Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Laserová refrakčná operácia očí novým špičkovým excimerovým laserom a k tomu slnečné okuliare RAY-BAN zadarmo.

4,7 / 5 CORNEA laserové centrum Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
appricot

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať, čo môžem podstúpiť korekciu krátkozrakosti, ak sa mi nedávno asi pred 4 mesiacmi zmenili dioptrie z –2 na –2,75. Predtým som mala niekoľko rokov stále dioptrie. Spĺňam aj napriek nedávnej zmene dioptrií potrebnú podmienku stálej krátkozrakosti?
Ďakujem.

Renáta

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať, či aj u mna ide o presbyopiu. Mam 45 rokov a lepšie sa mi číta s okuliarmi, niektoré miniatúrne texty, napr. na výrobkoch, neprečítam. Prd 40 rokom života som videla všetko. Prosím, dá sa tento problém vyriešiť ? Veľmi dúfam, že áno, alebo aspoň zmierniť. Veľmi pekne ďakujem. S pozdravom a úctou R.S.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Renáta prosím Vás skúste sa informovať priamo u partnera
Telefón: 02 / 5292 0158
Fax: 02 / 5292 0157
E-mail: info@cornea-laser.sk
Pekný deň

mudr. ivo durkovic

urcite vas sklamem. u vas ide o presbyopiu a nie refrakcnu vadu. ide o znizenu akomodacnu schopnost sosovky ktora je vekom podmienena.

Milana

Dobry den,
chcela by som sa informovat,ci sa da cena upravit,keby sa jednalo o operaciu jedneho oka,z dovodu,ze mam postihnute len jedno oko…dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Milana, bohužiaľ cena kupónu je pevná a nedá sa meniť. Pekný deň

mudr. ivo durkovic

cenu je stanovena pre operaciu oboch oci. prosim skuste sa najprv objednat k nam na vysetrenie a nasledne by sme zvazili ci je nutne robit zakrok len na jednom oku a k tomu by sme prisposobli vysku kuponu.

Michaela Olšanská

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či je možné operovať oči aj keď mám sklon k tvorbe keloidných jaziev a aké sú v mojom prípade riziká operácie . Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Michaela, partner sa k otázke vyjadrí predpokladám v priebehu dňa. Pekný deň zatiaľ

mudr.ivo durkovic

isto nie. hojenie ran keloidnou jazvou je jeden z mala dovodou kontraindikacie k refrakcnemu laserovemu vykonu. ide o to ze ak sa vam na kozi hoja rany keloidnou jazvou, tak takn isto by sa vam hojila po zakroku aj rohovka, co by malo nedozierne nasledky pre vas zdravotny stav. takze este raz: NIE

Martin

Dobrý deň,chcel by som sa spýtať či môžem ísť na operáciu pokial som už raz bol operovaný laserom kvôli dioptriám?A či je to možné aj keď mám zelený zákal?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martin, partner sa k otázke vyjadrí predpokladám v priebehu dňa. Pekný deň zatiaľ

mudr. ivo durkovic

dobry den,
pokial ste uz raz absolvoval refrakcny zakrok, tak moznost reoperacie je zavisla od zvyskovych dioptrii v pomere s hrubkou vasej rohovky. na toto je nutne u nas absolvovat komplexne vysetrenie a az potom by som vam vedel dat uspokojujucu a 100% odpoved. pokial ide o glaukom, tak odpoved je obdobna. treba u nas absolvovat vysetrenie a potom vam viem dat odpoved ci sa do zakroku pustime alebo nie. pre nas je najdolezitejsia bezpecnost pacienta pri zakroku.

miroslav

Dobrý deň,
mám 62 r. a podobne ako Alička do blízka 3,5, do diaľky 0,75. Tej ste odpovedali, že laserom to nejde. Je iný spôsob, ktorým by to bolo možné? Ak áno, čo to vyžaduje?Dakujem.

Zlavomat.sk

Zistíme odpoveď na Vaše otázky a doplníme ich sem hneď ako sa partner vyjadrí. Pekný deň zatiaľ

mudr.ivo durkovic

dobry den,
bohuzial vas asi sklamem… u vas ide tiez o tzv presbyopiu kedy je pricinou potreby nosenia okuliarov na blizko znizena akomodacna schopnost vasej sosovky. nejde o refrakcnu vadu ktora by sa dala odstranit refrakcnym laserovym zakrokom.

Ivana

Dobry den,
rada by som sa tiez informovala na dozivotnu zaruku operacie, vztahuje sa aj na zhorsenie zraku po porode? Ak sa napriklad dam zoperovat teraz a o 5–6 rokov sa mi zrak kvoli porodu zhorsi. 


Dakujem.


Ivana
Zlavomat.sk

Zistíme odpoveď na Vaše otázky a doplníme ich sem hneď ako sa partner vyjadrí. Pekný deň zatiaľ

mudr.ivo durkovic

dobry den,
pokial ide o dozivotnu zaruku prosim precitajte si moju odpoved, ktoru sam napisal pani Bianke. strucne povedane: slovne sopjenie Dozivotna Zaruka je medicinsky nezmysel.
ak by ste v sucasnosti absolvovala refrakcny zakrok a refrakcna vada by sa u vas opat vyskytla /co ale nepredpokladam/, tak reoperaciu by ste mohli absolvovat u nas zdarma.

Alička

Dobrý deň, mám 53 rokov a nosím na čítanie 2 dioptrie, neviem si zvyknúť na túto potrebu. Dajú sa moje oči leasrom opraviť, tak, aby som nemusela nosiť okuliare na čítanie, ak áno je do natrvalo, alebo dočasné v mojom veku? Ďakujem za odpoveď. A.C.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Alička, zistíme odpoveď na Vaše otázky a doplníme ich sem hneď ako sa partner vyjadrí. Pekný deň zatiaľ

mudr.ivo durkovic

dobry den,
u vas sa nejedna o refrakcnu vadu, ale o presbyopiu, ktora sa neda vyriesit laserovou operaciou. ide o stratu akomodacnej schopnosti vasej sosovky ktora je podmienena vekom
s uctou

Bianca

Dobrý deň
Chcela by som sa informovať či tento kupón na operáciu pokrýva aj doživotnú záruku ? lebo iné centrá tú doživotnú záruku mávajú…Ďakujem

mudr. ivo durkovic

dobry den,
dovolte mi odpovedat na vasu otazku otazkou: co je to dozivotna zaruka? je to zaruka do konca zivota vasho alebo do konca zivota lekara? ak nejake centrum takuto zaruku dava a propaguje, tak minimalne zavadza ak neklame. Co vam nasa klinika vie zarucit je to, ze ak absolvujete u nas vstupne vysetrenie a my zhodnotime ze ste vhodny adept na zakrok, tak vam vieme zarucit to ze po zakroku nebudete potrebovat ziadnu korekcnu pomocku/okuliare, kontaktne sosovky/ a teda vam odstranime vasu refrakcnu vadu. za toto sa vieme zarucit. za ostatne ochorenia ktore vedu ale k znizeniu zrakovej ostrosti akymi su napriklad sedy zakal, cukrovka, zeleny zakal, makularna degeneracia sa vam zarucit ale nevieme, lebo nejde o refrakcnu vadu. Mam za to, ze ak by ste ste sa v inych centrach spytali na „dozivotnu zaruku“ resp.by ste si ju chceli nechat garantovat pisomnou formou, tak by vam garantovali iba vysledok po zakroku /ak ste samozrejme vhodny kandidat na zakrok/ ale aj to len vo forme reoperacie zdarma. takze ide v podstate len o marketingove slovne spojenie „dozivotna zaruka“. realny zaklad toto slovne spojenie NEMA.
s uctou

Barb

Dobrý deň,
zatiaľ to síce našťastie nepotrebujem, ale trochu sa mi zhoršuje zrak, no som ešte mladá (vraj sa to do určitého veku dá napraviť cvičením očí?), ale už dávno sa na toto chcem opýtať: 

  • Pri tom musí byť človek pri úplnom vedomí? Ja by som sa asi zbláznila. A aj tým okom vidí, keď mu to robia?

  • Aká je pravdepodobnosť, že sa to nepodarí a oslepne? A aká je pravdepodobnosť, že sa to proste nepodarí a stále bude vidieť zle alebo že sa mu to po nejakom čase vráti, prípadne ešte zhorší?

Ďakujem.
Zlavomat.sk

Dobrý deň Barb, túto otázku prosím adresujte na:
CORNEA laserové centrum
Telefón: 02 / 5292 0158
Fax: 02 / 5292 0157
E-mail: info@cornea-laser.sk

mudr. ivo durkovic

dobry den,
slepota po zakroku vam v ziadnom pripade nehrozi. zakroky absolvovalo niekolko desiatok milionov ludi s uspesnym koncom. niet sa coho obavat.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore