Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Jedinečná dovolenka vo Via Jasná**** s každodenným wellness do konca roka 2017

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Apartmány Via Jasná Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana Zajacová

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na termín od 17.11.2017 do 19.11.2017 či je termín voľný na dve noci pre 4 osoby.
Vopred vám veľmi pekne ďakujem.

Edita Grivalska

Dobry den chcela by som sa opýtať mate volny termin 13.11. Do 15.11.pre dve osoby s polpenziou. Dakujem

Vlada

Dobry den chcem sa spytat s priatelom by sme chceli u vas rezervovat od 3.1.2018–5.1.2018 pobyt tri dni dve noci a snami idu nase dve deti (rok a dva) tak chcem vediet ci mate volno a kolko voucherov potrebujem. Dakujem pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň Vladka,
platnosť vocuheru je do 17. 12. 2017, po tomto termíne sa ceny riadia platným cenníkom hotela. Príplatky za deti nájdete pri každej ponuke, tie sa uhrádzajú priamo v hotely.

Jana

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať na voľné ubytovanie v období od 01.11.2017 do 04.11.2017? Ďakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v danom termíne máme voľný apartmán.
Pre dve osoby k zľavomatu je tento apartmán s dopaltkom 20 eur/noc.
S pozdravom Miroslava Socháňová

Martin

Zdravim,
je volny termin od 10 do 12 novemebra pre 2dospele osoby?
Dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

bohužiaľ v danom termíne sme už plne obsadený.

S pozdravom Natália Revajová

Mili Ofúkaná

Ste ešte voľné izby od 28.10.dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

28.10.2017 už bohužiaľ nemáme žiadne voľné izby. Až od 29.10.2017.

S pozdravom

Rebecca Šandová

Jan Tokoly

Dobry vecer chcem sa opytat ci mate este volne izby od 30.10 do 1.11.?

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v danom termíne máme voľné izby. Pre bližšie informácie alebo v prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na reservation@viajasna.sk alebo na telefónnom čísle 0904 318 042.

S pozdravom

Rebecca Šandová

Katarína Bátorová

Dobrý večer chcela by som sa opýtať na termín 27.10–29.10. či je volný.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v danom termíne už bohužiaľ nemáme žiadne izby voľné.

S pozdravom

Rebecca Šandová

Katarína

Dobrý den, chcela by som sa spytat, ci mate este volny termin 17.11–19.11.17 pre dve dospele osoby + 2deti (3,5r)?vopred dakujem za odpoved

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň

bohužiaľ v danom termíne sme už plne obsadený.

S pozdravom Natália Revajová

Popaďaková

Dobrý večer,chcela by som sa spýtať či máte v termíne 20.10.-22.10. voľnú dvojložkovú izbu? ďakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,
bohužiaľ, v danom termíne máme plne obsadené.
Skúste si vybrať iný termín.
S pozdravom
Miroslava Socháňová

Bodnárová

Dobrý deň v termíne 10.-12.11. izbu, kde môžu byť 3 dospelé osoby (babská jazda) a aká cena by tam bola? Ďakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň pani Bodnárová,

v danom termíne máme ešte poslednú izbu voľnú je to izba štandard superior vo vedľajšej budove pre 3 osoby (je tam manželská posteľ + rozkladací gauč). Doplatok za tretiu osobu je 35 €/noc k voucheru pre 2 osoby na 2 noci cez víkend za 139 €.

V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky na 0904 318 042

S pozdravom

Rebecca Šandová

Lívia

Dobry den, pobyt pre 4 osoby znamena, ze su ubytovani v jednej izbe alebo v dvoch. Dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

ak máte zakúpený voucher pre 4 osoby, platí to na jednu izbu pre štyroch.
S pozdravom
Miroslava Socháňová

Mia

Dobry den. Zaujmalo by ma, ci ponukate darcekove poukazy s platnostou na cca pol roka alebo cely 2018. Chcela by som darovat poukaz do welness rodicom na vianoce na neobmedzeny datum. Za odpoved vopred dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť voucheru na pobyt apartmány Via Jasná je do 17.12. 2017. Po tomto dátume platnosť voucheru vyprší, preto na konkrétny dátum odporúčame kontaktovať priamo hotel.

Diana Botošová

Dobrý deň,v termine od 6.10–8.10 bude voľná izba?a to by som sa chcela ešte spítať či sa dá aj na jednu noc???

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

bohužiaľ tento víkend máme plne obsadené, máme poslednú rodinnú izbu voľnú od 7.10.2017 zatiaľ.
Táto izba by pre dve osoby bola s doplatkom 10 eur/noc, ak máte zakúpený pobyt cez zľavomat.
S pozdravom
Miroslava Socháňová

iva

Dobry den, mali by ste prosim volno v termine 2.10 – 6.10 (4 noci)? dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,
v danom termíne máme voľné izby.
S pozdravom
Miroslava Socháňová

Ľubomíra

Dobrý vecer, prosim vas chcem sa spýtat, ci je moznost vyuzit ponuku aj zaciatkom buduceho roka, cca do 04/2014 . Prípadne ak nie, či je moznost zakupenia pobytu mimo zlavomatu a aka je cena ? Chceli by sme to totit darovat pre 2 osobykoncom 10/2017, cize by pomohla dlhsia doba moznosti zajednania pobytu.Ďakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,
v danom termíne máme voľnú Superior izbu pre dve osoby s doplatkom 10 eur/noc, alebo

Ivana

Dobrý deň,
v termíne 25.-27.10. máte voľnú izbu pre dvoch?
Ďakujem.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v danom termíne máme voľný Studio apartmán pre dve osoby s doplatkom 5 eur/noc, alebo Superior izbu vo vedlajšej budove pre dve osoby bez doplatku.
S pozdravom
Miroslava Socháňová

Petra

dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či máte ešte voľný termín 27.10.- 29.10. (pia – ned). mali by sme záujem o izbu s manželskou posteľou resp. izbu pre dvoch. ďakujem.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,
v danom termíne máme voľnú Superior izbu vo vedlajšej budove pre dve osoby s doplatkom 10 eur/noc, alebo apartmán v hlavnej budove pre dve osoby s doplatkom 20 eur/noc.
S pozdravom
Miroslava Socháňová

Adrian

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať , či je možné si izbu zarezervovať na štvrtok, piatok, sobota – 2 noci (konkrétne od 26.10 do 28.10), pretože v ponuke máte intervaly od ned do pia a ďalšie od pia do ne. Za odpoveď vopred ďakujem.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,
samozrejme sa dá ubytovať aj od štvrtku do soboty, v danom termíne máme voľné Superior izby vo vedlajšej budove.

Kristina

Dobrý vecer , chcela by som sa spýtať či máte voľnú dvojlôžkovú izbu od 29.9.- 1.10. Oktobra ?

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,
je nám ľúto, ale v danom termíne máme plne obsadené.
S pozdravom

Miroslava Socháňová

Michal

Dobrý deň máte voľne pre dve osoby izbu od 10:11 do 12:11 2017 Dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v termíne 10.-12.11.2017 máme voľné 2-lôžkové izby vo vedľajšej budove.

S pozdravom Natália Revajová

Mia

Dobrý deň,
máme záujem o pobyt vo Vašich apartmánoch na víkend od 22.09.2017 do 24.09.2017. Máte prosím voľné? ďakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,
je nám ľúto ale v danom termíne máme plne obsadené.
S pozdravom
Miroslava Socháňová

Miloš Štefanec

dobrý deň
chcem sa informovať o dostupnosti v termíne od 19.9. do 21.9.
ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo Apartmány Via Jasná na tel. čísle: +421 904 318 0­42 alebo e-mailom: reservation@viajasna.sk. Pekný deň.

Petra

Dobrý den,
rada by som sa informovala o dostupnosť a kalkuláciu tohto pobytu, na 2 noci, teda 3 dni…Na termíne nám v podstate nezalezi, len keby pripadol na vikend, teda PIA-NE…Aka by bola prosim pre nás najvýhodnejšia kombinácia a cena, pri dvoch dospelých a dvoch deťoch vo veku 13 a 11 rokov+maly štvornohý člen rodiny (pudel)?

Vopred Dakujem za odpoved,
Kasanová Petra.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

voľné víkendové pobyty máme až od októbra.
Ak si zakúpite pobyt pre 2 osoby za 139 € tak za dieťa do 12 rokov je doplatok 13 €/noc a dieťa nad 12 rokov je doplatok 35 €/noc. Boli by ste ubytovaný v rodinnej izbe.
Môžete si zakúpiť pobyt pre 4 osoby za 219 €. Tak isto by bola v cene rodinná izba alebo potom apartmán s doplatkom 10 €/noc.
Psík je za poplatok 5€/noc.

S pozdravom Natália Revajová

branislav

Dobry den,
mal by som zaujem o balicek 2noci, 2osoby za 119€. Ako sa plati za deti, konkretne 2do 5rokov? Jedno by malo byt zdarma, ale co druhe?
Dakujem,l Branislav

Robert

Dobry, ako mozem stornovat voucher? Vratite mi plnu sumu? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, prosím napíšte nám email na adresu: podpora@zlavomat.sk. Poskytneme Vám bližšie informácie. Ďakujem a prajem pekný deň!

dusan jancek

dobry den chcem sa spytat na termin-29.09–1.10 tri dni dve noci, ci mate volne a cena je 139 eu. dakujem jancek

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo Apartmány Via Jasná na tel. čísle: +421 904 318 0­42 alebo e-mailom: reservation@viajasna.sk. Pekný deň.

Michaela Urminská

Dobrý deň, mala by som dve otázky:

  • v prípade ubytovania 3 osôb (pri kúpe kupónu pre 4), je možné ubytovanie na dvojlôžkovej izbe s prístelkou?
    • Každodenný wellness pri pobyte na 3 dni (dve noci) – znamená 3 krát vstup do wellness? 
Ďakujem za odpoveď.
Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

pri kúpe kupónu pre 4 osoby máte v cene rodinnú izbu.
Vstup do wellnes je 2× – v prvý deň pobytu, druhý deň pobytu. Tretí deň pobytu je odchodový. Check out je do 11:00.

S pozdravom Natália Revajová

Ľuba Šilliková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľnu jednu dvojposteľovú manželskú izbu pre 2 osoby na termín 10.9.-12.9.2017 na dve noci , Ďakujem Šilliková

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo Apartmány Via Jasná na tel. čísle: +421 904 318 0­42 alebo e-mailom: reservation@viajasna.sk.
Pekný deň.

Eva Bučková

Dobrý deň, mala by som záujem o dve dvojposteľové izby na termín
21.09–24.09.2017 /3 noci/. Máte ešte voľný tento termín?
Ďakujem
Bučková

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo Apartmány Via Jasná na tel. čísle: +421 904 318 0­42 alebo e-mailom: reservation@viajasna.sk.
Pekný deň.

Aneta Petrušová

Dobry den moje meno je Aneta Petrušova. Objednala som pobyt pre 4 osoby a platbu som vykonala ale ziaden voucher mi este neprisiel a ani nejaka sprava o nejakom potvrdeni ze moju objednavku registrujete. Poprosim o skoru odpoved! Dakujem za pochopenie.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Váš voucher Vám bol odoslaný. Niekedy sa stane, že email od nás spadne do priečinkov ako reklama, spam, nevyžiadaná pošta. Prosím, skontrolujte si aj tieto priečinky. Poprípade Váš voucher viete nájsť po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Prajem pekný deň.

romana

Dobry den.
Aky typ izby zahrna pobyt na 3 dni (2 noci), 2 osoby · JESEŇ / Pobyt cez víkend (Piatok – Nedeľa) ? za cenu 139 eur
dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v cene kupónu je 2-lôžková izba.

S pozdravom Natália Revajová

Martina Stašová

Dobrý deň. Chcem sa spýtať na možnosť zapožičania bicyklov.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

U nás priamo nie, ale hneď vedľa nás je požičovňa bicyklov .

S pozdravom
Natália Špitová

Roland

Od dnes voľne miesto 2 x dospeli 1 dieťa ? Na tri dni . Ďakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

od dnes na 2 noci máme voľnú ešte poslednú izbu štandard superior.
V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na tel čísle 0904 318 042.

S pozdravom

Rebecca Šandová

Helena Tomasova

Rada by som isla cez tyzden 2 dni, 1 osoba.Aka je cena-teda 2 noci v termine 5.-7.17 dakujem tomasova

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v ponuke máme na zľavomate len pobyty pre 2 alebo 4 osoby. Nevieme Vám spraviť inú cenu pri pobyte pre 1 osobu.

S pozdravom

Rebecca Šandová

Dominika Šabľová

Dobrý deň,

máte prosím voľnú 1 dvojlozkovu izbu v termíne 15.-17.9.2017?

Ďakujem za odpoveď

S pozdravom

Šabľová

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v danom termíne už bohužiaľ nemáme žiadne izby voľné.

S pozdravom
Rebecca Šandová

karin

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať či je v cene zarátaná aj masáž, a ak nie či by bola možnosť doplatiť. Za odpoveď ďakujem.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

masáže nie sú zahrnuté v kupónoch. Samozrejme sa dá masáž doplatiť. Ponuku nájdete na našej stránke www.viajasna.eu

S pozdravom Natália Revajová

Jakub Kyrcz

dobry den,
termin na noc 24,25, mate volny ?

dakujem za odpoved.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

prosím doplniť mesiac pobytu a počet osôb. Ďakujem

S pozdravom Natália Revajová

Anton

Dobrý deň,
mal by som záujem o pobyt v termíne 14–17.9.2017 pre dve dospelé osoby a dieťa vo veku 14,5 r. Je možné ešte rezervovanť na tento termín pobyt?

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v termíne 14.-17.09.2017 sme už bohužiaľ plne obsadenyý.

S pozdravom Natália Revajová

Anna Hudakova

Dobry vecer,mam zaujem o akciovy jesenny wellnes pobyt pre 2 osoby-manzelska postel-termin od 2.10.2017–5.10.2017.cena 179.-E Dakujem,

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v termíne 02.10.-05.10.2017 máme voľné izby.
Záväznú rezerváciu nám prosím pošlite mailom na adresu : reservation@viajasna.sk spolu s kódom kupónu.

S pozdravom Natália Revajová

Daniela

Dobry den, na vasej stranke vidim fotku len jednej budovy.
Co znamena prosim izba superior vo vedlajsej budove a aky to ma vplyv na kvalitu izby? Pretoze podla skusenosti, dost casto byvaju vedlajsie alternativy horsie …

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

Nemá to vplyv na kvalitu izby. Vedľajšia budova je od hlavnej asi 20 metrov a budovy nie sú prepojené , takže by ste chodili cez vonkajšok do hlavnej budovy.

S pozdravom

Natália Špitová

Simona

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať máte niaky voľný termín pre dve osoby na 3 dni a 2 noci?

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

Poprosím Vás upresniť termín . Ďakujeme.

S pozdravom

Natália Špitová

Veronika

Dobrý deň, rada by som sa opýtala na voľný termín na 4 noci v čase medzi 26.8–3.9.2017, boli by sme 3 dospelé osoby a dieťa 1 rok. Aká by bola prosím cena ak by sme chceli rovnaké výhody aj pre tretiu osobu ako v kupone? Ďakujem za odpoveď

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v termíne 26.08.-30.08.2017 je voľná izba superior vo vedľajšej budove.
Za tretiu osobu by sa doplácalo 35 €/noc a dieťatko do 5 rokov má pobyt zadarmo bez nároku na samostatné lôžko.

S pozdravom Natália Revajová

Miro

Dobrý deň kolko by nas stal pobit od 1.do 3 .2017 ak mate volno 2 dospele osob.1 dieta 8 rok dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

Od 1.-3.9.2017 by sme mali voľný už len apartmán , pri zakúpení pobytu pre 2 osoby za 139 eur je doplatok za apartmán ešte 20 eur/noc = spolu 179 eur + doplatok za dieťa je 13 eur/noc = 205 eur.

S pozdravom

Natália Špitová

Ivana

dobrý deň, chcem sa opýtať sme 2 dospelý a 2 deti ( 7 a 17r.) vo voucheri sa píše, že rodiny budú ubytované v rodinnej izbe, v príplatkoch je uvedené za rodinnú izbu 10 eur/noc. Keďže voucher je za 119 eur koľko doplatíme aj za deti so stravou? Ak by to vyšlo rovnako je asi potom výhodnejšie kupiť 2 vouchery a tým teda 2 izby.Prosím o kalkuláciu

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

najvýhodnejšie by pre Vás bolo zakúpiť si voucher pre 4 osoby. V ňom už máte zahrnuté ubytovanie v rodinnej izbe aj stravu a ubytovanie pre deti.
Pred kúpou voucheru si ale prosím overte dostupnosť v konkrétnom termíne na našom tel.č. 0904 318 042 alebo mailom na reservation@viajasna.sk

S pozdravom

Rebecca Šandová

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

Pri zakúpení 1 voucheru by ste mali rodinnú izbu s doplatok + doplatok za deti , Takže 119 ( pobyt cez týždeň 2 osoby 2 noci ) + doplatok za dieťa 7 ročné je 13 eur/noc a za 17 ročné 35 eur/noc + doplatok za izbu10 eur/noc = 235 eur je celková suma za celý pobyt.

Ak by ste brali 2 izby tak treba zakúpiť 2 vouchre teda 119 + 119 + za každú izbu je doplatok 10 eur/noc, takže tam je celková suma 278 eur .

Ešte Vás poprosím doplniť termín či máme voľné izby.

S pozdravom

Natália Špitová

Miroslav Hoffmann

Dobrý deň , chcem sa spýtať máte volnu izbu na termín 1 – 3.9. 2017
s pozdravom a ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo Apartmány Via Jasná na tel. čísle: +421 904 318 0­42 alebo e-mailom: reservation@viajasna.sk.

Pekný deň.

Monika Barteková

Dobrý deň, máte ešte voľný termín 15.-17.9.2017? Bolo by možné mať v izbe manželskú posteľ, nie dve samostatné postele? Ďakujem Monika

Zlavomat.sk

Dobrý deň, vo Vami požadovanom termíne akcia možná nie je. Najbližší možný termín je od 27.8. Ohľadom dostupnosti, prosím kontaktujte priamo Apartmány Via Jasná. Pekný deň.

Katarina Baloghova

Dobry den v termine 15.9 vykend volna izba 2 dosely a jedno 14r dieta kueny pobyt cez zlavovy kupon?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
vo Vami požadovanom termíne akcia možná nie je. Najbližší možný termín je od 27.8. Ohľadom dostupnosti, prosím kontaktujte priamo Apartmány Via Jasná.
Pekný deň.

Denisa

Dobrý deň,
Mame zaujem zakupit voucher 2osoby+1dieta 1,5r,avsak este predtym sa chcem opytat,ci ma Apartman 1-jednopodlazny oddelenu spalnu a obyvacku dverami a kolko je priplatok na 1noc za tento apartmán k voucheru…
Dakujem s pozdravom Denisa

martina

Dobrý deň,
prosím Vás v dátume medzi 25.8–31.8 mate volnu izbu pre dvoch s vyuzitim zlavoveho kupona? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vo Vami požadovanom termíne akcia možná nie je. Najbližší možný termín je od 27.8. Ohľadom dostupnosti, prosím kontaktujte priamo Apartmány Via Jasná.

Pekný deň.

Eva

Dobrý deň Prosím Vás aká je dostupnosť k hotelu autobusovou alebo vlakovou dopravou? Ďakujem za odpoveď Evka

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

zo železničnej stanice v Liptovskom Mikuláši sa k nám dá dostať autobusom Jasná, Demänovská dolina alebo autobus č. 5 Bodice.
Naša zastávka sa volá Demänová – rázcestie.

S pozdravom Natália Revajová

Zuzana Macková

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je voľné ubytovanie v termíne od 30.08–01.09 príp. 02.09 pre 4 dospelé osoby a jedno dieťa 11r., s možnosťou využitia zľavových kupónov
Ďakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

V danom termíne máme voľný ešte apartmán a superior izbu vo vedľajšej budove.

S pozdravom Natália Revajová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore