Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dioptrické sklá, vyšetrenie zraku očným lekárom a zľava na rámy

4,8 / 5 IDEALOPTIK (2 pobočky) Bratislava - Podunajské Biskupice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lenuš Kebisová

Dobrý deň, v tej cene, ak správne chápem sú zahrnuté sklá, čo znamená, že keby k Vám prídeme, tak zaplatíme iba za rám, a aj to so 40% zľavou (ak ju využijem)?

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
ano, v cene su skla, ale ak by ste potrebovali stencenie a odlahcenie, popripade slnecne, bifokalne, multifokalne skla, tam sa uctuju poplatky podla platnych cennikov ktore mame na predajni. Ak si prinesiete vlastny ram, uctuje sa cena za pracu 5€. Presne specifika a podmienky najdete primo v kupone.

Dakujeme a pekny den.

Evka

Dobrý deň je v tom vyšetrení zahrnuté aj vyšetrenie sedeho zákalu?

IDEALOPTIK

Dobry vecer prajeme,
v cene voucheru je vysetrenie zrakovej ostrosti, ako je napisane v podmienkach voucheru, teda vysetrenie dioptrii na okuliare. Po dohode je mozne vysetrenie ocneho pozadia swdwho zakalu a ocneho tlaku.
Pekny den.

Lucia

Dobrý deň, je možné v rámci kupónu aj vyšetrenie zraku keď chcem z dioptrických okuliarov prejsť na šošovky? Teda vyšetrenie potrebné na určenie dioptrii šošoviek..
Ďakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, ano je mozne aj vysetrenie na kontaktne sosovky, len to treba oznamit pred vysetrenim doktorovi.

Pekny den.

Marek

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, aké očné vyšetrenia sú v cene voucheru. Je tam napríklad aj vyšetrenie očného pozadia, alebo šedého zákalu? Ďakujem

IDEALOPTIK

Dobry vecer prajeme, v cene voucheru je vysetrenie zrakovej ostrosti, ako je napisane v podmienkach voucheru, teda vysetrenie dioptrii na okuliare. Po dohode je mozne vysetrenie ocneho pozadia a ocneho tlaku, v pripade otazok alebo zaujmu nas kontaktujte telefonicky.

Juliana

Dobrý deň! Je možné kupón využiť aj na dioptrické sklá + meranie zraku a zasadenie skiel do mojich rámikov, ktoré už mám?
Bude tam nejaký doplatok ? ďakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, ano je mozne vyuzit kupon a osadit skla do Vaseho ramu, kde je uctovana suma 5€.

Dakujeme a pekny den.

Michaela

Dobry den, je mozne si zakupit vo vasej optike aj dioptricke sosovky? Ak ano, ponukate aj na ne nejaku zlavu?
V minulosti som si u vas uz zakupila dvoje ramov plus dioptricke skla do nich a som s nimi spokojna. Potrebujem vsak vymenit skla do tychto ramov a chcela by som vyskusat dioptricke sosovky.
Dakujem.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
prve kontaktne sosovky, tzv skusobne, davame zadarmo a samozrejme vymenit skla do ramov nieje problem a mozete vyuzit kupon zo zlavomatu.

Dakujeme a pekny den.

Veronika Skočíková

dobry den. potrebujem cylindricke okuliare, nie dioptrie. plati to aj na to?

vysetrenie lekarom nepotrebujem, mam predpis od ocneho.

a ak dostanem ten dalsi ram zdarma, kolko sa do neho doplacaju skla?

dakujem
veronika

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, ano kupon plati aj na cylindricke skla. Pri druhom rame ako darcek mate skla so zlavou 35% na par skiel.

Pekny den.

Petra M.

Dobrý deň,
tá 40% zľava platí pre všetky všetky rámy alebo len pre vybrané rámy? Tiež by som sa chcela opýtať, ak by som využila 40 % zľavu na rám ten ďalší dioptrický rám si môžem vybrať rám na slnečné okuliare? Ďakujem za odpoveď.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
ano ta 40% zlava plati na vsetky ramy, ale ten dalsi ram ako darcek je z vybranych ramov.

Pekny den.

Puk

Dobrý deň,

smiem sa opýtať, koľko by stále iba vyšetrenie zraku (bez okuliarov)? Nikdy som na vyšetrení nebola, čiže dioptrické okuliare nepotrebujem, škoda ich.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
ak si zakupite kupon, tak to by bola cena za vysetrenie. Kupon zahrna viacej moznosti,ale nieje nutna vyuzit vsetko.

Dakujeme a pekny den.

renata

dobry den,

je mozne tymto vocherom ziskat aj odlahcene skla, mam 5,5 dioptrie, tak si uz kupujem odlahcene skla, ktore su tensie.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
ano da sa kupon uplatnit aj na odlahcene skla, kde je doplatok, a ten sa odvija od vysky stencenia a odlahcenia.

Dakujeme a pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore