Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentka alebo 1 vstup na efektívne EMS Fitness

4,5 / 5 Sun Studio Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Paula

Dobry den, prosim ak si zakupim permanentku na 10 vstupov, musim och vsetky vyuzit do konca januara ? Iba na Vianoce priletim po dlhsej dobe domov a od januara by som chcela zacat s treningami ale do konca januara nestihnem vyuzit asi vsetkych 10. Dakujem

Sun Studio

Dobry den,
do konca januara treba voucher iba uplatnit, treningy potom mozte z permanentky cerpat lubovolne.

S pozdravom
SunStudio

Zvedavá

Dobrý deň, mohla by som to vyskúšať aj keď som nikdy necvičila a mám konfekčnú veľkosť 56? Máte taký veľký oblek k dispozícii a je to vhodné aj pre veľmi silné postavy?

Sun Studio

Dobry den, cvicenie je vhodne aj pre silnejsich, mame vesty roznych velkosti. Staci sa len telefonicky objednat na tel.c. 02/55422547 a prist. na cvicenie si nepotrebujete nic priniest, pripadne len tenisky, ale mozte cvicit aj bosa.
S pozdravom
SunStudio

Maria

Ked pocujeme slovo elektrika tak ma napadne len jedno…je to bolestive? Tie impulzy je citit?

Sun Studio

Dobry den,
Pouziva sa tam rovnaka frekvencia ako v zdravotnictve, napr. pri elektroliecbe. Citite take mravcenie, my pridavame, alebo uberame silu, podla toho, ako si zakaznik povie.

S pozdravom
SunStudio

Michaela

Dobrý deň, je prosím toto cvičenie vhodné aj pri zníženej funkcii štítnej žľazy? Ďakujem

Sun Studio

dobry den,

medzi kontraindikáciami sa neuvadza stitna zlaza, ale doporucil by som Vam informovat sa u svojho lekara. Preposielam Vam kontraindikacie:

  1. Celkové (absolútne) kontraindikácie

•Je mladšia ako 15 rokov
•Trpí srdcovo-cievnymi ochoreniami
•Disponuje kardiostimulátorom, alebo iným implantovaným elektronickým
•lekárskym prístrojom
•Trpí ťažkými neurologickými ochoreniami alebo inými kŕčovými záchvatmi (skleróza multiplex, spastická spinálna paralýza, Parkinsonova choroba, ochrnutie a epilepsia, žlčníkové a obličkové koliky a pod.)
•Nádorové ochorenia
•Diabetes mellitus ( cukrovka )
•Je tehotná, dojčí alebo je v čase prvých dvoch dní menštruácie
•Trpí horúčkou, akútnymi bakteriálnymi alebo vírusovými ochoreniami
•Trpí hemofíliou (porucha zrážania krvi)
•Trombóza,trom­boflebitída




 

  1. Miestne /relatívne/ kontraindikácie.

    Nemožno prevádzať elektrickú svalovú stimuláciu len na určitých častiach tela.

•Trpí nádorovými ochoreniami (karcinóm prsníka)
•Má kovové implantáty v tele, vrátane fixujúcich kovov na protézy (výnimkou sú platinové implantáty)
•Má jazvy na častiach tela menej ako 10 mesiacov po operačnom zákroku (neumiestňujú sa elektródy na zjazvené časti tela)
•Trpí akútnym zápalom kĺbov (Artritída je chronické zápalové ochorenie postihujúce kĺby)
•Trpí vysokým krvným tlakom (kardio-tréning urýchľuje pulz, preto počas tréningu je potrebné vyhnúť sa tomuto spôsobu)

S pozdravom
Sunstudio
Petra

Dobrý deň mate trénerov aj v Ponteo? Tam by sa nedalo zakúpiť cvičenie?
Dakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore