Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

11,99 eura za melír na polodlhé vlasy. Zmena a oživenie vášho účesu rýchlo, bez poškodenia vláskov. Vaše nové ja so zľavou 63%!

4,2 / 5 Salon Emily Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Zuzana

Dobrý deň
Dokedy je možné využiť kupón?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň
Kupón je možné využiť dátumu 20. 2. 2012.
Nezabudni sa, prosím, objednať dostatočne vopred.
Prajeme pekný deň

Nicool Nedviďová

dobry den. chcela by som sa opytat co znamena profi-strih?? ide o klasicke strihanie v cene? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň
Jedná sa o klasické strihanie na mieru od profesionála.
Pekný deň

Slavka Lokšová Kuliková

Dobry den, chcem sa opytat, ci je mozne melir urobit aj na uz zafarbene vlasy. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Slávka, samozrejme, v takom prípade sa však radšej vopred so salónom poraďte, aký by bol výsledok (po kombinácii melíru s momentálnou farbou Vašich vlasov). Pri už zafarbených vlasoch je to vždy riziko.
Ďakujeme

Juliana Kurucová Tkacikova

Dobry chcem sa opytat ci miesto meliru, nemoze byt zafarbenie dole spodnych vlasov napr. blondine na hnedo. diky

Zľavomat

Dobrý deň Juliana,
o možnosti využitia kupónu na iné služby, aké zahŕňa, sa, prosím, informujte vopred priamo na tel. č. salóna 055/6225433, 0911 057 077.
Ďakujeme

Zuzana Čonková

Dobrý deň

z akých farieb melíru si môžem vybrať ?

Zľavomat

Dobrý deň,
akcia platí pre rôzne melíry, vhodné pre blondínky i pre brunetky. Info o celej ponuke získate na tel. 055/6225433, 0911 057 077 alebo osobne v salóne Emily.
Pekný deň

Suzan

Nie, nemáte pravdu. Pytala som sa priamo v salone, a ich odpoved bola ,,polodlhe chapeme po prsia,, .

Zľavomat

Význam „polodlhých vlasov“ sme si overovali telefonicky a odpoveď salónu sme tlmočili. :)
Napokon, po ramená a po prsia môže byť jedno a to isté, čo poviete?

Susan

No nie, nemyslím si, že to je to iste. Ja nemam prsia v rovine ramien.

Miška

Dobrý deň, chcem sa teda opýtať do približne akej dĺžky sa počítajú polodlhé vlasy? ďakujem

Zľavomat

Dobrý deň,

Polodlhé vlasy sa počítajú do dĺžky po ramená.
Pre dlhé vlasy salón akceptuje použitie dvoch kupónov pri jednej návšteve.
Prajeme pekný deň

Janka

Dobry den,
Mam vlasy dlhe do polovicky chrbata. Je mozne pouzit tento kupon na melir blond miesany s hnedou? Dakujem

Zľavomat

Dobrý deň Janka,
kupón zahŕňa okrem klasického melírovania vlasov aj umytie vlasov kvalitnými šampónmi podľa druhu vlasov, odborné poradenstvo,profi-strih, fúkanú a záverečný styling (použitie lesku, tužidla a laku). Ak máte akúkoľvek požiadavku mimo tejto ponuky (s kupónom a možným doplatkom navyše), najlepšie bude, ak sa individuálne dohodnete vopred so salónom na čísle 055/6225433, 0911 057 077.
Ďakujeme a veríme, že s výsledkom budete plne spokojná :)
Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore