Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstránenie kruhov pod očami alebo nosoústnych vrások

4,5 / 5 MAURO SIMON Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Alena

Dobry den,
chcela by som sa spytat, aku kyselinu pouzivate na odstranenie kruhov pod očami?
Dakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň! Na výplne používame produkt anglickej výroby Hyalstyle regular alebo forte . Ak sú velmi unavené oči a tmavé kruhy pod očami doporučujeme vopred absolvovať aj zákrok eye refresh, ktorý sa opakuje každých 10 dní aspoň 4 sedenia. Jedno sedenie stojí 59,–. Fiac informácii získate na našej stránke www.estetickamedicina-ms.sk.


S pozdravom

Anita

Dobrý den, chcela by som sa spýtat, pokial boli aplikované mezonite pod ocami v Januári 2017 je možné podstúpiť túto procedúru?
Za odpoved dakujem. S pozdravom, Anita Nagyová

MAURO SIMON

… ak ste mali aplikované hladké nite, tieto mezonite je možné aplikovať …

Katarina Harkšova

Dobrý deň,chcela by som si dat zväčšiť pery ale predtým by som potrebovala rozpustiť kyselinu z pier co tam mám ,lebo to nieje pekne ,išlo o teosyal kiss aplikovaný u konkurencie v Pezinku,výsledok umelý .minimalne 2,3 roky dozadu. Vedeli by ste mi to najprv bezpečne rozpustiť ? Ďakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Nakoľko po takom dlhom čase je väčšina kyseliny vstrebaná, je nutné urobiť doplnkové vyšetrenia na zistenie stavu tkaniva pier.My tieto vyšetrenia nevykonávame. S pozdravom Mauro Simon.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore