som vozíčkárka

Bej

prosim vas chcela by som dorobit melir, kolko by som doplacala ku kuponu?dakujem

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Prosím Vás zavolajte mi , poskytnem Vám všetky informácie :) Ďakujem pekne :)

Martina Rendeková

Dobry den Miska,farbenie zahrna aj ombre? Dakujem 😊

Kaderníctvo BELLA DONNA Michaela

Dobrý deň , ombré sa vyťahuje melírom a ten v cene nieje. Farba áno,ak treba zafarbiť odrasty ale ombré(melír)si budete musieť doplatiť. Kľudne mi zavolajte a dohodneme sa :) pekný deň :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore