Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletná ochrana telefónu – tvrdené sklo a čistiaca sada

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Oto Mistrík

Dobrý deň, chcem sa opýtať na dostupnosťa cenu Silikónového transparentného obalu a ochranného skla na telefón Xiaomi Redmi 4X, 3GB/32GB, Dual SIM.

Ďakujem za odpoveď

S pozdravom Oto

Kupazbozi

Dobrý den, ano, tento model by měl být k dispozici, objednejte prosím na Zlavomate jiný model Xiaomi (redmi 4 pro např.) a napište k objednávce nějak do poznámky a lépe i nám na email, že chcete Redmi 4×. Děkujeme. Hezký den.

Viktor Feču

Dobrý deň . Dnes som od vás dostal silikonový kryt na telefon bol v poriadku. Ale tvrdené sklo je po všetkých stranách menšie o 2 až 4 mm. Mohli by ste mi poslať správnu veľkosť dakujem. Jedná sa o mobil HONOR 8 Model : FRD-L02 .

Kupazbozi

Dobrý den, můžeme poprosit o zaslání fotografie a rozměru Vašeho telefonu přímo na náš email, abychom mohli co nejdříve vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkujeme a omlouváme se za komplikace. Hezký den.

Miroslav Dado

Dobrý deň. Objednal som si kompletnú ochranu telefónu Huawei P9 Lite a Sony Xperia Z3mini. Pri telefóne Sony som zaskrtol Z3 mini ale v potvrdení objednávky prišlo iba Z3, čo je iný telefón. Čo sa s tým dá robiť? Ďakujem

Kupazbozi

Dobrý den, přidal jsem poznámku k Vaší objednávce a mělo by být vše ok. Hezký den.

Jana Jakubová

Dobrý deň. Nenašla som v ponuke kryt a sklo na Moto G5. Viete mi s tým pomôcť ?
Ďakujem.

Kupazbozi

Dobrý den, momentálně v akci není, ale zkusíme ho poptat a eventuálně zařadit do další akce na Zlavomatu. Hezký den.

Ing. Husz Peter

Dobrý deň,
objednal som si u Vás tento tovar a aj mi došlo všetko v poriadku. Ale kryt mi prišiel na Huawei Y5 II, kdežto ja by som potreboval kryt na Huawei Y5, ktorý je o pár milimetrov menší. Chcel by som sa opýtať, či by bola možná výmena.
Ďakujem

Kupazbozi

Dobrý den, samozřejmě, není problém, stačí zaslat zpět na adresu odesílatele a připsat na papírek požadovaný motiv a my zašleme na Vaši adresu:) Děkujeme.

Tomas

Dobry den je mozne na jednu objednavku resp. jedno poštovné objednat kryty a sklo pre viac telefonov ?. Dakujem.

Kupazbozi

Dobrý den, ano, je možné objednat libovolné množství:-) Hezký den.

Mária Flachsová

Zdravím,objednala som si tovar od Vás a prišlo mi poškodený tovar .....tvrdené sklo.....sklo bolo prasknuté ako mám postupovat?

Kupazbozi

Dobrý den, to nás mrzí, samozřejmě Vám zašleme nový kus, jen poprosíme o zaslání fotografie a čísla objednávky na náš email. Děkujeme a omlouváme se za komplikace i jménem přepravce. Děkujeme.

Jana

Dobrý deň.
Ako nalepiť sklo ?

Kupazbozi

Dobrý den, zasíláme jednoduchý návod přímo sem:-) Hezký den.
Návod na instalaci ochranného skla pro mobilní telefony

  1. Rozbalte zelenou utěrku a setřete nečistoty z displeje.
  2. Rozbalte červenou utěrku a dokonale vysušte displej.
  3. Stáhněte ochrannou folii z krytu.
  4. Opatrně nasměrujte kryt na displej telefonu a přiložte na displej.
  5. Zatlečte na prostředek displeje, aby kryt přilnul rovnoměrně k celému displeji.
Daniela Havrillova

Dobrý deň.
Chcem sa informovať, či táto sada sa hodí na na mobilný telefón Alcatel pixi 4024d. Ďakujem za odpoveď. Havrillova Daniela

Kupazbozi

Dobrý den, bohužel pro tento typ momentálně nemáme, ale pokusíme se pro Vás do příští akce na Zlavomate.sk zajistit. Hezký den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore