Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyty s wellness v Hoteli Bachledka**** Strachan až do zimy!

4,7 / 5 Hotel Bachledka **** Strachan Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ivana Burkoňova

Dobrý deň máte voľné 2 dospelý a jedno dieťa 12r.na .30. 10 .a 31.10 .10 A 1.11. Na dve noci. Ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajem,
Voľné izby ponúkame od 31.10. do 3.11.2017
Recepcia Ivančáková

Michaela

Dobrý večer,
chcela by som sa informovať, či máte v termíne 12.10–14.10 voľné 2 dvojložkové izby.
Ďakujem.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, tento termín máme plne obsadený. V prípade záujmu o iný termín nás prosím kontaktuj na recepcia@hotelbachledka.sk S pozdravom Kravčáková recepcia

Michaela

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či máte v termíne 12.10–14.10 ( 3 dni, 2 noci) volné 2 izby najlepšie s manželskými posteli.
Ďakujem za odpoveď :)

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, tento termín máme plne obsadený. V prípade záujmu o iný termín nás prosím kontaktuj na recepcia@hotelbachledka.sk
S pozdravom Kravčáková recepcia

Petra

Dobrý deň boli by sme 4 dospelý a jedno dieťa 14 rokov . Aká by tam bola cena ak by sme chceli štvrtok prichod piatok sobota nedeľa odhlásenie teda 3 noci… Chceme to ako darček .

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, do 15.10.2017 máme hotel plne obsadený. Najbližší víkendový termín máme od 3–5.11.2017. V prí­pade záujmu prosíme o zaslanie e-mailu na recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujeme a prajeme pekný deň
Kravčáková
recepcia

Martina

Dobrý deň, prosím Vás máte voľnu izbu pre 2 osoby v termíne 10.11 – 12.11. 2017?

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, od 10–11.11.2017 máme hotel plne obsadený. Najbližší víken máme k dispozícii od 3.11.2017 alebo neskôr od 17.11.2017. V prí­pade záujmu prosíme o zaslanie e-mailu na recepcia@hotelbachledka.sk
S pozdravom Kravčáková recepcia

Eva Suchárová

Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci ste dog friendly hotel ? :) Este doplnim, ze jeden psik je maleho vzrastu a druhy stredneho.
Dakujem za odpoved

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, je možné ubytovať sa aj so psíkom, doplatok 15€/noc/pes.
S pozdravom Kravčáková recepcia

Mariana Vasiľová

Dobry deň,
Chcem sa opytať ci by pobyt mohol byt zaslalany ako darček pre manžela k jeho 50tinam .Ďakujem.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň ,
Pripravujeme aj rôzne darčekové pobyty,
doporučujeme si pozrieť na stránke www.hotelbachledka.sk, ktorý by Vám vyhovoval.
S pozdravom recepcia Ivančáková

Maria

Dobrý deň, prosím vás chcem sa opýtať koľko celkovo by vyšiel pobyt, mame 3 deti, a dvaja dospelý.. Deti vo veku, 2 roky, 3 roky a 5 rokov… A máte nejakú väčšiu izbu, alebo apartmán? V termíne od 2 do 5.októbra? Ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajem,
Tento termín máme už plne obsadený.

Ponúkame termíny od 8.10.2017

S pozdravm Ivančáková

Lucia

Dobry den, prosim Vas mate volnu izbu v termine 24.9 – 26.9.2017 alebo 26.9– 28.9.2017? Aky je priplatok za 3-rocne a 2 -rocne dieta? Dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, v termíne od 26–28.9.2017 máme k dispozícii posledný Apartmán s balkónom. V prípade záujmu prosíme o zaslanie emailu na: recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Tibor

radi by sme venovali pobyt priatelom a chceli by sme doplatit 50 minutovu celotelovu masaz tak aby to bolo sucastou kuponu. Je to mozne?

dakujem za skoru odpoved

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, áno je to možné, prosím o zaslanie emailu na: recepcia@hotelbachledka.sk, zašleme Vám ďalší postup a informácie k objednávke. Ďakujem, Kravčáková, recepcia

Nana Szo

Dobrý deň, mám záujem o ubytovanie u Vás, ale nemám auto. Je to dostupné aj dopravou, alebo len autom, ako sa dá k Vám dostať, je blízko vo Vašom okolí zastávka autobusu? Ďakujem za odpoveď. Nana

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajem,
autobus k nám zachádza 3 x denne zastávka Ždiar Bachledova dolina 12,
z rázcestia cca 10 minút peši, chodia autobusy oveľa častejšie – zastávka Ždiar Bachledova dolina rázcestie
Ivančáková

Mária Butkaiová

Dobrý deň chcem sa spýtať,či mate voľnu izbu pre 2 osoby na 18. 19.a 20.septembra.Ďa­kujem.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý večer, izby máme k dispozícii. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte emailom: recepcia@hotelbachledka.sk

Ďakujem a prajem pekný večer,
Kravčáková,
recepcia

Diana Bošanská

Dobrý večer ,
máte prosím voľnú izbu pre 2 na termín 12.9.-14.9.?

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, izby máme k dispozícii. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu: recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujem a prajem pekný deň, Kravčáková, recepcia

Slávka

Dobrý deň, poprosím Vás o kalkuláciu pre 6 člennú rodinu 3 dospelí + 3 deti (16 rokov a dvojičky 3,5 ročné). Ak je možnosť ubytovania do konca prázdnin t.j do 2.9. na 3 dni (2 noci). S tým, že 2.9. by bol už odchod. Ďakujem za odpoveď Slávka

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý večer, poprosím Vás zaslať email na našu emailovú adresu recepcia@hotelbachledka.sk.
Zašleme Vám dostupnosť izieb a cenovú ponuku.
Ďakujem a prajem pekný večer, Kravčáková, recepcia

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či by ste mali voľný termín od 24.8 – 27.8 pre 2 osoby?

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň,

Radi by sme Vás informovali, že k dispozícií máme izbu až od 26.8.2017.
V prípade Vášho záujmu kontaktute recepcia@hotelbachledka.sk.
Prajeme Vám pekný zvyšok dňa.
Oľšavská
recepcia

Tóthová Zsofia

Dobrý deň!
Mala by som záujem o rezerváciu dvojlôžkovej izby pre dve dospelé osoby, preto sa chcem informovať či máte voľné kapacity v termíne od 30.8. do 3.9.2017?
Prosím o potvrdenie, aby som si mohla voucher zakúpiť na 4 dni/3 noci LETO. Rada by som sa informovala aj o možnostiach nástupu na pobyt. Ďakujem. Tóthová

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajem,
ponúkame ešte dostupnú izbu štandart aj štandart s balkónom, doporučujeme predbežne zarezervoať izbu mailom.
Následne po zaslaní voucheru Vám pobyt potvrdíme.
S prianím pekného dňa recepcia Ivančáková

Iveta Kalmárová

Dobrý deň,
chcem urobiť rezerváciu na pobyt v čase od 30. 11. do 2. 12. 2017, pre 2 dospelé osoby a jedno dieťa 13 rokov na prístelke. Po potvrdení zakúpi voucher.
ďakujem Kalmárová

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajeme,
V tomto termíne ponúkame dostupné izby štandart, štandart s balkónom, komfort aj apartmán,
môžete si zakúpiť voucher a následne prosíme rezerváciu zaslať emailom.
S pozdravom recepcia Ivančáková

Juraj Bartovič

Dobrý deň, mal by som záujem o rezerváciu dve izieb – dva poukazy po dve osoby na termín : 24.9. 25.9. a 26.9.2017. Prosím o potvrdenie termínu, aby som si mohol poukazy zakúpiť.
Ďakujem za odpoveď.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň,

Radi by sme Vás informovali, že vo Vami zvolenom termíne máme izby k dispozícií.
Kupón si môžte zakúpiť. PO zakúpeni kupónu nás neváhajte kontaktovať na recepcia@hotelbachledka.sk a my Vám radi zašlme potvrdenie rezervácie.

Sidónia Oľšavská
recepcia

Juraj Bartovič

Koľko stojí pobyt na 3 dni –2 osoby?139.-€ , alebo 169.- Uvádzate viac cien.
Ďakujem za odpoveď.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň,

radi by sme Vás informovali, že nástupné dni pre kupón v hodnote 139€ sú nedeľa, pondelok, utorok a streda ( cez týždeň). V prípade kupónu za 169€ sú nástupné dni cez celý týždeň teda aj vo štvrtok, piatok a sobotu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na recepcia@hotelbachledka.sk

S priateľským pozdravom
Oľšavská Sidónia
recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore