Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zážitková jazda športovým automobilom Nissan či Tesla

4,9 / 5 Dreamcars (3 pobočky) Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
peter

Dobrý deň, nedal by sa teraz zakúpený voucher použiť niekedy budúci rok, nakoľko do 22.11. sa nestihne použiť?

Dreamcars

Dobrý deň. Poprosím zavolať na číslo 0949114413 kde vám poskytneme Info. Ďakujem

Tomáš

ešte mali detajl viem kupit ten voučer aj teraz na ten nissan gtr? aj ked to bude az v aprili 2018 Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Tomáš, momentálne sú jazdy na Nissan vypredané, voucher je možno zakúpiť až keď znovu nabehne na našu stránku.

Tomáš

dobry večer chcem sa opytat či bude ešte aktualna jazda na nissane? chcel by som ako vodič. Dakujem Tomáš

Dreamcars

Dobrý deň. Jazda Nissanom Gtr bude pokračovať od apríla 2018. Ďakujem

Martin Ručka

Termin jazdy sa dohaduje po zaplatení? Lebo si chcem rezervovat jazdu a nevidim tam taku moznost upresnit si datum a cas!

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martin

Ohľadom termínov sa môžete informovať aj pred zakúpením na tel. čísle +421 949 114 4­13. V prípade rezervácie je potrebné mať zakúpený voucher.

Prajem krásny deň.

Mária Ivašková

Dobry den, chcela by som sa opytat chcela by som tesla ako darcek. Ci sa da potom zmenit al by chcel to druhe auto

Dreamcars

Dobrý deň. Áno dá sa to zmeniť

Miriam

Dobrý deň.
Mohli by ste mi povedať, ako sa volá majiteľ Tesly, prosím?

Dreamcars

Dobrý deň. Na vašu otázku vám odpovieme osobne na čísle 0949114413

Martin

Preco varianta „Jazda na TESLA MODEL S 85D ako spolujazdec – Košice“ je nedostupna ? Prave o nu by som mal zaujem ale pise mi ze je to ukoncene, pritom ako vodic je stale v ponuke ale za volant si netrufam (jedine s autopilotom)…

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martin, tento variant je opäť dostupný. Budeme radi, ak si voucher zakúpite a využite našu ponuku. :) Prajem Vám pekný deň!

Lk

Dobry den chcem sa opytat ci mate volny termin na Teslu v KE 19.9 okolo 17–18…dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, rezerváciu prosím vykonajte na tel. č.: +421 949 114 4­13. Prajem pekný deň!

Karin

Dobrý deň, jazdy máte len cez týždeň? Cez víkendy vôbec? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Karin, termíny konania jázd sú vypísané v ponuke. Keď si zvolíte variant o ktorý máte záujem, v tabuľke vpravo uvidíte termíny.

Romana Lehutová

Dobrý deň, dnes som zaplatila voucher, ako ho premením na darček? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

musíte počkať na voucher, ktorý Vám odošleme keď platbu zaevidujeme. Následne pred vytlačením voucheru si zvolíte darčekový dizajn a voucher vytlačíte „ako darček“.

Pekný deň.

PK

Dobrý,dalo by sa dohodnúť aj na sobotu? jazda

Dreamcars

Dobry den.Prepacte ale nie.Dakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore