Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jesenný pobyt s wellness uprostred Pienin a Belianskych Tatier

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Penzión SKI Jezersko*** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Katarina

dobry den, mate volne kapacity na termin 30.11.-3.12.2017 pre dve dospele osoby a 2× dieta vo veku 2r, a 5r.-pristelok iba pre jednon dieta? a aka je konecna cena aj s priplatkami za deti? dakujem

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň, pre bližšie informácie ohľadom dostupnosti nás kontaktujte na t.č: + 421 910 393 9­39 alebo prostredníctvom e-mailu info@penzionskijezersko.com. Prajem pekný deň.

Monika Sodomkova

Dobry den chcem sa opytat ci vam uz funguje vyrivka a ci ste uz odstranili zavady spojene s ranajkami a vecerou. Dakujem

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň, vírivka nám funguje a odstránili sme všetky závady spojené s raňajkami a večerami.
Pre bližšie informácie ohľadom dostupnosti nás kontaktujte na t.č: + 421 910 393 9­39 alebo prostredníctvom e-mailu info@penzionskijezersko.com. Prajem pekný deň.

Dominik

Potreboval by som voucher využiteľný v roku 2018 ako narodeninový darček .Ako ho viem získať ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť voucheru je do 30. 11. 2017. Po tomto termíne sa cena riadi bežným cenníkom hotela. Ten je k dispozícii na stránke hotela. Ak budete sledovať náš portál alebo odoberať novinky cez email/facebook, môžete sa dozvedieť o budúcich ponukách. Prajem pekný deň!

Lenka

Dobrý večer, chcela by som sa Vás spýtať, či máte voľnú dve voľne izby pre dve osoby s pristelkou ( dve rodiny) v termíne 24.,25.,26.no­vember?ďakujem za odpoveď Kohutova

Penzión SKI Jezersko***

Pekný deň, v danom termíne máme ešte voľnú kapacitu.

Veronika Sninská

Dobrý večer, chcem sa spýtať či máte voľný termín 17.- 19.11.2017 pre 4 dospelé osoby ( 2 samostatné izby) ? Ďakujem pekne za odpoveď.

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň, daný termín máme už plne obsadený.

Bibiána Turzová

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné ponuku uplatniť aj v období od 26.12– 29.12.? Za odpoveď ďakujem. S pozdravom Turzová

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť voucheru je do 30. 11. 2017. Po tomto termíne sa ceny riadia platným cenníkom hotela.

Miroslav

Dobrý deň. Chcem sa spýtať na termín od 24.10.- 27.10.2017 jedná sa o jednu dvojlôžkovú izbu. Ďakujem.

Penzión SKI Jezersko***

Pekný deň Miroslav,
v danom termíne máme ešte voľnú kapacitu.

Iveta

Dobrý deň. Chcem sa spýtať na termín od 13.10.- 15.10.2017 jedná sa o dve dvojlôžkové izby.
Ďakujem.

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,
v danom termíne máme už všetko plne obsadené.

peter

Dobry vecer, v piatok mame u vas rezervaciu (welness pobyt) a chcel by som sa vas opytat ci sa da u vas posediet v nejakom bare vo vecernych hodinach? dakujem

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,
reštauráciu a bar máme otvorený od 10:00 – do 22:00 hodiny.

Anna

Dobrý deň, máte prosím voľný termín od 27–29. októbra ? Dvaja dospelý+bytový pes. ďakujem

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,
daný termín nie je voľný.

Nikola

Dobrý den, chci se zeptat na termín 15,16,17 leden…

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,
ľutujem daný termín máme už plne obsadený.

Dana Ivančová

Dobrý deň,
mám záujem o pobyt vo Vašom penzióne, ale chcela by som sa opýtať, či máte voľný termín od 26.-28. 09. 2017. Ďakujem.
S pozdravom Ivančová.

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň pani Ivančová,
daný termín máme voľný,takže kľudne si môžete urobiť rezerváciu.

Jana

Dobrý deň,
ak si kúpim voucher pre s ubytovaním pre dve osoby, sú možné doplatiť dve prístelky pre deti 8,10 rokov za 15 EUR na deň? Ďakujem.

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,
áno je to možné. Doplatok za prístelky sa uhrádza pri príchode na mieste.
Prajem Vám pekný deň.

Sona

Dobry den, moze k vam j pes ked je vycviceny?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, po dohode s recepciou je možné so sebou zobrať aj domáceho miláčika. Prosím obráťte sa priamo na Penzión: info@penzionskijezersko.com , +421 910 393 9­39. Prajem Vám pekný deň!

Šupejová

Dobrý deň, chcela by som stornovat voucher.ako postupovať?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, prosím napíšte nám email na adresu podpora@zlavomat.sk. Uveďte prosím kód voucheru, ktorý si prajete stornovať. Následne Vám budeme vedieť povedať viac informácii. Prajem pekný deň!

Alexandra

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či máte volný termín 5.9 – 8.9. 2017 pre dve osoby. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň, Alexandra,
odporúčam kontaktovať priamo Penzión alebo si vrámci termínovaného variantu pozrieť dostupnosť.

Miro

Dobrý večer, prosím, máte ešte voľný pobyt pre dvoch v termíne 1.-3.9.2017? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň,

odporúčam kontaktovať priamo Penzión alebo si vrámci termínovaného variantu pozrieť dostupnosť.

Jakub K

dobry den,
termin na noc 24,25, mate volny ?

dakujem za odpoved.

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,
daný termín máme voľný.
Pekný deň.

Danka

Dobrý deň, chceli by sme si kupit voucher pre dve osoby na 3 noci, mali by sme zaujem o termin od 14.9. do 17.9. Mate tento termin este volny? Zároven sa chcem spýtat co by stal doplatok za tretiu osobu s polpenzou a ubytovanie v apartmáne.
Vopred ďakujem za odpoved

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň, daný termín máme ešte voľný. Za ďalšiu osobu sa dopláca 25€ os. / noc s polpenziou.
Za ubytovanie v apartmáne sa dopláca 10€/ noc.
Pekný deň.

Katarína Žigová

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, našla som Vašu ponuku na zlavomat.sk a zaujímalo by ma či máte voľné ubytovanie pre dve osoby v období od 18.08– do 20.08. 2017.
Aby sme si vedeli zakúpiť kupón. Mali by sme záujem o Váš balíček v hodnote 119e. Ďakujem vopred za vašu odpoveď.
S pozdravom Žigová

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,
daný termín máme už plne obsadený.
Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore