TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom
TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom
TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom
TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom

TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom Nečakajte a zakročte! Cíťte sa konečne šťastný pri pohľade na váš nový imidž v zrkadle. Garancia vrátenia peňazí, ak pre vás zákrok nie je vhodný!

Idete neskoro, zľava skončila 27. 9. 2012.

800
Cena
Upozorniť na podobnú zľavu
Cena
800 €
Bežne:
1 000 €
Zľava
-20 %
Predané
9/20

Vyberte variant ponuky Zavrieť

Kúpiť 800 €
1 000 €

Kúpiť 800 € 1 000 €
TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom
TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom
TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom
TRANSPLANTÁCIA VLASOV DHI systémom
Platnosť: 4 mesiace
Od 17. 9. do 31. 12. 2012
 • Transplantácia vlasov DHI systémom
 • Zľava zahŕňa:
 • bezplatnú konzultáciu a DHI alopacia test
 • jednodňovy zákrok, kde sa vsadí asi 300–400 štepov (1 štep = 2 vlasy)
 • Najšetrnejšia metóda – bez rezania, bez šitia, bez jaziev
 • Úplne prirodzený a garantovaný výsledok
 • 50 000 spokojných klientov na celom svete
 • 8-ročné skúsenosti s novou metódou
 • Možnosť vrátenia peňazí, ak pre vás zákrok nie je vhodný
Zobraziť celý opis ponuky

Vypadávanie vlasov a „kúty“ ešte väčšina chlapov spája so stratou prestíže…Snom každej ženy je bohatá hriva… Keď vlasy začnú rednúť a objavia sa lysé miesta, trpí nielen váš obraz v zrkadle, ale aj sebavedomie.

Keď vám „lezú krkom“ zázračné šampóny a mastičky, siahnite po radikálnom riešení, po ktorom konečne uvidíte výsledok. Cieľom kliniky Folliclinic je aplikovať najnovšie, najpokročilejšie inovácie v oblasti technológií obnovy vlasov s cieľom dať vám zdravé, prirodzene vyzerajúce vlasy, ktoré si zaslúžite.

Vďaka transplantácii vlasov metódou DHI budete mať opäť vlasy, ktoré si pamätáte ešte z mladosti. DHI NO TOUCH TECHNIKA™ je najpokrokovejšia doposiaľ dostupná procedúra obnovy vlasov.

DHI vytvorilo malé implantačné zariadenie podobné peru, ktoré odborníkom umožňuje umiestniť jednotlivé folikuly bez pinzety alebo nadmerného manipulovania, čo zabezpečuje živší a kozmeticky príťažlivý folikulárny rast. DHI implanter umožňuje zvýšenú presnosť a schopnosť sledovať hĺbku a uhol vašich prirodzených vlasov, vrátane vlasovej línie.

DHI No Touch Technika™ podstatne zdokonaľuje umenie obnovy vlasov a umožňuje prebudovať prirodzené črty, akými sú cestičky, plešina na temene hlavy a rast vlasov vybiehajúci špičkou do stredu čela. Keďže sa pracuje iba na najvyššej vrstve kože, je potrebné iba slabé lokálne anestetikum. Sedenie trvá tri až šesť hodín a klienti sa často vracajú do práce už nasledujúci deň.

Nečakajte a zakročte. Každá skúsenosť s vypadávaním vlasov je jedinečná ako jednotlivec sám. Poradcovia vo Folliclinic sú vám k dispozícii, aby ste mohli prediskutovať váš individuálny prípad, obavy a ciele obnovy vlasov.

Pre koho zákrok nie je vhodný?

 Prekážkou sú akútne alebo chronické ochorenia kože, ktoré by mohli skomplikovať proces hojenia, ďalej nedostatok vlasov použiteľných na transplantáciu a tiež cukrovka, poruchy štítnej žľazy, problémy so srdcom či obličkami. O tom všetkom vás bude informovať lekár pri predoperačných konzultáciách a DHI alopacia teste. Peniaze sa vám vrátia, ak pre vás zákrok nie je vhodný.

Kalkulácia ceny

Původní ce…na …  Kč
Původní cena …  Kč
Původní cena …  Kč
Cena po slevě  Kč

Ako uplatniť zľavu

Platnosť: Od 17. 9. do 31. 12. 2012
 • Na predoperačné testy a zákrok sa môžete objednať telefonicky na čísle: 0905 947 853 alebo zaslaním e-mailu na: info@folliclinic.sk.
 • Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
 • Maximálny počet voucherov na osobu: 4
 • Celkový počet voucherov: 20

Kde uplatniť

Klinika Folliclinic

Teplicka 84

Piešťany 921 01

0905 947 853

info@folliclinic.sk

www.folliclinic.sk

800
Cena
Upozorniť na podobnú zľavu
Cena
800 €
Bežne:
1 000 €
Zľava
-20 %
Predané
9/20