Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

69,90 eur za odstránenie mimických vrások TIME CORRECTION pomocou BOTULOTOXÍNU. Vráťte čas späť a darujte si mladosť a krásu, teraz so zľavou 50%!

4,6 / 5 Inštitút Estetickej Medicíny Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Iveta

dobrý deň, asi pred 2 mesiacmi som mala botox medzi obočím a začiatok čela, potom mi ešte aplikovali kyselinu medzi obočím a povedali mi, že o 4 mesiace by som si mala dať ešte raz aplikovať botox a chcela by som sa spýtať, či by ste mi to aplikovali a koľko kuponov by som potrebovala

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

potrebujete 2 kupony, kludne si ich zakupte, aby ste ich mali k dispozicii a pridite na konzultaciu. Neda sa povedat ze 2 botox budete presne potrebovat za 4 mesiace, trvanlivostucinku je u kazdeho individualna, od 3–8 mesiacov. na konzultacii skontrolujem vasu mimiku a zvysny ucinok botulotoxinu a dohodneme sa kedy to presne pichneme. dakujem za pochopenie, pallova

Milka

Da sa aplikovat botulotoxin aj na nosovo-ustne vrasky- resp. ryhy oddelujuce lica a usta? Kolko kuponov treba na tento zakrok?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Milka, zistíme odpoveď u partnera a budeme Vás informovať. Pekný deň

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

ano, pouziva sa aj na zjemnenie nosovoustnych vrások, ale vytvára neprirodzený usmev micky mousa, takze ja ho tam neaplikujem.

Iveta

Dobry den prosim vas kolko by stala kombinacia botoxu s kyselinou hyaluronovou? Aplikacia medzi obocie. Dakujem

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Dobrý deň Iveta, tazko sa nacenuje zakrok, ak nevidim hĺbku vrasok, ale bezny postup je naaplikovat botox a po dvoch týždnoch cca 0,5ml kyseliny hyalurónovej v hodnote 130 eur, efekt potom pretrváva asi rok.

Jarka

Dobrý deň, na spodnú sánku a krk potrebujem koľko kupónov?

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Jarka na sánku a krk potrebujete 2 kupóny, sú to dve samostatne aplikacne zóny. Príjemný deň

Eva

Dobrý večer,na 1 kupón koľko ml séra sa minie?Ak mám málo vrások okolo očí a trochu okolo úst nedalo by sa to rozdeliť .?Ďakujem za odpoveď

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Dobrý deň Eva, botulotoxín sa aplikuje na mnozstvá jednotiek, nie ml, a u kazdého jedinca je dávka individuálna podla sily svalových skupín, nie vrások, takze samozrejme 1 kupon plati len na jednu lokalitu, nedá sa množstvo.

Helešová

Môžem ísť na ten botox aj keď sa liečim na vysoký tlak?
Sú nejaké kontraindigácie, kedy sa nesmie botulotoxín aplikovať?

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Dobrý deň pani Helešová, kontraindikácie sú tehotenstvo, kojenie, uzívanie antibiotík, antimalarík či epilepsia, vysoký tlak nie je kontraindikáci­a vôbec.

Petra

Ak by som chcela odstrániť vrásku medzi čelom a pri očiach potrebujem 2 kupony?
Čo je obsiahnute v tom jednom kupone?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Petra, presne ako píšete je potrebné zakúpiť dva kupóny. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore