Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vegánsky tanier plný indických vegánskych špecialít

4,5 / 5 Little India Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Andrea

Dobrý deň, uvedené telefónne číslo nie je k dispozícii. Nefunguje im web ani fb stránka. Ako sa tam má zákazník objednať?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ďakujeme za informáciu. Chybu hneď napravíme. Pekný deň.

Little India

Dobry den. Mozete sa objednat na cisle 0903 969 929. U­vedene cislo nie je k dispozicii z dovodu kradeze mobilneho telefonu do 5.9.2017.
Za pochopenie Vam dakujeme.

Ivana Ondrušková

Dobrý deň, dňa 4.8.som zaplatila poukaz na túto ponuku, var.symbol 4962488774 a neprišiel mi voucher. Ako si mám uplatniť zľavu? Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 3­21. Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore