Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletný dámsky strih či vlasová kúra s parnou žehličkou Steampod

4,8 / 5 Kadernícke štúdio Natally Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Miroslava

Dobry den, ja som si kupila kupon za 21,99 na kompletny damsky strih a farbenie Kadernickom salone Natally a doteraz mi nic neprislo…platene to bolo 22 .9.17

Zlavomat.sk

Dobrý deň, prosím skontrolujte si aj iné emailové adresy. Možno ste boli prihlásená pod iným kontom. Poprípade nám zavolajte alebo kontaktujte na podpora@zlavomat.sk.

Soraya

Dobry den
Chcela by som si kupit vssu akciu na zlavomate, kedze sme na Sk len prvy oktobrovy tyzden, je pre mna dolezity termin… najde sa volny termin okolo 11:00– cely tyzden okrem pondelka?
Dakujem za vasu rychlu odpoved

Kadernícke štúdio Natally

Dobrý deň môže byť utorok 3.10 ale aj štvrtok 5.10 o 11.00.

Ingrid Vršanská

Dobry doplatit k voucheru za dorabku polodlhých vlasov je cca kolko??vdaka

Kadernícke štúdio Natally

Dobrý den..neviem akú dorabku myslite.Farba na vlasy platí pre všetky dĺžky..ak myslíte melír..tak mi nechajte na vás kontakt alebo mi zavolajte a sa dohodneme…Pek­ný deň.

Jana Pupišová

dobrý deň, bolo by možné namiesto farbenia dorobiť vyrastený melír?

Kadernícke štúdio Natally

Dobrý deň nie to je čisto len farbenie vlasov.Za dorabku meliru by sa platila iná suma.

Susan

Dobrý den, mala by som záujem o dorobenie meliru na vyrastenych, vlasoch, pripadne novy dvojitý melir-hnedý a blond. Uz som u Vas bola, mam polodlhe vlasy. Minule ste to mali v cene kupónu co si pamätám a myslim ze to stalo okolo 26,90€. Koľko by to teraz vyšlo prosím?

Kadernícke štúdio Natally

Dobrý deň zavolajte mi alebo mi nechajte na vás kontakt a dohodneme sa.Pekny deň.

Bej

Dobry den kolko by som platila za melir dlhych vlasov ?

Kadernícke štúdio Natally

Dobrý deň nechajte mi na Vás kontakt prípadne mi zavolajte a dohodneme sa.Pekny deň.

Katarína Hettešová

Dobrý deň, za tú cenu 21,99 je aj dorobenie melíru na vyrastených vlasoch. Ďakujem

Kadernícke štúdio Natally

Dobry deň tá cena platí na farbenie a za melír by sa muselo doplatiť.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore