1,59 eur za ľubovoľnú sladkú alebo slanú palacinku a pohár pomarančového džúsu
-62 %

1,59 eur za ľubovoľnú sladkú alebo slanú palacinku a pohár pomarančového džúsu! Pokušenie, ktorému neodoláte, pre malých aj veľkých, so zľavou 62%

Idete neskoro, zľava skončila 26. 2. 2012.

1.59
Cena
Upozorniť na podobnú zľavu
Cena
1,59 €
Bežne:
4,25 €
Zľava
-62 %
Predané
2142 zákazníkov

Vyberte variant ponuky Zavrieť

Kúpiť 1,59 €
4,25 €

Kúpiť 1,59 € 4,25 €
1,59 eur za ľubovoľnú sladkú alebo slanú palacinku a pohár pomarančového džúsu
-62 %
Platnosť: 2 mesiace
Od 21. 2. do 20. 4. 2012
  • Fantastická sladká palacinka s čokoládou a šľahačkou, alebo slaná palacinka, či plnená mäsom
  • Pohár pomarančového džúsu k tomu
  • V nákupnom centre Avion aj Polus City Center
  • Lahodná maškrta pre malých aj veľkých
  • Zľava 62%
Zobraziť celý opis ponuky

Aj vy patríte k tým, ktorí radi maškrtia, v ktorúkoľvek hodinu? Ale samozrejme! Po dobrom obede, pri kávičke alebo napríklad aj počas nakupovania v obchodnom centre, keď si uchodení urobíte malú prestávku.

Čo by ste povedali na výbornú palacinku od majstra palacinkára? Urobte sladké alebo aj slané prekvapenie sebe, svojej polovičke alebo potešte svoje detičky! Doprajte mlsným jazýčkom to pravé a vyjadrite im originálnym spôsobom, ako ich ľúbite. Veď palacinky má každý rád!

Palacinky sú nielen veľmi obľúbeným dezertom, ale v našich zemepisných končinách mnohokrát aj hlavným jedlom. Toto tenučké chrumkavé tajomstvo v sebe ukrýva neopakovateľné čaro a lahodnú chuť, na ktorú každý rád spomína ešte od svojich detských čias.

Objavte aj vy čaro City Palaciniek, najväčšej palacinkárne v Bratislave a pochutnajte si na pravých palacinkách podľa originálnej francúzskej receptúry so zľavou 62%. Crepes, ako sa palacinkám hovorí v origináli, v AVION SHOPPING PARK alebo v Polus City Center vás dostanú! Teraz môžete mať chutnú sladkú alebo slanú palacinku len za 1,59 eur. Navyše k tomu dostanete ešte osviežujúci pohár pomarančového džúsu.

Ozajstný gurmánsky zážitok vám prináša palacinkáreň City Palacinky, ktorú nájdete aj v obľúbenom nákupnom centre AVION a v Polus city Center v Bratislave. City palacinky už viac ako 10 rokov svojim zákazníkom ponúkajú pravé francúzske palacinky – crepes, pripravované podľa tradičnej receptúry a právom im patrí ocenenie najväčšej palacinkárne v Bratislave.

V City palacinky vám podľa chuti a želania pripravia palacinky sladučké, ale aj slané alebo mäsové. Samozrejmosťou je dobrá kávička či osviežujúce nealko nápoje. Navštívte City palacinky a objavte svet pre veľkých aj malých, svet, ktorý poteší každého!

Ako uplatniť zľavu

Platnosť: Od 21. 2. do 20. 4. 2012
  • Počet kupónov nie je obmedzený
  • Pri uplatnení kupónu zadajte jeho číslo
  • Maximálny počet voucherov na osobu: 100

Kde uplatniť

CITY PALACINKY

AVION SHOPPING PARK

Polus City Center

Ivanská cesta

Bratislava

Tel. č.: 0905 763 440      

www.creperie.sk

Otvorené: Po - Ne: 9:00 - 21:00

1.59
Cena
Upozorniť na podobnú zľavu
Cena
1,59 €
Bežne:
4,25 €
Zľava
-62 %
Predané
2142 zákazníkov