Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Jeseň v Hoteli HILLS**** Vysoké Tatry s wellness a vstupom do AquaCity Poprad

4,8 / 5 Hotel HILLS**** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jaroslava Hlinkova

Dobry den, mala by som zaujem o pobyt na tri noci v termine 3.-6.11.2017. Kupon je vsak platny len do 5.11.2017.Mohla by som ho vyuzit aj v mnou zvolenom termine, ak by boli dostupne kapacity? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť kupónu je do 25. 12. 2017, takže vo vašom požadovanom termíne je možné využiť kupón a o dostupnosti voľných kapacít, prosím kontaktujte priamo hotel, keďže my do ich rezervačného systému nevidíme.
Želám pekný deň.

NIKA

Dobrý deň chcem sa opýtať,či sú na izbe aj župany , osušky a plachty do wellness
ďakujem

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

župany sa na izbách ani vo wellness centre nenachádzajú. Ošušky sú na izbách a vo wellness centre dostanete plachtu.

S pozdravom
Martina Bednáriková, rezervačné oddelenie

Maria

Dobrý deň, prosím vás chcem sa opýtat ci je voľný termín od 5.10 do 8.10. Mame 3 deti vo veku 2 roky, 3 roky a 5 rokov, koľko by sa doplacalo? A platí v tejto cene apartmán? Alebo nejaká väčšia izba? ďakujem

Slávka Grejtáková

Dobrý deň, máte voľný termín 6–8.10.2017 pre 2 osoby? Ďakujem za skorú odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle: +421 524 467 5­33,+421 910 8­02 309 alebo e-mailom: recepcia@hotelhills.sk.
Prajem pekný deň.

Martina Kačeriková

Dobrý vecer,
Máte voľný termín v obdoby od 28.9–1.10?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle: +421 524 467 533, +421 910 802 3­09 alebo e-mailom: recepcia@hotelhills.sk. Prajem pekný deň.

Silvia Zavadská

dobry den chcem s opytat na volnx termin od 30.9–1.10 2017 pre dve dospele oso plus 5rocne dieta…pre dieta bez naroku na lozko patri polpenzia alebo sa dokupuje na mieste…a co sa tyka aquaparku poprad listky su len pre dvoch dospelych ci aj dieta v cene.a ci to plati aj v den odchodu teda 1,10..dakujem

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

je nám ľúto, v danom termíne už nemáme dostupné kapacity. V prípade záujmu o iný termín kontaktuje rezervačné oddelenie na t.č. 052 7851222.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Martina Bednáriková, rezervačné oddelenie

Emilia

Dobrý deň, chcem sa opýtať o dostupnosti termínu 15.9 – 17.9 pre dve dospelé osoby a dve deti vo veku 11 a 15 rokov a aký typ izby by sme potrebovali a čo by to stálo. Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Emilia,

termín 15.-17.9.2017 máme plne obsadený. Vo Vašom prípade by som určite odporúčala izbu LUX. Ak máte záujem o preverenie dostupnosti iného termínu a o nacenenie tejto ponuky neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailovej adresy recepcia@aquacity.sk.

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Lenka Hoľková

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, či izba alebo apartmán pripadá k tejto zľave? Keďže odfotený je apartmán, ale izba na Vašej stránke vyzerá trocha inak.. :) ..takže zľava zahŕňa apartmán alebo bežnú dvojlôžkovú izbu?

Chcem sa informovať, či máte voľný termín buď v dátume 6.-8. október 2017 alebo 15.-17. október 2017.

Hľadám ubytovanie pre 2 osoby. Vopred ďakujem za odpoveď.

Ďakujem :)

S pozdravom

Lenka Hoľková

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Holkova,

ďakujeme za Váš dotaz, aktuálna akcia sa vzťahuje na Izby Standard a Izby LUX s doplatkom 10€/noc. V oboch termínoch máme voľné izby Standard aj LUX. V prípade rezervácie nás prosím kontaktujte emailom: recepcia@hotelhills.sk.
S pozdravom, Rezervacne oddelenie Kvasnova Nika

Ľudka Stopiaková

Dobrý deň, je možné využiť vstu do AquaCity aj v nedeľu po odchode z Vášho hotela alebo len počas pobytu? Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Stopiaková,

ďakujeme za Váš dotaz, vstupi do AquaCity si môžete využiť v dni príchodu, pobytu a aj v deň odchodu.

S pozdravom,
Rezervacne oddelenie Kvasnova Nika

Ivana

Dobrý deň, chcem sa informovať či je možné rezervovať namiesto izby standard izbu junior family suite. Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Ivana,

ďakujeme za Váš dotaz, akcia sa vzťahuje na Standard izby, ak Vám daná izba nevyhovuje tak Vám vieme poskytnúť Izbu LUX s doplatkom 10€/noc. Žiaľ Izby Junior Family Suite neponúkame.

S pozdravom, Rezervacne oddelenie Kvasnova Nika

Martin

Dobry den,
Chcel by som sa spytat ci nahodou nemate este volnu izbu pre 2 dosp. osoby a jedno 2r. dieta na 2 noci v termine medzi 31.8 – 3.9.
Dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň, Martin, vo Vami požadovanom termíne variant nie je k dispozícii. Ak máte záujem o pobyt na 2 noci môžete využiť septembrové varianty v termíne od 3.9. Dostupnosť si môžete overiť na tel.č.:+421 524 4­67 533/ +421 910 802 3­09 alebo emailom: recepcia@hotelhills.sk.

Jana

Dobry den.
Ake su otvaracie hodiny vo wellness a fitness centre?
Dakujem za odpoved

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

otváracie hodiny wellness a fitness centra sú od pondelka do štvrtka 14.00–21.00, piatok až nedela 10.00–21.00.

Barbora

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte volný termín v období od 4.9 – 6.9 2017 pre dve dospelé osoby dakujem:)

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

v termíne 4.-6.9.2017 máme k dispozícii izby LUX, ktoré sú za príplatok 10€/noc.
S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Michaela

Dobrý deň, chcem sa opýtať či mate voľný termín 4.- 6.9.2018 pre dve dospelé osoby. A taktiež ma zaujíma v akom čase je otvorený wellnes? Vopred ďakujem za odpoveď. S pozdravom Michaela

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle: +421 524 467 5­33,+421 910 8­02 309 alebo e-mailom: recepcia@hotelhills.sk.

Prajem pekný deň.

Zuzana

Dobrý deň,
Chcela by som sa spýtať, či máte voľný termín 6–8.10. alebo 13–15.10. (2dospelí a 1 dieťa- 2 roky)? Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. Oba termíny ešte máme voľné.

S pozdravom
Lucia Knižková

Nina

Dobrý deň,

Chcela by som sa informovať ohľadne stravovania. V balíčku máte uvedenú 2× polpenziu pre 2 osoby, vlastne ona tá polpenzia platí iba na jeden deň (sobota), alebo už platí od piatku (večera) a nedeľa (raňajky) ? Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

v deň príchodu začínate večerou a v deň odchodu končíte raňajkami.

S pozdravom
Lucia Knižková

Zuzana Poliačková

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ak by sme chceli byť u Vás ubytovaní v dňoch 4.-6.októbra, akú možnosť balíčka mám zakúpiť? (Máte uvedené ubytovanie do 1.10. a potom až od 5.10…) ďakujem za odpoveď

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. Voľné izby máme až od 5.10.

S pozdravom
Lucia Knižková

Jakub Kyrcz

dobry den,
termin na noc 24,25, mate volny ?

dakujem za odpoved.

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

termín 24.-26.8.2017 máme k dispozícii. V prípade záujmu o rezerváciu nás kontaktujte prostredníctvom emailovej adresy recepcia@hotelhills.sk. K rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu.

S pozdravom

Martina Bednáriková, rezervačné oddelenie

Danka

Dobrý deň, chcem sa informovať či máte voľný termin od 14.9. do 17.9. Pobyt bude pre 3 osoby a jedno 6 mesacne dieta. Kupili by sme si voucher pre dve osoby s doplatkom za izbu Lux. Chcem sa informovat izba Lux ma dve samostatne casti, izbu a oddelenu obyvaciu cast?Kolko by stal doplatok za tretiu osobu s polpenziou v izbe Lux? Ďakujem za odpoveď.

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Danka,

termín 14.9 –17.9.2017 máme plne obsadený, v prípade, že by ste mali záujem o preverenie kapacít v inom termíne neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom emailovej adresy recepcia@aquacity.sk.

Izba LUX má spálňovú časť a obývaciu časť avšak nie sú to úplne dve samostatné izby, sú predelené závesom.
Doplatok za 3 osobu je 25€/noc.

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Maca

Dobry den, prosímo komplet cenu pre 2 dospele ososby a 2 deti (5 a 6 rokov),polpen­zia,vstupy do Aquapark Poprad termíne 25–27.8.2017, dakujem. 1 prítelka, dakujem.

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. V termíne 25.-27.8. máme všetky izby plne obsadené. Doplatok za 1 prístelku na 2 noci je 50€. V prípade, že si želáte overiť dostupnosť v nejakom inom termíne, poprosím Vás, aby ste nás kontaktovali mailom na recepcia@aquacity.sk

S pozdravom
Lucia Knižková

Michaela Čentáková

Zdravím,chcem sa opýtať či je možné dokúpiť all inclusive,pripadne koľko by sa doplácalo. Ďakujem pekne

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Centakova, ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****, pokojne si obedy môžete dokúpiť v hotelovej reštaurácii podľa ALACARTE menu. S pozdravom, Kvasnova Nika

Ľubka

Dobry vecer chcem sa opytat ci mate volne izby od 22.9 do 24.9 dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Lubka, ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****, vo Vami požadovanom termíne máme dostatočné kapacity , ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk S pozdravom, Kvasnova Nika

jaroslav horvat

Dobry den, chcem sa spytat ci mate volne izby v termine od 5.10 do 8.10.2017.Dakujem za odpoved.

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Horvath, ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****, vo Vami požadovanom termíne máme dostatočné kapacity , ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk S pozdravom, Kvasnova Nika

Tatiana

Dobrý deň, chcela by som opýtať ci mate voľný termín od 12–14.9.2017 alebo 19–21.9.2017.
Ďakujem Táňa

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Tana, ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****, dostatočné kapacity máme len v termíne 12–14.9, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk S pozdravom, Kvasnova Nika

Kristína

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je voľný termín 14.9–17.9.2017 (pre dve osoby) , ak by nebola izba štandard priplatili by sme si aj izbu Lux.
Ďakujem :)

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Kristina,,
ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****, dostatočné kapacity máme od 17.9, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk S pozdravom, Kvasnova Nika

Erika

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte voľné izby na víkend 15.9–17.92017 a či je u vás možnosť masáže.
Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Erika,
ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****, dostatočné kapacity máme od 17.9, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk Na hoteli máme aj masazne centrum. S pozdravom, Kvasnova Nika

Ľubica Fehérpatakyová

Dobrý deň, chcela by som sa opytať že či nahodou nebude takato akcia v datume 26,27,28 december 2017. dakujem za odpoved

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

ďakujeme za Váš záujem o Hotel Hills, zatiaľ Vám neviem upresniť čí takáto alebo podobná akcia bude prebiehať.
V prípade záujmu môžete priebežne kontaktovať naše rezervačné oddelenie na t. č. 0527851222.

S pozdravom

Martina Bednáriková, rezervačné oddelenie

Dano

Dobrý deň , chcem sa informovať ,ktoré s týchto termínov už máte obsadené 8 – 10. 9 ..... 15– 17.9 ...... 22– 24.9 ..... 29–1.10 ( pre dve osoby)

Hotel HILLS****

Dobrý večer,

vo všetkých z týchto termínov máme ešte voľné izby okrem víkendu 15.-17.9.2017.
V prípade, že máte záujem o rezerváciu,ne­váhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailovej adresy recepcia@hotelhills.sk
S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Ľubka Cervena

Dobry den chcela by som sa opytat ci mate este volne izby v termine od 1.9 do 3.9?aj na tento termin plati jesenny pobyt od 3.9 ci sa to tohto datumu netyka.dakujem

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

v danom termíne ešte máme voľné kapacity, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk
S pozdravom
Martina Bednáriková, rezervačné oddelenie

Kristina

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte ešte voľný termin víkend 27–28–29.10, s nástupom v piatok, pre dve osoby, ďakujem :)

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň Kristína,

v danom termíne ešte máme voľné kapacity, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk

S pozdravom

Martina Bednáriková,
rezervačné oddelenie

Martina

Dobrý deň chcem sa informovať či je voľný termín 15–17.9.2017 pre dve osoby 😃 ďakujem Maťka

Hotel HILLS****

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****,v tomto termíne máme voľné ešte izby LUX, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk
S pozdravom,
Kvasnova Nika

Jan

Dobrý den. Jaké jsou možnosti pro dva dospělé a dvě děti 0,5 a 2,5 roku? Děkuji.

Hotel HILLS****

Dobrý večer pán Ján,

prajete si preveriť cenovú ponuku, poprípade dostupnosť hotela v nejakom konkrétnom termíne?
Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom emailovej adresy recepcia@hotelhills.sk

Prajem pekný večer,
Katarína Kaprálová

Jakub Kyrcz

Dobrý deň,
je voľný termín pre 2 osoby od 11.8?
Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý večer,

termín od 11.8. sme plne vypredaný, celý víkend vrátane soboty a nedele.

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Vladimíra Palenčárová

Dobrý deň, máte voľné izby na termín 31.8 – 3.9.

Hotel HILLS****

Dobrý deň, v tomto termíne máme voľné ešte izby LUX, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk.
S pozdravom, Veronika Čubanová

Lenka

Dobrý večer dalo by sa pobyt od 28.8. do 3.9. pre 3 dospelé osoby a dve deti 4 a 5 rokov a aká by bola cena ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Lenka,

ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****, dostatočné kapacity máme od 30.8, v danom zložení potrebujete 2× Woucher, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk
S pozdravom, Kvasnova Nika

Angelika

dobrý deň, prosím máte voľný termín od 4.-7.9.? Ďakujem, Angelika

Hotel HILLS****

Dobrý deň p.Angelika,

ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie v našom hoteli Hills****, v danom termíne máme dostatočné kapacity, ohľadom rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hotelhills.sk

S pozdravom,
Kvasnova Nika

Simona

Dobry den.chcela by som si u vas rezervovat pobyt a chcem sa spytat ci sa da u vas niekde schovat motorka ale sa da chodit len autami?dakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

pre zaparkovanie Vašej motorky Vám poskytneme našu súkromnú garáž.

S pozdravom,
Kvasnova Nika

Erik

Dobrý deň. Mám zakúpený voucher ktorý je platný cez týždeň, dalo by sa to doplatiť, tak aby to bolo platné cez víkend???? Ďakujem za odpoveď

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

je možné doplatiť rozdiel priamo v hoteli. V prípade, že máte záujem o rezerváciu pobytu, poprosím Vás, aby ste nás kontaktovali mailom na recepcia@aquacity.sk

S pozdravom
Lucia Knižková

Krchňávek

Dobrý deň,
dal by sa pobyt predĺžiť na 6dní/5nocí? Aká by tam bola cena? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

je možnosť zakúpiť 2 vouchery, napr. 2 noci + 3 noci a tým pádom si viete pobyt predĺžiť. Je potrebné o tomto kroku informovať hotel a taktiež si preveriť dostupnosť termínov.

Pekný deň.

Roderika

Dobrý deň,

chcem sa opýtať či je možná prísteľka pre 1 dospelú osobu alebo je v ponuke aj 3lôžková izba?

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
S pozdravom.

Hotel HILLS****

Príjemný dobrý deň,

k dispozícii je možná aj prístelka pre dospelú osobu.Cena je 50€ za jednu noc.

S pozdravom
Martina Bednáriková, rezervačné oddelenie

Martin Horváth

Dobrý večer, aký by bol doplatok za izbu junior suite ? Ďakujem.

Hotel HILLS****

Dobrý večer,

izba Junior Suite sa nedá kombinovať s kupónom zo zľavomatu. Je to apartmán, cena za noc je 169€, v prípade, že by ste mali záujem o pobyt dlhší vieme vám ponúknuť výhodnejší balíček. Pre konkrétnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu na recepcia@aquacity.sk

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Ivana

Je váš hotel bezbariérový? Máte na izbách vaňu? Posledný augustový týždeň je voľný? Aspoň na 5–6 dni. Ak áno aký voucher máme zakúpiť? Máme dve deti 4 mesačne a 10 ročne na vozíku.

Hotel HILLS****

Dobrý večer,

bohužiaľ hotel nie je bezbariérovy. Väčšina izieb má vaňu.Posledný augustový týždeň by sme mali voľné na tri noci. Pre konkrétnejšie informácie nás kontaktujte kedykoľvek na našej emailovej adrese recepcia@aquacity.sk .

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Zuzana Vrábelová

Zaujímalo by ma kedy sú otváracie hodiny wellness centra, ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

wellness centrum je otvorené cez týždeň od 14:00 do 21:00, cez víkend od 10:00 do 21:00.

S pozdravom
Lucia Knižková

Renáta Tomková

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať či máte ešte voľné izby na termín 28.10.2017–31.10.2017?Mam si zakúpiť voucher?Ako je to s doplatkom za dieťa, myslím či sa dopláca ešte aj za izbu v prípade,že ide s nami 7 ročné dieťa. Není to už v cene toho doplatku?

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. V termíne 28.-31.10.2017 máme voľné izby. Je potrebné zakúpiť si voucher. Doplatok za dieťa na 3 noci je 75€. V prípade, že si želáte rezerváciu nás prosím kontaktujte mailom na recepcia@aquacity.sk

S pozdravom
Lucia Knižková

Lucia

A kedze chcem pobyt od 29 8 do 31.8 aky balicek by som si mala kupit ?

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. Je potrebné, aby ste si zakúpili pobyt JESEŇ na 3 noci.

S pozdravom
Lucia Knižková

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či ešte máte voľný pobyt na 3 noci/4 dni v termíne 31.8 – 3.9. Mám záujem 2× pre 2 osoby a 1 malé dieťa.
Ďakujem.

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. V termíne 31.8.-3.9. ešte máme voľné kapacity. V prípade, že si želáte rezerváciu, poprosím Vás, aby ste nás kontaktovali mailom na recepcia@aquacity.sk.

S pozdravom
Lucia Knižková

Dominika Kacerova

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, letný LAST MINUTE na 4 dni a 3 noci platí len na termín
31. 8. – 3. 9. 2017? Iný termín by nebol možný?

Hotel HILLS****

Dobrý deň p. Kacerova,
V termine od 31.8–3.9.2017 mame volne izbicky, v prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovať mailom na recepcia@aquacity.sk.
S pozdravom Nikola Hrebeňarova

Marta Kollárová

Dobrý deň.
Poprosím vás máte volný termín od 15.9.2017 do 17.9.2017 ,ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p. Kollarova, V termine od 15.9–17.9.2017 mame volne izbicky, v prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovať mailom na recepcia@aquacity.sk. S pozdravom Nikola Hrebeňarova

Michal Tomčány

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať či je v termíne 15–17.8 voľné ubytovanie (3 dni, dve noci). Nakoľko na zľavomate je stále dostupný voucher ktorý sa dá zakúpiť. Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p. Tomcany,
Termin od 15.8–17.8.2017 je kompletne vypredany. Tento pobyt nie je mozne zakupit si uz ani na zlavomate.
Ak by ste mali zaujem o nejaky iny termin neváhajte nas kontaktovať mailom na recepcia@aquacity.sk. S pozdravom Nikola Hrebeňarova

Alena

Dobrý večer chcela by som sa opýtať ak by som si objednala termín u vás od 15do17.08. Máte voľné izby ? Mám aj malé dieťa bola ny možnosť aj postielky na izbe abo si musíme priniesť vlastnú? A ako to je s welness máme ho zadarmo počas celého pobytu?Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň p. Alena,
Lutujeme, no na dany termin uz nemame k dispozicii volne izby. Mali by ste zaujem o nejaky iny termin? Detsku postielku vieme umiestnit na izbicku gratis. Wellness mate k dispozicii pocas celeho pobytu.
S pozdravom
Nikola Hrebenarova. hotelova recepcia

Lucia

Dobrý deň, máte voľný termín od 29.8 fo 31.8 ? Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň Lucia,

v termíne 29.-31.8.2017 máme ešte voľné kapacity, v prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovať mailom na recepcia@aquacity.sk.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Martina Bednáriková, hotelová recepcia

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sú ešte voľné termíny od 10.8–12.8 . Vopred Ďakujem .

Hotel HILLS****

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. V termíne 10.-12.8. máme poslednu volnu izbu. V prípade, že si želáte rezerváciu pobytu, poprosím Vás, aby ste nás kontaktovali mailom na recepcia@aquacity.sk
S pozdravom Nikola Hrebeňárová

miško

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či budete mat voľnú izbu pre dvoch cez vikend alebo v priebehu buduceho týždňa. Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****.
Cez vikend sme kompletne vypredany, no volne izby mame:
30.7–1.8
2.8–4.8
V prípade, že si želáte rezerváciu pobytu, poprosím Vás, aby ste nás kontaktovali mailom na recepcia@aquacity.sk
S pozdravom Hrebenarova Nikola

Michal

Dobrý deň, chcel by som sa informovať o možnosti ubytovania na štyri dni (tri noci ) v termíne niekedy od 14.08.2017 do 19.08.2017. Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za záujem o ubytovanie v hoteli Hills****. V termíne 14.-19.8. máme voľné kapacity na 3 noci. V prípade, že si želáte rezerváciu pobytu, poprosím Vás, aby ste nás kontaktovali mailom na recepcia@aquacity.sk

S pozdravom
Lucia Knižková

Michaela Mondl Koncosova

Dobry deň,
ako vyzerá kapacita hotela prosím Vás na august. Mali by sme záujem o 5 dní pobytu.

Hotel HILLS****

Dobrý deň pani Koncosová,

ďakujeme za váš záujem. Termín na 5 dni by sme mali voľný v druhej polovici augusta. Pre konkrétnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať na našej emailovej adrese.

S prianím krásneho dňa,
Katarína Kaprálová

Rovderová

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o informáciu aký je príplatok v prípade pobytu 3 dospelých osôb – je možnosť prístelky? Ďakujem

Hotel HILLS****

Dobrý deň,

možnosť prístelky je na izbe STANDARD, poprípade LUX. Príplatok za dospelú osobu na prístelke je 50€/noc.

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore