Vstupenka na CARAT Tuning party
-50 %

7,50 eur za vstup na CARAT TUNING PARTY VIII. v Piešťanoch! Príďte si užiť najväčší TUNINGOVÝ zraz na Slovensku a vychutnávajte si koncentráciu vône benzínu, spálených gúm, štýlu, adrenalínu, skvelej atmosféry a krásnych žien na piešťanskom letisku so zľavou 50%!

Táto ponuka už bola vypredaná.

7.5
Cena
Upozorniť na podobnú zľavu
Cena
7,50 €
Bežne:
15 €
Zľava
-50 %
Predané
210/200

Vyberte variant ponuky Zavrieť

Vypredané 7,50 €
15 €

Vypredané 7,50 € 15 €
Vstupenka na CARAT Tuning party
-50 %
Platnosť: 2 dni
Od 22. 6. do 23. 6. 2012
 • CARAT Tuning party VIII.
 • Letisko Piešťany
 • Rýchle nadupané autá, spálené pneumatiky a vôňa benzínu
 • Najväčší motoristický event na Slovensku
 • Rytmus & Ego
 • Krásne Miss Carat Tunning
 • Možnosť si vyskúšať drift, šprint a slalom na vlastnom aute
 • Otvorenie už o 14:00
 • Zľava 50%
Zobraziť celý opis ponuky

Všetci milovníci „nadupaných“ motorov, vyleštených diskov a kvalitného rapu, pripravte sa! Opäť je tu každoročný tuningový raj! Ak ani vás nenechá zvuk motora chladnými a chcete si aj na svojom aute s adrenalínom v krvi trošku zadriftovať bez dopravných obmedzení, istotne nepremeškajte túto najväčšiu tuningovú udalosť na Slovensku a ešte k tomu so zľavou 50%!

Čaká na vás úžasný piatkový a sobotňajší program, kde sa „kultúrne“ vyžijete v spoločnosti tých najhriešnejších áut. Carat Tuning Party VIII. sa bude konať 22. a 23. Júna 2012, na letisku v Piešťanoch a vy si určite nenechajte úsť motoristickú akciu roka!

Okrem nádherných exkluzívnych áut, ktoré uvidíte šprintovať, driftovať a slalomovať na profesionálnych tratiach, vás rozpália aj krásne finalistky Miss Carat Tuning, ktoré už neodlučiteľne patria do blízkosti tých najlepších a najmä najkrajších áut v súťaži Show&Shine.

O piatkovú zábavu sa bude starať najmä Carat Main Stage, na ktorom vystúpi viacero špičkových umelcov. Headlinermi budú už tradične Rytmus & Ego a  najväčšie hity Kontrafaktu. Do rána vás budú zabávať chalani z K-Fun party, s ktorými môžete súťažiť o kopu skvelých cien, moderátorka Erika Barkolová, BACIL & RAGBY, tanečná skupina SHAKERS, speváčka LeRa, exibícia MUAI THAI TITAN GYM, Charlie Clubber, Laddy M, EKG a taktiež tanečný párty stage, na ktorom budú hrať najlepší house, DnB a dubstep DJ’s z In Da Club! Jednoducho, tomu nemôžete odolať!.

Otvorené budú dve vstupné brány, čím sa viditeľne urýchli vstup do areálu a otvoria sa presne o 14:00, aby ste si mohli užiť čo najdlhšie voľné šprinty a zároveň organizátori tým dali možnosť všetkým, ktorí chcú pricestovať už poobede a tým sa vyhnúť večernému náporu na vstupných bránach.

Chcete si aj vy všetko vyskúšať na vlastnej koži? Stačí vám len vaše autíčko a vodičský preukaz. Toto je to správne miesto a čas, kde si môžete vychutnávať auto pri šprinte, slalome a drifte priamo pod vašimi rukami!

Zažite aj vy neopísateľnú atmosféru Carat Tuning Party v Piešťanoch, ktorá rozpáli každého milovníka motorov!

Kalkulácia ceny

Původn…í cena …  Kč
Původní cena …  Kč
Původní cena …  Kč
Cena po slevě  Kč

Ako uplatniť zľavu

Platnosť: Od 22. 6. do 23. 6. 2012
 • 1 kupón platí na vstupenku pre 1 osobu na Carat Tuning Party (22. – 23. 6. 2012)
 • Kupón vymeníte za lístok na mieste v deň festivalu
 • Festival sa koná na Piešťanskom letisku
 • Maximálny počet voucherov na osobu: 10
 • Celkový počet voucherov: 200

Kde uplatniť

Carat Tuning Party
Letisko Piešťany

Žilinská cesta 597/81

921 01 Piešťany

tel: 0908530795

7.5
Cena
Upozorniť na podobnú zľavu
Cena
7,50 €
Bežne:
15 €
Zľava
-50 %
Predané
210/200