Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

15-dielna sada prvotriednych hrncov Swiss Hufeisen

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Eva

Dobrý deň, prosím Vás aký obsah majú jednotlivé hrnce? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Eva. Bohužiaľ zľava už bola vypredaná.

Sylvia

Dobry den. Mozem vas este poprosit. Mozu sa hrnce pouzivat aj v elektrickej rure na pecenie? Dakujem Sylvia

Tunakupujem.sk

Dobrý deň,
hrnce nemajú odnímateľné rúčky, takže Vám pečenie v trúbe nedoporučujeme.

Sylvia

Oprava … pardon, kde su vyrobene… Dakujem

Tunakupujem.sk

Dobrý deň pani Silvia je to Švajčiarsko.

Lucia Matfiakova

dobrý deň,
Chcela by som sa opýtať, koľko asi vážia jednotlivé hrce.
Vopred ďakujem s pozdravom Lucia

Tunakupujem.sk

Dobrý deň pani Lucia, najväčší hrniec: 1,280kg; druhý najväčší: 860gram.; hrnček s rúčkou: 635gram.; najmenší hrnček: 623gram a panvica veľká s rúčkou: 1,85kg. Uvedené údaje sú bez pokrievky.

Tatiana Trebunova

Ešte Vás poprosím na obrázku vyzerajú naozaj ako hrnce s dvojitým dnom ,ktoré šetria nielen energiu,tým že sa v nich teplo udrží dvojnásobne.Hľadám totiž niečo podobné ako zepter.aj keď viem že kvalitou sa nedajú nahradiť.No niečo také by som potrebovala práve v menšom.Mám totiž od nich len veľké hrnce a žiaľ na dokúpenie nových nemám .Preto Vás prosím o pravdivú odpoveď či ide o naozaj kvalitnejšie hrnce s dvojitým dnom.Ďakujem Trebunová

Tunakupujem.sk

Dobrý deň pani Tatiana,
naše hrnce nie sú žiadne napodobneniny, sú nemeckej značky Blaumann, môžete nám dôverovať, že sú veľmi podobné vlastnosťami Zepteru, avšak tieto sú samozrejme novšieho prevedenia. Aby ste nám dôverovali, dno obsahuje presne tieto vrstvy v poradí: AISI 430 nerez ocele pre indukčné základne, hliníková zliatina, čistý hliník, uhlík, hliníková zliatina, uhlík, čistý hliník, 304 chirurgická nerezová oceľ.

Tatiana Trebunova

Dobrý deň zaujímalo by ma či sú tie hrnce naozaj kvalitné,lebo pred nedávnom som si objednala hrnce Viteesee a vraj kvalitné no boli to len smiešne napodobniny Ľahké papierové hrnce,ktoré s kvalitou nič nemali.Sú tieto hrnce aj s ťažším dnom ktoré udržiava teplotu.Alebo je to len ľahká napodobnina?cer­tifikát zrejme nemajú však?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore